Obchod není aktivní a není možné provádět objednávky. ×
Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav
  • Označit
  • Sortiment
  • Barva
  • Materiál
  • Voděodolný
  • Větruvzdorné
  • Délka šálu

Multifunkční šály na obličej na kole

Chcete-li být aktivní venku, musíte mít speciální oblečení, zejména pokud venkovní teplota klesá. Šátek na obličej je gadget vyrobený z termální tkaniny, který poskytuje optimální ochranu před mrazem a větrem. Multifunkční šála má mnoho využití - lze ji použít jako ohřívač krku nebo jako ochranný šátek na obličej. Navrhované multifunkční šály lze použít jako doplňkové cyklistické oblečení, protože při jízdě může být oblast obličeje vystavena silnému větru nebo měnícím se teplotám. Šály na obličej jsou k dispozici v mnoha designech a zajímavých motivech, takže si každý najde ten správný návrh pro sebe.

Šátky na obličej jsou dostupné v mnoha provedeních a zajímavých motivech, takže si každý najde ten správný návrh pro sebe.

Cyklistické šátky

Cyklistické šátky jsou mezi cyklisty velmi oblíbené, protože na jedné straně účinně chrání obličej před chladem, větrem či deštěm a na druhé umožňují volné dýchání. Také nezpůsobují nadměrné pocení a dobře fungují i ​​v extrémních podmínkách.

Navíc díky modernímu designu a velmi rozmanitým barvám a zajímavým vzorům jsou cyklistické šály velmi elegantním prvkem cyklistické výbavy. Podívejte se na dostupné cyklistické komíny v této kategorii a vyberte si něco vhodného pro vás!

Cyklistický šátek - co hledat

Abychom splnili očekávání různých lidí a vyhověli vkusu nejnáročnějších zákazníků, vytvořili jsme velmi širokou škálu produktů, ve kterých najdete ty nejlepší cyklistické doplňky. Co zvážit při výběru multifunkčních šátků na kolo?

Značka cyklistického šátku

Chcete-li si obléknout kvalitní cyklistický šátek, šátek nebo cyklistický šátek, využijte řešení některého z respektovaných výrobců. Investicí například do sportovních šátků Chiba, Cairn, Force, Kaymaq nebo Rogelli si můžete být jisti koupí odolného elegantního produktu. Účinně ochrání váš obličej i před nejnáročnějšími povětrnostními podmínkami.

V této kategorii naleznete závěsy na kola výše zmíněných i dalších ceněných značek. Proto vám doporučujeme zkontrolovat celou nabídku a přejeme vám úspěšné nakupování!

Použitý materiál cyklistického

šátku Při výběru cyklistického šátku dbejte na to, zda je elastický, bezešvý, rychleschnoucí a zda má odpovídající tloušťku. Doporučujeme zejména polyesterové výrobky, které poskytují maximální pohodlí a zároveň perfektně sedí na obličeji a nebrání dýchání při řízení.

Doporučujeme také polstrované obličejové šátky, které se osvědčí v pozdním podzimu a zimě – poskytnou vám maximální tepelný komfort i při nejnižších teplotách.

Délka cyklistického šátku

Nabízíme různé délky multifunkčních šátků - od 24 cm do 67 cm a v univerzálních velikostech. Díky tomu můžete investovat jak do malého obličejového šátku, tak do dlouhého komínku na kolo – v závislosti na vašich individuálních potřebách a stylu.

Funkce šátků na kolo

Šátky na kolo se liší nejen délkou, designem či typem, ale také funkcemi. V této kategorii doporučujeme zejména větruodolné a voděodolné modely, které poskytují nejlepší ochranu hlavy a obličeje před nepříznivými podmínkami prostředí.

Doporučujeme také investovat do multifunkčních šátků, které lze navléknout různými způsoby a chránit tak části hlavy. Mezi zákazníky Mike SPORT jsou nejoblíbenější.

Styl sportovního šátku

Bez ohledu na vaše pohlaví nebo věk si jistě najdete něco vhodného pro vás. Doporučujeme sportovní šátky v mnoha barvách a provedeních, které budou vyhovovat různému vkusu. Díky nim se budete nejen skvěle cítit při jízdě, ale také vyniknout na trase!

Široký výběr šátků na kolo a sportovních poutek na Mike SPORT!

Vytvořili jsme také velmi rozsáhlou řadu šátků a komínků na kolo, mezi kterými si jistě najdete něco pro sebe. Díky velké rozmanitosti, vysoké kvalitě a atraktivním cenám jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené.

V nabídce Mike SPORT nechybí ani cyklistické oblečení a cyklistická obuv od nejlepších výrobců. Ověřte si, co jsme pro vás připravili a zaměřte se na nejvyšší komfort a bezpečnost jízdy!

číst dál kolaps