Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav
  • Označit
  • Sortiment

Jaké jsou dobré zvonky na kolo?

Při pohybu po městě jsou cyklisté často nuceni signalizovat svou přítomnost ostatním účastníkům silničního provozu. K tomuto účelu slouží zvonek na kolo . Je to také jedna z povinných položek výbavy dvoukolky, stejně jako osvětlení , které také naleznete v naší nabídce. Vhodný zvukový signál zajišťuje bezpečnost jak řidiče vozidla, tak chodců. Zvonek musí být namontován na řídítka tak, aby k němu měl cyklista snadný přístup a mohl jej použít, kdykoli to bude potřeba. Při výběru konkrétního modelu byste se měli řídit mj na kterých místech používáme dvoukolku nejčastěji a jaká je tam intenzita dopravy. Za zmínku však stojí, že zvonek na kolo je také módním doplňkem, který do značné míry ovlivňuje jeho estetickou hodnotu.

Jaká vyzvánění najdete v naší nabídce?

Při nákupu tohoto příslušenství je třeba mít na paměti několik věcí. Jedním z nejdůležitějších je samotný zvuk. Podle platných předpisů nesmí být přehnaně hlasité nebo děsivé, protože může vyústit v příliš násilnou reakci osoby, kterou chceme varovat. Tato funkce se do určité míry překrývá s funkcí klaksonu automobilu. Cyklistický zvonek se nejčastěji používá, když jsou na naší cestě chodci nebo jiní cyklisté a chceme, aby ustoupili stranou. Signál slouží i k informování ostatních cyklistů o úmyslu předjíždět. Nezapomeňte však používat zvonek citlivě a umírněně, zejména při jízdě po chodníku, kde mají přednost chodci. Jaké modely jsou v naší nabídce?

Zvonek typu zvonek

Toto je zdaleka nejoblíbenější verze, která je populární již mnoho let. Nepochybně za to mohou malé rozměry zvonku, snadná montáž a rozmanitost vzorů a barev. Po instalaci se na volant bez problémů vejdou další prvky, jako je zrcátko nebo měřič tepové frekvence. Nejlevnější modely stojí 10 PLN – takový zvonek na kolo na řídítka příliš nezatíží váš domácí rozpočet. Náš sortiment zahrnuje mj verze z odolné oceli, které se vyznačují pevností a odolností. Pokud jde o samotný zvuk, je jediný a docela tichý, takže se vám může stát, že na sebe nenajdete dostatek pozornosti – zvláště na přeplněných a hlučných místech.

Zvonek s klepadlom

Tyto typy příslušenství jsou také velmi oblíbené a na rozdíl od výše popsaných modelů gongů mají lepší kvalitu zvuku. Signál je dvojitý, což umožňuje efektivněji signalizovat vaši přítomnost. Je tedy výbornou volbou, když často jezdíme například v přeplněném městském parku. Za zmínku stojí, že zvuk je hlasitý, nikoli však pronikavý, díky čemuž popsané cyklozvonky splňují platné zákonné normy. Na druhou stranu se musíte připravit na to, že tento doplněk zabere o něco více místa na volantu, což je dáno jeho většími rozměry – oproti gongu. Cenově dostupné, popsané verze jsou mírně kvasnicové, ale stále to nejsou velké náklady.

Elektrický zvonek na kolo

Takové modely byly vytvořeny pro lidi, kteří dávají přednost moderním gadgetům. V tomto případě je například místo klasického signálu vydávána melodie. V naší nabídce je elektrický zvonek na kolo o hlasitosti 90 decibelů. Chcete-li vydat zvuk, stačí stisknout tlačítko. Zvonky jsou vybaveny bateriemi a upevňují se pomocí univerzálního silikonového držáku. Celé je to vyrobeno z voděodolného plastu, který vyniká svou odolností. Námi nabízené produkty jsou malé, takže se jistě vejdou na každý volant.

Další informace o vyzváněcích tónech

Poskytujeme široký výběr barev a vzorů, díky kterým si muži i ženy jistě najdou model, který jim bude slušet. V nabídce jsou jak nadčasové, minimalistické zvonky v černém, šedém a metalickém odstínu. Lidé, kteří chtějí vzhled svého dvoukoláku trochu oživit, se mohou rozhodnout pro verze zdobené rostlinnými, zvířecími a geometrickými motivy. Navíc nabízíme i kopie s vtipnými symboly a v uměleckém vydání.

Zvonek na kolo

Cyklistický zvonek je doplněk, který by rozhodně měl být vysoko na seznamu nezbytných doplňků na kolo – umožňuje efektivně informovat nebo varovat ostatní účastníky silničního provozu na vaši přítomnost. Naše nabídka zahrnuje široký výběr kvalitních zvonků na kolo!

Cyklistické zvonky = bezpečnost na prvním místě

Cyklistický zvonek je produkt, který umožňuje výrazně zvýšit bezpečnost na trase - jak pro cyklistu, tak pro ostatní osoby. Stojí za to vědět, že nejde jen o užitečný doplněk, který se vyplatí mít, ale také o produkt, za který jsme potrestáni finančním postihem. V městském prostoru je nutné mít zvonek, který informuje a varuje ostatní řidiče nebo chodce na blížící se kolo.

Široký výběr zvonků na kolo

Naštěstí najít zvonek na kolo, který vám nejlépe vyhovuje, není těžké. V našem sortimentu naleznete celou řadu modelů, rozmanitých jak vzhledem, tak způsobem ovládání. Nabízíme jak klasické, ruční zvonky na kolo , tak i moderní elektrické zvonky na kolo .

Naše produkty se také vyznačují řadou barev a vzorů, které lze snadno přizpůsobit vlastnímu vkusu. Najdete klasické, černé zvonky na kolo a modely v jiných, trochu originálnějších barvách.

V naší prodejně najdete také jedinečné zvonky na kolo, zdobené stylovými vzory, ale i barevné zvonky na dětská kola se zvířátky nebo pohádkovými postavičkami.

Nejlepší zvonky na kolo na mikesport.cz

Bez ohledu na barvu nebo vzor se naše cyklistické zvonky vyznačují vynikajícím zpracováním a vysokým výkonem - poradí si s ruchem ulice a efektivně informují ostatní účastníky silničního provozu o naší přítomnosti. Cyklistické zvonky jsou vyrobeny z pevných, nárazuvzdorných a poškození odolných materiálů. Díky tomu mohou perfektně a dlouhodobě plnit svou funkci.

Cyklistické zvonky spolu s nezbytnou cyklistickou helmou je kombinací, která zaručí nejen příjemnou, ale i zcela bezpečnou jízdu!

číst dál kolaps