Filtr
× Filtry
Filtry
 • Kategorie (Noha/Rukávy/Chrániče kolen)
 • Stav
 • Označit
 • Sortiment
 • Velikost
 • Barva
 • Stahováky
 • Materiál
 • Větruvzdorné
 • Móda
 • Včetně párů

Cyklistické nohavice a cyklistické rukávy

Cyklistický outfit to nejsou jen kalhoty, tričko a helma - jsou to i doplňkové doplňky a drobné detaily, které mají významný vliv na pohodlí a bezpečnost jízdy. Patří mezi ně cyklistické nožky a cyklistické návleky - mezi cyklisty ceněné doplňky, které se osvědčují zejména na podzim a v zimě, kdy jsou teploty a povětrnostní podmínky stále více cítit. Poskytují nejen teplo, ale také chrání před větrem a vodou. Nohy a rukávy na kolo navíc mohou být elegantním doplňkem cyklistického stylingu.

V této kategorii naleznete ty nejlepší cyklonávleky a nohy od renomovaných výrobců, které jsou vyrobeny z pečlivě vybraných materiálů a splňují očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů.

Cyklistické rukávy a nohavice pro každé roční období

Hlavním úkolem cyklistických nohou a cyklistických návleků je tepelná ochrana paží a nohou. Používají se jak ke šortkám nebo košilím bez rukávů, tak i ke kostýmům - zejména v chladných, podzimních nebo zimních dnech. Neznamená to však, že nebudou dobře fungovat i v jiných ročních obdobích – mohou se hodit i v červenci, kdy si počasí může pohrát v nejméně očekávanou chvíli.

Rukávy jsou stejně jako nohy na kolo vyrobeny z tenkých lehkých materiálů, které dokonale chrání před prochladnutím. Vybrat si můžete i zateplené modely, které se budou skvěle hodit při zimní přípravě nebo výletech mimo město.

Cyklistické nohavice a rukávy, které jsou účinnou ochranou před nepřízní počasí

V této kategorii našeho obchodu naleznete cyklistické nohavice a návleky, které vás ochrání nejen před nízkými teplotami, ale i před náročnými povětrnostními podmínkami. Nejkvalitnější produkty mají další funkce, jako jsou:

větruodolné, díky čemuž zajistí pohodlí i při silných a studených poryvech větru;
vodotěsnost, která umožňuje pohodlnou jízdu na dvoukolce i za deštivého počasí.

Nejlepší cyklistické nohy a rukávy jsou vyrobeny z prodyšných materiálů, které dokonale transportují přebytečnou vlhkost, aniž by způsobovaly nadměrné pocení. To je velmi důležité v kteroukoli roční dobu, protože vám to umožní vychutnat si maximální pohodlí a sníží riziko onemocnění.

Rukávy a nohy na kolo - nejvyšší jízdní komfort

Výhodou nabízených návleků a nožiček na kolo je také jejich stabilita. Vybavené manžetami a vyrobené z vhodných materiálů nebudou při jízdě klouzat. Jejich použití navíc nepředstavuje riziko omezení pohybu. Získáte tak maximální svobodu během mnohahodinových expedic nebo tréninků.

Stylové cyklistické nohy

Cyklistické návleky a nohavice dostupné u Mike SPORT nejsou jen o pohodlí a bezpečnosti. Je to také nadčasový styl, který cyklisté velmi oceňují. Doplňky ladící s tělem vypadají pěkně a umožňují vytvořit originální styling - jsou k dispozici jak v klasické černé, tak v jiných barevných variantách. Díky tomu můžete snadno najít něco vhodného pro vás!

Cyklistické rukávy a cyklistické nohy na mikesport.cz

Naším cílem je vytvořit širokou škálu cyklistických návleků a nohavic. Jsme tedy schopni splnit očekávání nejnáročnějších zákazníků a vyhovět jejich rozmanitým chutím!

Množství jde ruku v ruce s kvalitou, proto v této kategorii najdete pouze cyklistické nohy a návleky od renomovaných výrobců. Doporučujeme zejména značky jako: Deko Sport, Force, Rockbros, Rogelli a Roxx. Investicí do řešení, která nabízejí, si můžete být jisti nákupem odolného a moderního příslušenství – to je nejlepší způsob pro pohodlnou jízdu za všech podmínek!

Hledáte něco jiného? Podívejte se na další kategorie obchodu Mike SPORT. U nás najdete to nejlepší cyklistické oblečení a boty na kolo za atraktivní ceny. Přidejte se k dalším spokojeným zákazníkům a vsaďte na to nejlepší!

číst dál kolaps