ALPINA ZUPO dětská lyžařská helma oranžový

Sleva
1 097 Kč

Sleva platí do odvolání
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 930 Kč +15%
Cena začátečníka: 1 312 Kč -20%

V košíku
Plánovaná zásilka: 2023-11-30
Náklady na doručení: z 129 Kč >
Čas vrátit nákupy: 30 dní >

Popis

Popis

Dětská lyžařská helma ALPINA ZUPO dokonale ochrání vaše dítě při zimním lyžování. Měkké uši, pohodlný a odnímatelný vnitřní polštářek a hřejivý chránič krku zajišťují maximální pohodlí. Pokud se přilba v teplých lyžařských dnech příliš zahřeje, může být čerstvý vzduch přiváděn inteligentním ventilačním systémem.

VLASTNOSTI:

  • Stylová dětská přilba s tvrdou skořepinou a chrániči uší
  • Profesionální vzhled díky vysoce kvalitnímu matnému laku
  • Pohodlí díky inteligentnímu systému větrání a ohřívači krku PLUS

POUŽITÉ TECHNOLOGIE:

  • KERAMICKÝ PLÁŠŤ - polykarbonátová deska je při výrobě za intenzivního tepla natažena do tvaru přilby a poté je pod vysokým tlakem nalisována na tělo Hi-EPS a tepelně k němu přilepena. Keramický plášť se vyznačuje několika vlastnostmi: Je odolný proti nárazu a poškrábání, UV stabilní a antistatický.
  • ERGOMATIC- přezka s červeným tlačítkem a vícestupňovým automatickým zamykáním. Ergomatic lze ovládat jednou rukou - při cestě nahoru můžete popruh povolit a při cestě dolů utáhnout - a při pádu se blokovací mechanismus automaticky neotevře.
  • HARDSHELL- Přilba se skládá z jádra Hi-EPS a nárazuvzdorné vnější skořepiny z ABS nebo polykarbonátu. Tato kombinace zajišťuje maximální bezpečnost.
  • Hi-EPS - vnitřní skořepina všech přileb Alpina je vyrobena z Hi-EPS (High Expanded Polystyrene). Tento materiál má mikroskopicky malé vzduchové komory, které v případě nárazu absorbují síly působící na přilbu.
  • RUN SYSTEM ERGO SNOW- umožňuje nastavit individuální velikost všech přileb Alpina pomocí snadno ovladatelného knoflíku. Alpina u svých lyžařských přileb sází na osvědčený systém Run System Classic - flexibilní systém nastavení hlavy s centrálním knoflíkem.
  • VĚTRACÍ SYSTÉM - větrací otvory zajišťují optimální klimatizaci, cirkulaci vzduchu a účinně zabraňují hromadění tepla uvnitř přilby.
  • Y-CLIP - přilba může poskytnout nejlepší možnou ochranu pouze tehdy, pokud v případě nárazu zůstane v optimální poloze. Rozhodující roli hraje nastavení a upevnění obou náušníků. Systém Y-clip zajišťuje přesné nastavení na milimetr - během několika sekund.

Funkce:

Sortiment: Lyžařská / snowboardová přilba
Barva: Oranžový
Záruka na produkt 24 měsíců
Systém MIPS: Ne
Věková skupina: Junior
Hledí helmy: Ne

Recenze produktu

Recenze produktu

Názory mohou přidávat pouze lidé, kteří si zakoupili daný produkt a přihlásili se.

Kontakt

Kontakt

Pole označená (*) jsou povinná Údaje poskytnuté ve výše uvedeném formuláři budou zpracovány v souladu s naším ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ.