Obchod není aktivní a není možné provádět objednávky. ×
Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav
  • Označit
  • Sortiment
  • Velikost
  • Barva
  • Materiál
  • Voděodolný
  • Větruvzdorné
  • Druh obuvi

Návleky na obuv

Investovali jste do špičkových cyklistických bot? Ujistěte se, že zůstávají v dobrém stavu několik sezón. Čištění a správná péče o obuv je nezbytná, ale obaly na boty jsou také užitečné. Mezi jejich nejdůležitější úkoly patří především ochrana vnitřku boty před vniknutím obtěžujících oblázků, bláta, písku nebo nečistot ze země. Víme, že i mírný tlak na obuv může výrazně snížit komfort tréninku a také se projevit ve výkonu. Proto jsou chrániče jízdních kol dobrý nápad, ideální pro jízdu za všech podmínek.

Správně vybavené cyklistické oblečení je důležitým prvkem příprav na zahájení nové sezóny. Pokud však jezdíte na jednostopém vozidle bez ohledu na počasí nebo roční období, vyberte si do bot boty do deště, které poskytují dobrou ochranu proti vlhkosti a větru. Suché nohy a ponožky jsou nejen pohodlí, ale také pohoda během tréninku. Jízda v zimě? Nevzdávejte se svého koníčka jen kvůli nízkým teplotám. Termoaktivní cyklistické oděvy a návleky na boty zvládnou práci, i když rtuť klesne pod nulu.

Chrániče do každého počasí

Milovníci cyklistiky musí často čelit nepřízni osudu, která je na trase čekají. Nejčastěji jsou důsledkem proměnlivých, náročných a nepříznivých povětrnostních podmínek. Silný vítr, déšť nebo sníh mohou účinně ztížit nebo dokonce znepříjemnit absolvování plánované trasy. Pokud se však na jízdu řádně připravíte, ani nízké teploty, mrholení nebo bláto na trase neovlivní nepříznivě spokojenost s cyklistickým tréninkem. Návleky na boty jsou speciálním ochranným doplňkem jízdního kola - jsou součástí cyklistické výbavy, která je nejvíce vystavena vlivu vody, vlhkosti, chladu a bláta. Díky kvalitním návlekům na cyklistické boty můžete vyrazit na túru v dešti či v zimě i na výlet na horských kolech přes potoky.

Typy návleků na boty

V našem sortimentu naleznete kvalitní návleky na cyklistické boty. Velký výběr modelů usnadňuje každému najít produkt, který nejlépe vyhovuje jeho potřebám. Naše nabídka zahrnuje jak silniční a MTB návleky na boty, tak cyklistické návleky na turistické boty. Každý z těchto typů bot se vyznačuje specifickými vlastnostmi a konstrukčními detaily. Díky tomu dokonale ladí s daným typem cyklistické obuvi.

Modely dostupné v našem obchodě lze rozdělit na pláštěnky na boty a návleky na boty, ideální pro chladnější dny. Najdete u nás vycpávky na suchý zip pokrývající pouze svršky bot a modely pokrývající celou plochu až ke kotníkům.

Vysoce kvalitní a spolehlivá ochrana

Vysoká funkčnost a účinnost chráničů dostupných v naší prodejně je zaručena především vynikající kvalitou jejich zpracování. Návleky na MTB, silniční nebo turistické boty jsou precizně a pečlivě zpracovány tak, aby stoprocentně plnily svou nejdůležitější funkci a zároveň zajistily plný komfort jejich používání. Cyklistické návleky na boty jsou vyrobeny z voděodolného, větruodolného a prodyšného materiálu. Díky tomu poskytují noze tepelný komfort a ochranu proti vlhkosti i přiměřenou cirkulaci vzduchu. Námi nabízené modely jsou navíc vybaveny dalšími výztuhami v oblasti špiček a pat a praktickým nastavitelným suchým zipem nebo lemem.

Mnoho způsobů ochrany

V našem obchodě najdete jedinečné návleky na cyklistické boty, které splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Nabízíme modely pro pánské i dámské cyklistické boty v různých velikostech a barvách; vybaven reflexními prvky, které navíc zvyšují vaši bezpečnost na trase!

číst dál kolaps