Filtr
× Filtry
Filtry
  • Kategorie (Nosiče na kolo)
  • Stav
  • Označit
  • Sortiment
  • Barva
  • Typ montáže na nosič jízdních kol

Nosiče na kolo

Jezdíte na kole po městě? Chodíte přes týden do práce a o víkendech jezdíte na výlety mimo město? Nechte nedostatek místa omezit množství vašich zavazadel. Vyberte si nosiče kol, které jsou základem pro koše nebo jsou prostorné cyklistické kufry. Již máte nosič jízdních kol? Dbejte proto na jeho správnou a stabilní montáž. Víceúčelové cyklistické nářadí a příslušenství, jako jsou gumy, vám mohou pomoci.

Nosiče na kola - naše nabídka

V naší nabídce naleznete nosiče kol, které výrazně zvýší komfort jízdy. Díky široké nabídce nosičů kol dostupných v naší prodejně si jistě najdete model, který nejlépe vyhovuje vašim očekáváním a požadavkům. Naše nabídka zahrnuje regály různých velikostí, způsobů montáže a kapacity. Kromě toho zde naleznete praktické cyklistické doplňky a cyklistické díly, jako jsou gumy a popruhy pro uchycení na plochý nosič, gumové podložky na nosič, adaptéry pro upevnění.

Typy nosičů jízdních kol

Při výběru nosiče jízdních kol pro vaši dvoukolku se vyplatí vědět, že bez významu není ani správný model nebo tvar. Náš sortiment zahrnuje jak klasické městské nosiče kol a turistické nosiče kol , tak i praktické menší nosiče a brašny určené především pro horská nebo silniční kola.

Nosiče na kola dostupné na trhu i v naší prodejně lze rozdělit nejen podle účelu, ale také podle způsobu montáže. S přihlédnutím k poslednímu kritériu rozlišujeme dva typy nosičů - namontované na přední a zadní straně kola.

Zadní nosiče jízdních kol

Nejoblíbenější jsou zadní nosiče kol, nejčastěji montované svislými trubkami na zadní část rámu kola. Mezi nosiče zavazadel namontované v zadní části vozidla patří klasické modely, ale také nosiče jízdních kol na kufry .

Přední nosiče jízdních kol

Přední nosiče jízdních kol se kromě místa montáže od zadních liší také tvarem - nejčastěji se jedná o prohnuté konstrukce ve tvaru L, které pasují na jízdní kolo.Tyto nosiče se obvykle montují na přední vidlici.

V našem sortimentu naleznete nosiče kol, které se liší i maximální nosností. Nabízíme jak modely, které pojmou zavazadla o hmotnosti 5-9 kg, tak nosiče s maximální nosností až 50 kg! Výběr konkrétního modelu závisí na vašich potřebách a požadavcích.

Ostatní nosiče jízdních kol

Mezi stojany na kola patří také modely, které jsou neobvyklé umístěním, montáží a tvarem. Jedná se například o praktické rámové koše montované nejčastěji za kolo, brašny nebo madla namontovaná ve střední části vozidla k rámu, podobně jako držák na lahve.

Kufr a typ kola

Při výběru nosiče jízdních kol by měl být správně sladěn s modelem vašeho vozidla. Jiné nosiče poslouží pro městská kola, jiné pro krosová kola nebo MTB. V případě městských nebo turistických vozidel si můžete dovolit o něco větší modely. Pokud jste však příznivci extrémních jízdních výkonů, rozhodněte se pro menší nosič kol, který vám nebude překážet při jízdě.

Praktický doplněk pro vaše kolo!

Chcete-li, aby každá trasa byla příjemná a pohodlná, vyberte si některý z našich praktických nosičů kol! Velký výběr různých modelů vám umožní snadno si vybrat ten, který bude vašemu dvoukoláku nejlépe vyhovovat a splní všechna vaše očekávání.

Naše nosiče kol jsou doplňky nejvyšší kvality - vyrobené z odolných, pevných a odolných materiálů. Dokonale si poradí jak s městskými podmínkami, tak s náročnějšími trasami. Umožňují pohodlné a bezpečné uložení menších i větších zavazadel tak, aby nepřekážely při cestování dalších kilometrů.číst dál kolaps