Filtr
× Filtry
Filtry

Cyklistická pokrývka hlavy pro všechna roční období

Bandány, čelenky, kšiltovky, šály a poutka – jakou cyklistickou pokrývku hlavy zvolit pod helmu? Modely dostupné v prodejně MikeSPORT jsou vhodné na trasu v kteroukoli roční dobu. Nabízíme produkty známých značek pro profesionály i amatéry cyklistiky.

Cyklistické šátky jsou účinnou ochranou hlavy proti změnám teplot v průběhu roku. Mimo sezónu chrání před větrem a chladem, v létě zase před ostrým sluncem a UV zářením. Kvalitní, účinné šátky jsou vyrobeny z tkaniny, která zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu a zabraňuje přehřívání. Velký výběr vzorů a barev vám umožní přizpůsobit cyklistickou šátek vašim potřebám.

Lehké cyklistické čepice

Klasické letní cyklistické čepice s kšiltem zajišťují dobrou ventilaci vzduchu a ochranu před sluncem. Boky jsou vyrobeny ze vzdušné síťoviny a elastický pás na zádech zvyšuje komfort používání. Cyklistické čepice s kšiltem jsou ideální pro jízdu na plném slunci i v horkém podnebí. Vyberte si tvar a barvu, která se hodí k vašemu outfitu a hodí se například k cyklistickému dresu .

Pás na kolo s kšiltem a odrazkou

Dalším řešením, které chrání hlavu v horkém počasí, je sportovní cyklopáska vyrobená z prodyšné látky a vybavená vpředu kšiltem. Letní kapely Rockbros jsou dostupné v zajímavých barevných kombinacích: černá a oranžová, červená, černá nebo modrá. Uvnitř mají všité silikonové aplikace, aby nesklouzly z hlavy. Dají se nosit pod cyklistickou helmu - dýchají a odvádějí přebytečnou vlhkost. Reflexní prvek (na zadní straně) zvyšuje bezpečnost při jízdě. Modely od Rockbros se v létě budou hodit na různé sportovní aktivity i jako cyklistická kapela .

Zateplená čepice pod cyklistickou helmu

Teplé cyklistické čepice jsou jedním z účinných způsobů ochrany hlavy na kole v zimě. Jednoduchá unisex čepice je teplá a příjemná na nošení. Hodí se téměř ke všemu - skvělé pro každodenní nošení a outdoorové sporty. Nabízíme cyklistické čepice a kukly z funkční Gore-Tex tkaniny a také modely ze 100% vlny Merino.

Pokrývka hlavy na kolo s windstopperem - dvojitá ochrana

Vlněné cyklistické čepice s vnitřní vrstvou proti větru chrání před chladem a větrem. Ventilační a termoregulační vlastnosti umožňují pokožce dýchat . Speciální vlákna udržují teplo a zabraňují přehřívání.

Kukla pod cyklistickou helmu

V chladném počasí vám pásek na kolo přes uši nebo lehký komín nemusí stačit k ochraně před větrem a nízkými teplotami. V takových podmínkách poslouží zimní cyklistická kukla z víceúčelové látky . Bezešvá pletená kukla Merino má bakteriostatické a antialergické vlastnosti. Lehká konstrukce znamená, že po složení zabere málo místa a vejde se do kapsy bundy . Kukla, čepice nebo sluchátko na kolo v mnoha barvách, stylech a atraktivních cenách na vás čeká v prodejně MikeSPORT!

číst dál kolaps