Obchod není aktivní a není možné provádět objednávky. ×
Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav

Bohužel jsme nenašli produkty, které hledáte. ×

Zkontrolujte kategorie v obchodě:

Reflexní LED pásky

Bez ohledu na to, zda jste amatérský cyklista nebo závodní cyklista, vaše dvoukolka musí splňovat základní bezpečnostní normy. Bezproblémový chod komponent je základ, ale důležitá je i viditelnost na silnici. LED pásy na rameno nebo čelo a osvětlení jízdního kola jsou komplexním vybavením každého majitele dvoukolky. Nejen, že vás zviditelní na silnici pro ostatní účastníky silničního provozu, ale také osvětlí vozovku a pomohou vám naplánovat trasu. Absence reflexních prvků s sebou nese mnohá rizika. Pro uživatele automobilů je těžké rozpoznat cyklistu, zvláště pokud se rychle a náhle zařadí do provozu. Nebezpečí je ještě větší, když jedeme po špatně osvětlené trase a máme na sobě tmavé oblečení. V takové situaci nás reflexní pásky na kolo dokážou ochránit před nehodou a často i tragickými následky kolize.

Reflexní pásky, cyklosvítilny - naše nabídka

Na Mike Sport najdete cyklistické doplňky všeho druhu. Řeč je nejen o hodnotných svačinkách či nápojích, ale také o klasických reflexních páskách nebo osazených LED žárovkou. Nemáte rádi omezení? S výběrem správného osvětlení na kolo můžete jezdit jak v časných ranních hodinách, tak i po západu slunce. Pohyb po silnicích nebo cyklostezkách se stává bezpečným a pohodlným a překonáváte své vlastní bariéry. LED pásky nebo tradiční reflexní pásky budou také užitečné při běhání, chůzi a dokonce i chůzi po neosvětlených krajnicích. Investicí do popsaných prvků investujeme i do vlastní bezpečnosti. Námi nabízené doplňky nijak neomezují v pohybu a zajišťují cyklistovi naprostou svobodu. Jsou také lehké a nezaberou mnoho místa, takže je můžete snadno vzít s sebou, kamkoli půjdete, i když se chystáte na delší vyjížďku.

Jaké reflexní pásky v našem obchodě najdete?

Produkty dostupné v nabídce se velmi snadno nasazují. Nabízíme mj Verze na suchý zip, které lze snadno přizpůsobit velikosti zápěstí nebo kotníku a lze je také připevnit na batoh. Každý reflexní pásek na kolo je odolný vůči povětrnostním vlivům, a proto se můžete spolehnout na jeho dlouhou životnost a odolnost bez ohledu na počasí. Univerzální velikost doplňků znamená, že je s úspěchem využije každý nadšenec nebo milovník dvoukolek. Kromě cyklistiky jsou pásky doporučovány i běžcům a lidem, kteří se často pohybují po setmění a chtějí si zajistit viditelnost. Investicí do těchto typů prvků si můžeme být jisti, že nás řidič auta uvidí na vzdálenost několika set metrů a bude schopen provést příslušný manévr s dostatečným předstihem.

Reflexní LED pásky – vyberte si moderní vychytávky

Tyto typy příslušenství se vyznačují mírně odlišnou strukturou, a proto poskytují ještě lepší viditelnost. Je to dobrá volba zejména za obzvláště obtížných povětrnostních podmínek, jako je mlha nebo déšť. Modely dostupné v našem sortimentu jsou také nastavitelné pomocí suchého zipu a jsou dodávány v různých barvách, vč. bílá, červená, zelená, průhledná a vícebarevná. Díky tomu má každý člověk šanci najít tu nejvhodnější kopii. Reflexní LED pásy účinně informují řidiče o přítomnosti cyklisty a zároveň se vyznačují vysokou odolností. Samotný materiál je velmi odolný a snadno se udržuje v čistotě. Jsme si proto jisti, že nám gadget bude sloužit mnoho let.

Reflexní pásky - doplňující informace

Námi nabízené doplňky lze nosit přímo na kůži nebo na oblečení. Odolný suchý zip poskytuje pevné držení bez ohledu na převládající povětrnostní podmínky. Je to skvělá volba pro každé roční období. Nabízíme unisex produkty, které využijí jak milovníci a milovníci dvoukolek, tak i děti. LED diody se zapínají jediným tlačítkem, takže nemusíte přerušovat trénink. Zveme vás také, abyste se seznámili s produkty dostupnými v kategorii zrcátka na kolo , které rovněž ovlivňují bezpečnost cyklisty a umožňují vám vidět přijíždějící vozidlo.

číst dál kolaps