Filtr
× Filtry
Filtry
Postavení: novinka × Vymazat vše ×

Příslušenství a díly pro jízdní kola

Zdá se, že k jízdě na kole toho moc není, kromě samotného kola a pohodlného oblečení. Různé doplňky na kolo jsou však způsob, jak si rekreační jízdu zpříjemnit nebo usnadnit soutěžní trénink. Příslušenství pro jízdní kola dostupné v našem sortimentu jsou zjevné drobnosti, jako je osvětlení jízdních kol a různé pomůcky, které mohou být užitečné na silnici.

Cyklistické přilby jsou povinnou výbavou všech závodníků. Je dobré mít na hlavě helmu, ale také při rekreačních, turistických a městských jízdách. Nebezpečné nehody se mohou stát kdekoli. Na bezpečnost každého cyklisty budou mít vliv také reflektory a světla na kole a při delších cestách budou náplasti, klíče a pumpy užitečné k opravě různých dílů jízdního kola nebo kufrů na zavazadla. Na pohodlí by se také nemělo zapomínat. Láhve na vodu a koše na vodu vám umožní pohodlně udržovat odpovídající úroveň hydratace, brýle budou chránit před sluncem a pouzdra a kryty usnadní používání elektronických pomůcek.

Bohatá nabídka obchodu Mikesport.pl vás nadchne svou rozmanitostí. Naše cyklistické doplňky prodáváme v Krakově a online, takže si můžete vybrat nejvhodnější formu nakupování pro vás.

číst dál kolaps