Filtr
× Filtry
Filtry

Cyklistické přilby

Bezpečnost není nutností a ochrana hlavy je jednou z nejdůležitějších věcí při jízdě na kole, bez ohledu na to, jaký styl máte nejraději. K nehodě může dojít kdykoli a kdekoli a následky i nenápadné havárie mohou být velmi vážné. Cyklistická přilba je proto povinným prvkem výbavy, díky kterému se můžete vyhnout nebezpečným následkům pádu z jednostopého vozidla.

Moderní cyklistické přilby jsou lehké a pohodlné a kromě zajištění bezpečnosti zlepšují také aerodynamiku a jízdní komfort. Výrobci se také snaží starat se o estetiku a uvádějí na trh mnoho designů s atraktivním a zajímavým vzhledem. Díky tomu si každý může najít přilbu, která odpovídá jeho osobnosti. Zejména dámské a dětské cyklistické přilby mají mnoho estetických variant. Za pozornost stojí také cyklistické přilby Bell, které se vyznačují zajímavým designem a bohatými barvami.

V obchodě Mikesport.pl si můžete koupit vysoce kvalitní dámskou, pánskou nebo dětskou cyklistickou helmu. Prodáváme pouze cyklistické vybavení a doplňky od prověřených a renomovaných značek. Cyklistické přilby Giro nebo cyklistické přilby Uvex, které nabízíme, jsou špičkovými produkty, které mimo jiné používají profesionálové a nejlepší cyklisté na světě. Přidejte se k nim i vy!

číst dál kolaps