Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav
  • Označit
  • Sortiment
  • Barva

Omotavky na riditka - vysoký jízdní komfort a bezpečnost

Hlavním úkolem zavinovačky je oddělit ruku cyklisty od povrchu řídítek a zajistit tak mnohem vyšší jízdní komfort a pevný a stabilní úchop. Sortiment naší prodejny nabízí široký výběr obalů na kola z vysoce kvalitních materiálů, které se vyznačují plnou odolností vůči povětrnostním vlivům. Nabízíme pouze prověřené produkty od renomovaných výrobců s dlouholetými zkušenostmi v oboru. V této sekci naleznete pásky na řídítka značek jako Bike Ribbon, Lizardskins, Supacaz, Force, Fizik, Selle Italia, Clark's a další.

Omotavky na riditka - bezpečný úchop za všech podmínek

Obaly na kolo dostupné v našem sortimentu se vyznačují odlišnou tloušťkou, stupněm tlumení nárazů a hmotností. Nabízíme univerzální modely, které se svou délkou skvěle hodí pro jakýkoli typ volantu bez ohledu na jeho velikost. Za pozornost stojí především tenké omotávky, které kromě nízké hmotnosti zaručují dokonalý pocit z kola na jakémkoli povrchu. Cyklistický obal navíc tlumí otřesy a vibrace vznikající při jízdě na nerovných úsecích trasy. V praxi to znamená větší pohodlí a menší únavu. Přilnavý povrch zajišťuje perfektní přilnavost za jakýchkoli povětrnostních podmínek. Díky tomu může i v dešti počítat s pevným úchopem.

Omotávky na řídítka jízdních kol - široká škála modelů

V této kategorii naleznete široký výběr obalů na kolo v různých barevných variantách, takže výběr konkrétní verze, ladící s barvou kola, není problém. Náš sortiment zahrnuje potahy na volant určené pro každý typ dvoukolky. Nabízíme jak základní modely, které se vyznačují univerzálním použitím, tak zábaly používané profesionály při tréninku a závodech. Tato sekce také zahrnuje špičkové produkty používané gravel bikery. Existují mj sady skládající se ze dvou rolí obalů, korků vyrobených např. z lehkého hliníku a pryžových dokončovacích pásek. Zvláště pozoruhodná je páska na volant sestávající z několika vrstev. Každý z nich má jinou funkci a společně tvoří prvotřídní produkt, který zaručuje maximální pohodlí, pocit z jízdy a bezpečnost.

Obal na kolo - rychlá montáž a perfektně sedí na řídítkách

Všechny obaly na kolo, které v této kategorii najdete, při správné montáži dokonale přilnou ke každému typu řídítek. Díky použití prvotřídních materiálů si dlouhodobě zachovávají své původní vlastnosti i v případě intenzivního používání v různých podmínkách. Máte-li jakékoli dotazy týkající se zavinovaček nebo jiných produktů, které naleznete v naší nabídce, kontaktujte nás. Zkušení poradci vám rádi pomohou s výběrem konkrétního modelu zavinovačky, ideálně přizpůsobené kolu, stylu jízdy a vašim očekáváním. Zveme vás také, abyste se seznámili s nabídkou lahví na vodu dostupných v širokém cenovém rozpětí.

číst dál kolaps