Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav
  • Označit
  • Sortiment
  • Barva
  • Voděodolný
  • Objem
  • Zapínání

Pouzdra a držáky telefonů na kolo

Pokud je cyklistika vaší vášní, pravděpodobně víte, jak užitečná může být řada cyklistických doplňků. Mezi gadgety, které usnadňují život, které by na vašem kole neměly chybět držáky telefonů. V dnešní době má téměř každý smartphone a používá ho nejen ke komunikaci - telefon vám může ukázat cestu, pomoci vyměnit rozbitou duši nebo vypočítat ujetou vzdálenost a určit vaši rychlost. Jeho funkce budou mnohem pohodlnější, pokud si vybavíte vhodný držák smartphonu pro vaše kolo.

Držák s pouzdrem na telefon na kolo je nenahraditelným společníkem kratších i delších výletů. Pomůže to nejen udržet telefon na viditelném a pohodlném místě pro jeho provoz, ale také jej ochráníte před povětrnostními podmínkami nebo náhodným pádem nebo jiným mechanickým poškozením. Většina úchytů dostupných na současném trhu je vybavena funkčním krytem na telefon s průhledným panelem v oblasti obrazovky. Zaručuje ochranu a současně umožňuje efektivní provoz dotykového panelu smartphonu.

V našem sortimentu najdete pouze vysoce kvalitní držáky telefonů. Nabízíme řadu řešení, ale všechna sdílejí nejlepší kvalitu a funkčnost. Vyberte si držák z pouzdra, který odpovídá velikosti vašeho telefonu, a bez obav cestujte na dvou kolech!

Spolehlivé kryty na kolo na telefon

Kryt na kolo pro smartphone má být odolný. Koneckonců chrání zařízení, často v hodnotě několika tisíc zlotých. Riziko pádu při jízdě je vysoké. Při používání telefonu je potřeba jej řádně zajistit. Zejména při navigaci nebo provádění měření výkonu. Odolný obal na kolo by měl spojovat několik vlastností. První je pevné pouzdro. Chrání proti prachu, vodě a otřesům. Dalším je snadné připevnění. Speciální rukojeti zajišťují rychlou montáž. Důležitá je také velikost. V ideálním případě by se měl co nejvíce přiblížit rozměrům uloženého smartphonu. Díky tomu odstraníte problém s pohybem buněk.

Sportovní pouzdro na kolo pro náročné zákazníky

Sportovní pouzdro na telefon na kolo neslouží pouze k ochraně před poškozením. Mnoho uživatelů hledá jiné možnosti. Kapsy jsou příjemným doplňkem. Budou sloužit jako úkryty na peníze a klíče. Zapínání na zip zabrání vypadnutí věcí. Sluchátkový výstup je také považován za pohodlí. Velká skupina cyklistů si nedokáže představit jízdu bez doprovodu oblíbené hudby. Možná do ní sám patříte.

Čím více však zařízení používáte, tím rychleji se vybíjí. Také se našel způsob. Mnoho moderních krytů na kola s držákem na smartphone má další přihrádku. Je určena pro powerbanku. Produkty s tímto inovativním řešením najdete na našem webu.

Kryt na telefon pro zvýšení bezpečnosti

Výrobci vylepšují nejen funkčnost svých výrobků. Navíc jim záleží na bezpečnosti. A nejen smartphony. Kryt na telefon na kolo je často vybaven odrazkami. Nemusíte se přesvědčovat, jak důležité jsou při každodenním používání dvou kol. Prvky odrážející světlo nejen zlepšují viditelnost po setmění. Dobře integrované do materiálu, vypadají jednoduše hezky. Vizuálně atraktivní pouzdro na telefon na kolo je příchutí, která zkrášluje dvoukolku.

Stabilizační držák telefonu na kolo

Pouzdro na telefon na kolo je jednou z kategorií užitečných doplňků pro cyklisty. Dalším jsou držáky na kolo pro chytré telefony. Ne každému se totiž líbí docela velká hmotná kapsa. Velmi oblíbený je také diskrétní držák telefonu na kolo . Jak mezi profesionály, tak mezi amatéry. Tento typ modulu účinně stabilizuje článek. Ani ty největší hrboly nejsou schopny změnit polohu displeje. Pevný držák smartphonu na kolo od značek jako Zefal, Lezyne, Force nebo Rockbros zaručí, že vaše zařízení bude trvale připevněno k rámu nebo řídítkům a eliminuje tak riziko pádu. Chraňte elektroniku optimálním způsobem. Vsaďte na spolehlivý držák telefonu na kolo od renomované firmy.

Držáky telefonu na kolo pro snadné přizpůsobení

Přizpůsobení příslušenství vašim preferencím usnadňuje obsluhu. Při jízdě máte rádi, když je vše přizpůsobeno vašim potřebám. I sebemenší věc ovlivňuje jízdní komfort. Nemalou roli hraje také držák telefonu na kolo. Námi nabízené držáky na telefon na jízdní kola zajišťují nejen snadnou instalaci. Intuitivní ovládání přispěje k rychlému nalezení nejvýhodnější pozice. Díky tomu bude váš smartphone neustále na očích. Zapomeňte na problémy, které vás dosud sužovaly. Už neztratíte svou trasu. Budete mít plnou kontrolu nad svým tréninkem. Minimalizujete riziko poškození zařízení na nulu.

Držák telefonu na kolo nejen pro cyklisty

Společnosti vyrábějící držáky na kola na telefony je připravují nejen s ohledem na cyklisty. S úspěchem je využijete i při běhu. To potvrzují produkty Topeak nebo SP Connect. Speciální pásky vám umožní nasadit si jej na zápěstí nebo paži. Dokonale absorbují váhu buňky, takže ani nebudete cítit, že ji máte na sobě.

Investujte do odolných a osvědčených držáků na kola a krytů pro váš telefon. V našem obchodě jsou k dispozici doplňky od nejlepších výrobců. Vaše nákupy nás baví!číst dál kolaps