Pokud provozujete stacionární internetový obchod v cyklistickém nebo sportovním průmyslu, máte zájem o spolupráci a rádi byste do nabídky svého obchodu představili značky jako KAYMAQ, DEKO, WOSAWE nebo ROCKBROS, kontaktujte nás

Registrace

  • Chcete-li získat přístup k panelu b2b, kontaktujte nás zasláním e-mailu na adresu biuro@mikesport.pl.
  • V e-mailu nezapomeňte uvést údaje o vaší společnosti, včetně daňového identifikačního čísla a doručovací adresy, pokud se liší od údajů na faktuře. Nezapomeňte také na své telefonní číslo.


Panel b2b

b2b.mikesport.eu

Heslo na web bude zasláno až po registraci společnosti v našem systému.


Co nabízíme?

  • přístup k panelu b2b s rychlým procesem objednávání (import z objednávek ze souboru CSV)
  • přístup k souborům s aktuálními stavy, aktualizován každých 15 minut
  • možnost spolupráce při zasílání zásilek (obchod propojuje celou naši nabídku se svým systémem, dává svým zákazníkům možnost zadávat objednávky bez nutnosti investovat do skladu, poté zadá hromadnou objednávku, kterou vyřídíme do 1 pracovního dne)


Velkoobchodní nabídka zahrnuje značky

KAYMAQ  - značka cyklistického oblečení, kterou vytvořil majitel společnosti Mike SPORT. Jedná se o transformaci značky MIMO a dříve také LIQUID, kterou od roku 2006 nabízí Mike SPORT. KAYMAQ nabízí širokou škálu cyklistických dresů, cyklistických dresů a cyklistických kraťasů s pohodlnými italskými cyklistickými vložkami. Celá kolekce je vytvořena Mikeem SPORTEM. Většina výrobků v EU je šita z italských tkanin.


DEKO - dostupné cyklistické oblečení. Společnost Mike SPORT distribuuje značku DEKO v Polsku. Jako Mike SPORT máme vliv na design, často také navrhujeme vzory, které se pak v dané cyklistické sezóně objeví v kolekci.


WOSAWE - Mike SPORT je dovozcem a distributorem značky WOSAWE v Polsku. Wosawe Sports je přední výrobce sportovního oblečení a doplňků, který založil pan Mike Guo v roce 2008. Wosawe vyrábí širokou škálu moderního sportovního oblečení a doplňků. 3 hlavní kategorie: Cyklistické oblečení a vybavení; Sportovní vybavení na ochranu; Oblečení na jógu. Během 10 let pomohla Wosawe mnoha místním značkám dosáhnout úspěchu s vysoce kvalitními výrobky, včetně USA, Velké Británie, Japonska, Německa, Španělska, Ruska a dalších.