Obchod není aktivní a není možné provádět objednávky. ×
Filtr
× Filtry
Filtry

Cyklistické brýle, Brýle

Není nic zábavnějšího než jízda na kole za krásného slunečného dne. Sluneční paprsky, které vás rozveselí a dodají vám energii, však mohou být i obtěžující a škodlivé. Proto se při jízdě na dvoukolce vyplatí mít odpovídající cyklistické doplňky s sebou. Speciální cyklistické brýle ochrání vaše oči před zářením a umožní vám lépe vidět.

Jaké cyklistické brýle si vybrat? Nejdůležitějšími kritérii jsou dobré UVA a UVB filtry, pohodlí a aerodynamický tvar. Takové cyklistické brýle jistě zlepší váš komfort a efektivitu při tréninku nebo rekreaci na dvou kolech. V závislosti na vašich potřebách a preferencích si můžete vybrat fotochromatické brýle na kolo , jejichž skla se zvyšující se intenzitou světla tmavnou, popř brýle s výměnnými skly na kolo . Jejich výhodou je především univerzálnost a skvělá funkčnost. Perfektní jsou také polarizační cyklistické brýle , které díky svým vlastnostem snižují oslnění světla, zlepšují vidění a snižují únavu očí. V našem sortimentu naleznete také modely s korekčními vložkami pro osoby se zrakovým postižením a užitečné doplňky k brýlím .

Cyklistické brýle – široký sortiment

V nabídce obchodu je široký výběr cyklistických brýlí, které se vyznačují precizním zpracováním a odolností. Ergonomický tvar v kombinaci s použitím kvalitních materiálů zaručuje nejen pohodlné nošení, ale i dlouhodobé zachování původního vzhledu a vlastností. Nabízíme pouze prověřené cyklistické brýle od renomovaných značek jako jsou 100%, Tifosi, Rockbros, Alpina, Giro, Rogelli, UVEX, Arctia, Okbaby a další. Existují univerzální modely i ty určené pro ženy, muže i děti.

Cyklistické brýle - pohodlí a bezpečnost

V sortimentu naší prodejny jsou cyklistické brýle vyrobené z lehkých, ale velmi odolných materiálů. Při každodenním používání to znamená zvýšenou odolnost proti mechanickému poškození včetně ohýbání a také proti škodlivým účinkům UV záření. Kromě toho zabraňuje speciálně navržená struktura zamlžování a zaručuje vysoký komfort i po dlouhých hodinách jízdy. Brýle také chrání oči, chrání je nejen před větrem, ale také před větvemi, pískem, oblázky a dalšími živly.

Fotochromatické brýle na kolo, perfektní viditelnost za všech podmínek

Nejdůležitější výhodou cyklistických brýlí s fotochromatickými skly je možnost rychlého přizpůsobení odstínu aktuálním podmínkám. To znamená, že je lze bez problémů používat jak ve slunečných dnech, tak v noci. Cyklistické brýle tohoto typu jsou extrémně flexibilní, díky čemuž perfektně padnou na jakoukoli velikost a tvar hlavy. Navíc je jejich hmotnost tak nízká, že už po pár minutách jejich přítomnost nevnímáte.

Zvláště pozoruhodné jsou cyklistické brýle se skly pokrytými speciální hydrofobní vrstvou. Jeho hlavním úkolem je odpuzovat vodu, díky čemuž i při silném dešti zaručují brýle výbornou viditelnost. Vrstva proti zamlžování zase účinně snižuje nežádoucí účinek usazování páry na povrchu skel.

Dioptrické brýle na kolo - perfektní viditelnost za jízdy

V této sekci naleznete také sportovní brýle na kolo vybavené speciálním rámem nebo optickou vložkou umožňující rychlou a především bezpečnou instalaci korekčních čoček. Je to ideální nabídka pro všechny lidi se zrakovým postižením, kteří chtějí mít jízdu na kole pod kontrolou. Široký výběr modelů v různých barevných variantách usnadňuje nalezení brýlí, které splní vaše očekávání. Na kolo existují jak polarizační, tak fotochromatická korekční skla. Dioptrické brýle zajišťují nejen vyšší komfort jízdy, ale především bezpečnost.

Cyklistické brýle - bezpečnost, pohodlí a viditelnost v jednom

Tato sekce také zahrnuje cyklistické brýle , které poskytují maximálně široký pozorovací úhel a plnou ochranu zraku. Nastavitelný popruh umožňuje pohodlné přizpůsobení jakékoli velikosti a tvaru hlavy. Nabízíme modely vyznačující se vysokou odolností proti mechanickému poškození a možností výměny čoček.

Cyklistické brýle jsou dostupné v různých barvách a s různou propustností světla. Díky vícebodovému montážnímu systému jsou čočky pevně uchyceny v rámu. To je důležité zejména při jízdě na nerovném povrchu nebo kolejích. Zvláštní pozornost si zaslouží modely se systémem proti zamlžování, protože zabraňují hromadění vodní páry na povrchu čoček. Navíc nabízíme brýle vybavené vícevrstvou pěnou, která okamžitě saje pot.

Cyklistické polarizační brýle - perfektní viditelnost za slunečných dnů

Jednotlivé modely polarizačních brýlí se od sebe liší především kategorií, a tím i množstvím propuštěného světla. Kategorie 0 zastaví z 80 % až dokonce 10 % světla, zatímco kategorie 1 potlačí od 43 % do 80 %. Kategorie 3 jsou brýle, které blokují od 8 % do 18 % a kategorie 4 od 3 % do 8 % světla. Cyklistické sluneční brýle dostupné v naší nabídce chrání před UVA, UVB i UVC zářením. Kromě toho omezují tvorbu odlesků objevujících se mimo jiné ve zvláště slunečných dnech. Polarizační brýle se dodávají v mnoha různých barvách. Zajímavou nabídkou jsou modely s možností výměny čoček.

Výměnné čočky, tedy přizpůsobení cyklistických brýlí aktuálním podmínkám

Podkategorii osoby tvoří výměnná skla, kompatibilní s vybranými cyklistickými brýlemi. Díky nim můžete čočky rychle vyměnit za ty, které aktuálně nejlépe fungují. Před výběrem konkrétního modelu si nezapomeňte zkontrolovat, zda budou čočky ladit s vašimi brýlemi. Nabízíme jak výměnné polarizační a fotochromní čočky, tak i zrcadlové, bezbarvé a v mnoha barevných variantách. Máte-li jakékoli dotazy týkající se cyklistických brýlí, brýlí nebo náhradních čoček, kontaktujte naše zkušené poradce. Zveme vás také, abyste se seznámili se širokou nabídkou přileb dostupných v našem obchodě.číst dál kolaps