Filtr
× Filtry
Filtry

Cyklistické soupravy

Aby byla jízda na kole zcela bezpečná a příjemná, vyplatí se vybavit se kvalitním vybavením, doplňky a oblečením. Nejdůležitějšími prvky sportovního outfitu jsou samozřejmě cyklistické šortky a prodyšné cyklistické dresy. Získáte je zakoupením každého prvku zvlášť nebo si koupíte již hotový a atraktivnější cyklistický set.

Sady cyklistického oblečení

Zde naleznete sady cyklistického oblečení připravené týmem Mikesport.pl. Každá ze sestav byla vytvořena s ohledem na výrobce, funkčnost, barevnou variantu a navrhovanou dobu používání. Pamatujte, že při nákupu kompletního cyklistického oblečení zaplatíte méně!

Prvky sady jízdních kol

V naší prodejně naleznete různé druhy cyklistického oblečení. Tyto sady obsahují dva nebo tři odpovídající kusy. Dvoudílné cyklistické sety se skládají z prodyšného dresu a cyklistických šortek nebo dvou typů cyklistických dresů - model s dlouhým a krátkým rukávem. V nabídce jsou i komplety s cyklistickými šortkami s šlemi a praktickými návleky na nohy.

Komplexní cyklistické vybavení

Proč se vyplatí vybrat si již hotový kit na kolo? Jde o praktické a pohodlné řešení, díky kterému získáme několik kvalitních prvků cyklistického outfitu jedním nákupem. Výběrem třídílné sady nebo dvou dvoudílných sad rychle zásobíme všechny nejdůležitější části sady cyklistického oblečení. K hotovému setu stačí dokoupit pohodlné cyklistické ponožky a cyklistické rukavice a jste připraveni vyrazit na cestu!

Pánské a dámské cyklistické sety

Jak pánské cyklistické sety, tak i dámské cyklistické sety dostupné v naší nabídce jsou produkty vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů. Byly vytvořeny s mimořádnou přesností a pečlivostí, díky čemuž zaručují nejvyšší úroveň pohodlí na každé trase. Každý prvek našich cyklo sad je nejen pohodlný a lehký, ale také pevný a odolný vůči těžkému používání. Kraťasy a trička, které jsou součástí setu, si dobře poradí i s nepříznivými a proměnlivými povětrnostními podmínkami.

Klíčové detaily

Prvky cyklosetů, které můžete zakoupit v naší prodejně, byly vytvořeny s ohledem na maximální pohodlí a spokojenost zákazníka. Ploché a pohodlné švy, kvalitní zipy a praktické kapsy navíc zvyšují úroveň pohodlí a funkčnosti outfitu. Důležitými prvky cyklistických kraťasů a dresů jsou také reflexní prvky - umístěné na viditelném místě efektivně zvyšují vaši viditelnost na trase. Díky tomu je bezpečná jízda na kole možná nejen ve dne, ale i po setmění.

Vyberte si svůj styl!

Každý cyklistický set, který nabízíme, je zárukou vynikající kvality a plného pohodlí při jízdě, ale také jedinečného vzhledu a zajímavého stylu, který jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších příznivců dvoukolek. Mezi našimi sety najdete jak klasické, jednobarevné modely v tlumené paletě, tak návrhy plné vzorů a barev. Náš sortiment je velký výběr od černé univerzální sady až po sadu s květinovou, zvířecí či dokonce komiksovou tématikou.

číst dál kolaps