Obchod není aktivní a není možné provádět objednávky. ×

Dočasná přilba GIRO AEROHEAD ULTIMATE MIPS matte black gloss black

Sleva
Zboží není k dispozici

Pokud chcete být upozorněni, až bude položka k dispozici, zadejte svou e-mailovou adresu.

Čas vrátit nákupy: 14 dní >
Nedávno k dispozici: 07.05.2024

Popis

Popis

AEROHEAD MIPY
Aerohead MIPS byl navržen ve větrném tunelu, testován na trati a stanovil rekordní časy na Tour de France a na mistrovství světa Ironman. Má stejnou siluetu jako špičkový Aerohead Ultimate, ale má zvýšenou ventilaci, která vás udrží v chladu během triatlonistů a zkušebních závodů. Díky použití polykarbonátového pláště, ventilaci ve větrném tunelu a vnitřnímu usměrnění zvyšuje tato helma chladicí výkon při zachování aerodynamiky. Aerohead MIPS® je navíc vybaven očnicí, která nabízí působivé zorné pole s pohodlím magnetického kotevního závěsu, který umožňuje snadné uložení čoček v nakloněné poloze, což je ideální pro rychlé změny z plavání na cyklistiku.

VĚTRÁNÍ:
- Větrání přes obočí
- 4 větrací otvory v tunelu s vnitřními kanály

OSVĚDČENÍ:
- CPSC kolo

KONSTRUKCE:
- In-Mold konstrukce

SYSTÉM MONTÁŽE / SEŘÍZENÍ:
- Roc Loc 5 Air

VELIKOSTI:
S: 51–55 cm
M: 55–59 cm
L: 59–63 cm

TECHNOLOGIE:

- Super Fit Engineering - náš proprietární systém dimenzování Super Fit je založen na údajích o „faktorech lidského měřítka“ a více než 25 letech zkušeností s výrobou helem. Vytvořením modelů helmy až pro 4 velikosti pro dospělé, aby vyhovovaly tvaru člověka, jsou naše velikosti Super Fit pohodlné a bezpečné pro jezdce a dávají pocit, že byly vyrobeny na míru.

-Roc Loc 5 Air Fit System - Tento revoluční systém seřizování přidává nový rozměr výkonu helmy zlepšením chlazení, úpravou pohodlí a stability. Díky patentovanému designu, který drží helmu mírně nad lebkou, umožňuje Roc Loc 5 Air proudění chladného vzduchu přímo nad vaši hlavu, což zvyšuje průduchy a vnitřní kanály, které propouštějí teplo z helmy. Přizpůsobení fit napodobuje ROC Loc 5, což vám umožní snadno upravit napětí a přední náklon helmy během několika sekund jednou rukou.

- MIPS - všechny přilby Giro jsou navrženy tak, aby snižovaly co nejvíce energie při splnění a překročení přísných bezpečnostních norem. Cílem Giro helem vybavených MIPS je snížit rotační síly. Giro věří, že přilby vybavené touto technologií mohou snížit rotační sílu, která může být při určitých nárazech přenesena do mozku jezdce.

- In-Mold konstrukce - tato struktura kombinuje tvrdý vnější polykarbonátový plášť s pěnovou podšívkou absorbující nárazy helmy. Proces spojování umožňuje lepší ventilační systémy, díky nimž jsou přilby ve formě lehčí a chladnější než tradiční přilby.

- Větrný tunel - Větrné helmy se vyrábějí pomocí našeho proprietárního ventilačního systému Větrný tunel. Tento propracovaný vzor kombinuje aktivní průduchy ve skořápce helmy s výfukovými kanály uvnitř helmy, které vytlačují čerstvý a chladný vzduch kolem a kolem hlavy jezdce a zároveň vytlačují horký a zatuchlý vzduch ven. Je to nejúčinnější chladicí systém, který je k dispozici, a při každé jízdě cítíte rozdíl.

Funkce:

Sortiment: Cyklistická helma
Pohlaví: Unisex
Barva: Černá
Záruka na produkt 24 měsíců
Systém MIPS: Ano

Recenze produktu

Recenze produktu

Názory mohou přidávat pouze lidé, kteří si zakoupili daný produkt a přihlásili se.