Obchod není aktivní a není možné provádět objednávky. ×
Filtr
× Filtry
Filtry

Čerpadla na jízdní kola

Bez ohledu na to, zda s jízdním kolem zacházíte pouze jako s formou rekreace, nebo pokud je vaše vášeň jízda na koni, bez decentní pumpy na kolo se neobejdete. Kvalitní pumpa na kolo je nezbytná, pokud máte náhodou defekt pneumatiky. Poruchy tohoto typu se stávají poměrně často a bez předchozího upozornění a bez čerpadla jste odsouzeni ke kompresorům dostupným na čerpacích stanicích, které nejsou vždy poblíž. Proto stojí za výběr modelu, který můžete mít vždy ve svém inventáři.

V našem sortimentu najdete ruční a stojatá cyklistická čerpadla i modely pro CO2 kartuše. Ruční pumpy jsou lehké a malé, takže jejich přeprava není problém. Avšak stojící modely budou efektivnější, díky čemuž rychle doplníte ztracený vzduch v kole. CO2 pumpy pro jízdní kola kombinují mobilitu s účinností a zároveň umožňují snadné nafouknutí kola. Nezapomeňte však zásobit správným počtem kazet - bez nich je pumpa k ničemu.

Našim klientům nabízíme pouze ta nejkvalitnější cyklistická příslušenství nejlepších značek. Také pokud jde o push-up, můžete se spolehnout na osvědčené produkty, které splňují různé potřeby. Doporučujeme vám seznámit se s naším sortimentem.

číst dál kolaps