Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav
  • Označit
  • Sortiment

Zrcátko na kolo – dbejte na svou bezpečnost

Každý zodpovědný cyklista, který bere bezpečnost vážně, ví, jak důležité je zrcátko na kolo . Tento malý prvek vám umožní rychle zkontrolovat, co se přesně děje za vašimi zády za jízdy. Díky tomu není potřeba se otáčet, což s sebou nese spoustu rizik. Popsané doplňky sice nejsou povinnou výbavou jízdního kola, přesto se do nich vyplatí investovat. Zrcátko na městské kolo výrazně usnadňuje každodenní pohyb po ucpaných ulicích. Využijeme je i mimo město, při kratších či delších vyjížďkách. Při rozhodování o koupi tohoto typu gadgetu se cyklista nemusí bát ztráty kontroly nad volantem, protože se může spolehnout na celé spektrum výhledu.

Jaká zrcátka na kolo najdete v naší nabídce?

V sortimentu jsou různé modely zrcátek, díky kterým je snadno sladíte s typem vašeho dvoukoláku a trasami, po kterých nejčastěji jezdíte. Nejběžnější variantou je zrcátko na řídítka na kolo , které lze namontovat na pravou nebo levou stranu. Tyto typy verzí lze v případě potřeby snadno instalovat a demontovat. Navíc nezaberou mnoho místa a zaručují široké zorné pole. Další možností jsou zrcátka na cyklistické přilby. Jsou kompatibilní prakticky se všemi typy přileb, díky čemuž jsou řešením dostupným pro každého cyklistu. Tyto typy verzí nevyžadují k montáži prakticky žádné nářadí, díky čemuž instalace zabere doslova chvilku. A co víc, umožňují širokou škálu úprav, podél i kolem.

Čím se liší zrcátka na řidítka od naší nabídky?

Modely zařazené do této kategorie jsou nejklasičtější nabídkou. Takové verze se velmi snadno sestavují a používají. Zrcátka na volantu také poskytují stabilní obraz na každé relativně rovné silnici. Námi nabízené předměty se vyznačují atraktivním moderním designem, díky kterému se snadno přizpůsobí každému dvoukoláku. Nabízíme jak klasické kulaté modely s dlouhou rukojetí, které jistě osloví retro nadšence, tak obdélníkové zrcátko na kolo ideální pro lidi, kteří preferují doplňky ve sportovním stylu. Všechny umožňují libovolně nastavit úhel sklonu, takže jej snadno přizpůsobíte aktuálnímu stavu vozovky.

Pravé nebo levé zrcátko na kolo – vyberte si svůj model

V sortimentu jsou produkty mnoha známých a renomovaných značek, jako jsou Zefal, Force, Blackburn, Rockbros, Sportourer a AJS. Všechny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, díky kterým se můžete spolehnout na dlouhé a bezproblémové používání. Zrcátko na silniční kolo a mnoho dalších položek v nabídce má další funkci, kterou je odrazka v přední části zrcátka. Díky tomu je cyklista na silnici lépe viditelný, což zlepšuje jeho bezpečnost. V našem sortimentu naleznete zrcadla různých velikostí, s menší či větší plochou, což se promítá do viditelnosti. Pravá i levá zrcátka na kolo mají funkci otáčení o 360 stupňů, díky které se 100% přizpůsobí vašim potřebám.

Další informace o zrcátkách

Doplňky dostupné v našem sortimentu se vyznačují nízkou hmotností, díky které nijak neovlivňují jízdní komfort ani ovládání na volantu. Podrobné informace o velikostech naleznete v popisu konkrétního produktu. Zrcátka na kola jsou vyrobena z různých materiálů. Některé z nich jsou vyrobeny z odolného nylonu a existují verze z ABS plastu, který je známý svými nerozbitnými vlastnostmi. Nabízené příslušenství je také odolné proti nárazům a poskytuje možnost aretace ve zvolené poloze. Modely určené pro silniční a MTB kola mají univerzální silikonový držák. Dále nabízíme zrcátka pro elektrická dvoukolka. Lidé, kteří chtějí zlepšit svou viditelnost na silnici a dbát o vlastní bezpečnost, se mohou rozhodnout reflexní pásy a LED pásy na kolo , také dostupné v sortimentu.číst dál kolaps