Obchod není aktivní a není možné provádět objednávky. ×
Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav

Bohužel jsme nenašli produkty, které hledáte. ×

Zkontrolujte kategorie v obchodě:

Termální hrnky na kolo

Bez ohledu na to, zda je váš kůň o víkendech na dlouhých cestách, nebo používáte kolo každý den, když dojíždíte do práce, do školy nebo na univerzitu, vhodně zvolené příslušenství pro jízdní kola vám umožní více si jízdu užít. Termohrnky jsou výrobky, které mohou používat všichni cyklisté. Dokonalá izolace stěn zajišťuje udržování teploty nápojů - jak horkých, tak studených - a promyšlený design dokonale vyhovuje potřebám cyklistů.

Termální hrnky na kolo budou užitečné pro ranní kávu nebo čaj v chladném dni a v horkém počasí - poskytnou stálý přístup ke studené vodě nebo izotonickému nápoji. Hrnek můžete snadno umístit do koše na rámu a díky ergonomickému tvaru vám nevyklouzne z ruky. Pokročilá konstrukce chrání před poškozením v důsledku pádu. Dobré termální hrnky jsou také vybaveny těsným systémem zavírání, takže je můžete bez obav dát do batohu nebo kabelky. K jejich ovládání stačí jedna ruka, což zaručuje pohodlí i bezpečnost.

Termální hrnky pro cyklisty dostupné v naší nabídce budou perfektní také v autě a při jiných druzích sportů. Vyberte si z různých designů - přizpůsobte hrnek svému stylu a osobnosti.

číst dál kolaps