Filtr
× Filtry
Filtry

Cyklistické přilby

Bezpečnost není nutností a ochrana hlavy je jednou z nejdůležitějších věcí při jízdě na kole, bez ohledu na to, jaký styl máte nejraději. K nehodě může dojít kdykoli a kdekoli a následky i nenápadné havárie mohou být velmi vážné. Cyklistická přilba je proto povinným prvkem výbavy, díky kterému se můžete vyhnout nebezpečným následkům pádu z jednostopého vozidla.

Moderní cyklistické přilby jsou lehké a pohodlné a kromě zajištění bezpečnosti zlepšují také aerodynamiku a jízdní komfort. Výrobci se také snaží starat se o estetiku a uvádějí na trh mnoho designů s atraktivním a zajímavým vzhledem. Díky tomu si každý může najít přilbu, která odpovídá jeho osobnosti. Zejména dámské a dětské cyklistické přilby mají mnoho estetických variant. Za pozornost stojí také cyklistické přilby Bell, které se vyznačují zajímavým designem a bohatými barvami.

V obchodě Mikesport.cz si můžete koupit vysoce kvalitní dámskou, pánskou nebo dětskou cyklistickou helmu. Prodáváme pouze cyklistické vybavení a doplňky od prověřených a renomovaných značek. Cyklistické přilby Giro nebo cyklistické přilby Uvex, které nabízíme, jsou špičkovými produkty, které mimo jiné používají profesionálové a nejlepší cyklisté na světě. Přidejte se k nim i vy!

Pánské a dámské cyklistické přilby

V prodejně Mike SPORT zakoupíte velmi kvalitní dámskou, pánskou nebo dětskou cyklistickou helmu . Prodáváme pouze cyklistické vybavení a doplňky od prověřených renomovaných značek. Cyklistické přilby Giro nebo Uvex , které nabízíme, jsou špičkové produkty používané profesionály a nejlepšími cyklisty na světě. Připojit se k nim!

Bezpečné a pohodlné cyklistické přilby

Mezi mnoha cyklistickými doplňky je cyklistická helma na prvním místě v seznamu potřebného příslušenství. Je spojena především se závodní a profesionální cyklistikou a je užitečná pro každého cyklistu na jakékoli trase. Cyklistické přilby jsou nenápadnými doplňky, které však v případě potřeby zachraňují zdraví a život cyklistů.

I když jedete po městě nízkou rychlostí, může dojít ke kolizi, která může ohrozit zdraví nebo život. Správná ochrana hlavy je proto něco, na co by všichni cyklisté měli pamatovat!

V našem sortimentu naleznete cyklistické přilby, které zaručují plnou bezpečnost jízdy. Díky své pevné struktuře účinně chrání hlavu. A co víc, jejich měkká stélka poskytuje dodatečné tlumení nárazů v případě nehody a při jízdě - vysoký komfort. Cyklistické přilby v naší nabídce jsou certifikované modely mimo jiné s oficiálním CE schválením a dalšími evropskými certifikáty kvality a bezpečnosti.

Aby byla zajištěna 100% bezpečnost, vynakládají výrobci cyklistických helem maximální úsilí, aby produkty, které vytvářejí, byly té nejvyšší kvality. Cyklistické přilby vyrobené z vysoce kvalitních materiálů jsou extrémně odolné a odolné proti otřesům a nárazům. Díky tomu účinně chrání hlavu a krční páteř při nárazu a pádu.

Silniční, městské a MTB cyklistické přilby

V naší prodejně najdete široký výběr cyklistických přileb. Nabízíme modely pro dospělé - silniční cyklistické přilby , městské cyklistické a MTB přilby i cyklistické přilby pro děti.

Cyklistické přilby, které naleznete v našem sortimentu, jsou více či méně postavené modely. Nabízíme cyklistické přilby, které zakrývají pouze horní část hlavy, polostavěné modely s přídavnou ochranou očí, ale i plně uzavřené přilby pro crossová cyklistika nebo downHill.

Bezpečné cyklistické přilby pro děti

Bezpečnost na trase je nesmírně důležitá – zejména pro nejmenší účastníky silničního provozu. V našem sortimentu naleznete široký výběr dětských cyklistických přileb zaručujících těm nejmenším větší bezpečnost. Mezi dětskými přilbami najdete modely pro dívky a chlapce i univerzální přilby. Nabízíme také přilby pro mládež s praktickou funkcí nastavení.

Je třeba připomenout, že cyklistická přilba by měla chránit hlavu dítěte i při cestování v cyklosedačce.

Pohodlná a stylová cyklistická helma na mikesport.cz

Naše vysoce kvalitní bezpečnostní cyklistické přilby poskytují nejen účinnou ochranu hlavy a krku. Námi nabízené modely se také vyznačují vysokou estetikou a zajímavým stylem. Široká škála designů a barev cyklistických helem usnadňuje i tomu nejnáročnějšímu cyklistovi najít vhodný model, který splní nejen jeho očekávání a technické potřeby, ale i vkus.

Prohlédněte si naši nabídku a najděte cyklistickou helmu, která vás ochrání na cestách a navíc skvěle doladí váš dvoukolový nebo cyklistický outfit. Můžete si vybrat klasické, tlumené modely nebo helmy s neobvyklými, originálními barvami a designem - rozhodnutí je na vás!číst dál kolaps