Filtr
× Filtry
Filtry
  • Kategorie (Odtahové haly)
  • Stav

Bohužel jsme nenašli produkty, které hledáte. ×

Zkontrolujte kategorie v obchodě:

K čemu jsou cyklostezky?

Rodinné výlety na kole jsou skvělým způsobem, jak trávit čas s blízkými aktivním způsobem. Zároveň je to velmi dobrá metoda, jak své dítě nakazit láskou k dvoukolkám, která se v budoucnu může proměnit v koníček. Pro menší děti jsou skvělou volbou autosedačky popř přívěsy , které také naleznete v našem sortimentu. Pokud však vaše dítě zvládá jízdu na šlapacím kole, můžete se rozhodnout pro ještě další řešení, kterým jsou cyklistické haly . Tento typ prvků umožňuje propojit vozidlo rodiče s vozidlem dítěte. Díky tomu může batole s naší pomocí urazit mnohem delší trasu než při samotné jízdě. A co víc, opatrovník má nad tím plnou kontrolu. Nemusíte se proto bát, že by vaše dítě náhle změnilo směr pohybu nebo nezvládlo vstup na určité místo.

Čím se liší cyklistické haly pro děti od naší nabídky?

V nabídce je např. otvory v podobě háčků, které umožňují připojit všechny velikosti dětských kol v rozsahu od 12" do 20". V praxi to znamená, že je lze využít při vyjížďkách s dětmi od 3 do 9 let. Navíc jsou kompatibilní s tažnými koly s velikostí kol od 26" do 29". Pokud máte jiné modely, lze použít adaptéry. To, co tento typ cyklosál pro děti odlišuje, je možnost rychlé montáže a demontáže – bez potřeby nářadí. Pokud se tedy situace na trase stane náhle nebezpečnou, můžete obě kola k sobě během okamžiku připevnit. Když zase máme pocit, že dítě zvládne dvoukolku řídit samo, stačí odmontovat tažné zařízení. Celý je vyroben z odolné oceli s práškovým nástřikem.

Díly dostupné v obchodě

V našem sortimentu také naleznete široký výběr dílů, které umožňují montáž dvou jízdních kol. Existují např. Adaptéry os od různých výrobců, včetně Shimano, SRAM, Syntace, DT-Swiss, rychloupínáky, které lze použít jako náhradní díly, např. pro kolo druhého rodiče, adaptéry pro celou osu a adaptéry nábojů. Dále zde naleznete prvky jako: pásky pro zavěšení tažného zařízení např. na kufr nebo sedlo, stabilizační knoflíky s kolíčkem, pojistný kolík se šňůrkou, která chrání proti vyháknutí, plastový knoflík s poutkem pro připevnění nastavovací rukojeť, ocelové popruhy pro držák na dětské kolo, prodlužovací matice nápravy a doplňkové montážní sady. Všechny díly jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů - vyznačují se odolností. Nabízíme také produkty renomované značky FOLLOWME.

Jsou cyklostezky bezpečné?

Rodiče, kteří se s tímto typem řešení dosud nezabývali, se jistě budou divit, do jaké míry jsou v bezpečí. Praxe ukazuje, že cyklistické haly pro děti mají velmi dobré názory, protože batole vždy drží krok s tažným kolem a nemusí jezdit samo. Opatrovníci mají také plnou kontrolu nad tím, kde se dítě nachází. Je to skvělá volba pro všechny, kteří milují dlouhé vyjížďky a nechtějí se kvůli dítěti vzdát svého koníčku. Otvory se nejvíce doporučují, když je dítě trochu starší.číst dál kolaps