Filtr
× Filtry
Filtry
 • Kategorie (Cyklopočítače, GPS, monitory srdečního tepu)
 • Stav
 • Označit
 • Sortiment
 • Barva
 • Typ signálu
 • Spojení
 • Průměrná rychlost
 • Výškoměr
 • Hodiny
 • Funkční
 • Funkce monitoru srdečního tepu
 • GPS
 • Napájení

Bezdrátové cyklopočítače s GPS

Počítače na kole jsou užitečnými pomůckami pro profesionály a nadšence dvou kol. Díky použití moderních technologií měří nejen ujetou vzdálenost a dobu tréninku, ale mohou také počítat spálené kalorie a kontrolovat puls cyklisty a dokonce navrhovat vlastní tréninkové plány. Cyklocomputer s GPS navíc ověří vaši polohu a zajistí, že se nikdy neztratíte na silnici ani v terénu.

Existují dva základní typy měřičů. Bezdrátové a kabelové cyklistické počítače. Bezdrátový měřič komunikuje se senzory pomocí rádiových vln, což umožňuje pohodlnější použití a snadnější instalaci. Tyto typy modelů jsou často také pokročilejší, pokud jde o počet dostupných funkcí.

V našem obchodě najdete bezdrátové i kabelové cyklistické počítače. Nabízíme jak jednoduché počitadla s několika funkcemi, tak rozsáhlé gadgety, které osloví i ty nejnáročnější a nejambicióznější cyklisty. Nabízíme pouze vybavení od osvědčených značek vynikající kvality, včetně oblíbených multifunkčních cyklistické počítače Sigma Sport. Jedná se o doplňky na kolo, které dodávají zábavu každé jízdě nebo tréninku, takže stojí za to mít takový gadget ve svém inventáři.

Cyklopočítače s monitorem srdečního tepu

Měřič srdečního tepu je nesmírně užitečná funkce pro každého cyklistu. Jak funguje měřič tepové frekvence s cyklocomputerem ? Během jízdy gadget sleduje změny srdeční frekvence v těle a průběžně prezentuje výsledky. Příliš vysoké tempo při tréninku může mít za následek pálení svalů, takové problémy vám mohou na nějakou dobu bránit ve sportování. Proto se vyplatí zařízení používat, aby nedošlo k vážným zraněním. Rozhodněte se pro nákup cyklometru srdečního tepu a sledujte své tělo během cvičení.

Cyklopočítače s výškoměrem

Druhou užitečnou funkcí v cyklocomputeru je výškoměr. Je to ideální varianta pro lidi, kteří se chystají na vyjížďku do hor. Hodit se bude i těm, kteří denně cestují v horském terénu. Cyklocomputer s výškoměrem určuje nadmořskou výšku, ve které se právě nacházíte. Zařízení porovnává dva parametry – váš aktuální tlak a tlak v bodě známé nadmořské výšky. Díky ní můžete také sledovat, kolik vám zbývá k dosažení vrcholu hory.

Cyklistické počítače s kadencí

Faktorů, které ovlivňují správnou techniku jízdy na kole, je mnoho. Jedním z nich je frekvence šlapání. Chcete to zkontrolovat, ale nechce se vám průběžně počítat pohyby nohou? K měření této veličiny se používají cyklopočítače s kadencí . Určují rychlost šlapání, tedy počet otáček kliky za minutu. Díky měření kadence si můžete vypracovat své oblíbené tempo jízdy. Pravidelným používáním optimalizujete svou techniku a zpříjemníte cestování.

Cyklopočítače s GPS

Cyklistická GPS je funkce, pro kterou se musíte bezpodmínečně rozhodnout. Je to užitečné nejen pro profesionály, ale i pro začátečníky. Toto malé zařízení zlepší efektivitu vašich cyklistických výletů. Ukáže vám nejrychlejší a nejlepší trasu do vámi zvoleného místa. Počítadlo s GPS plánovanou trasu nejen přečte, ale i samo navrhne. Díky této možnosti si lépe zorganizujete trénink, snadno dosáhnete stanoveného cíle a trasu budete moci sdílet s ostatními. Cyklopočítač s GPS zkontroluje vaši polohu a nikdy se neztratíte na silnici ani v terénu.

Cyklistické počítače s počítáním kalorií

Pomalým jízdou na 10kilometrové trase spálíte asi 200 kcal. Sami však toto číslo těžko odhadnete. Pokud přikládáte každodenní kontrole hmotnosti velký význam, bude pro vás vhodný cyklocomputer s počítáním kalorií . Využití takové funkce je velmi motivující k dalším pohybovým aktivitám. Určitě nebudete chtít ukončit jízdu, když bezdrátový počítač ukazuje příliš málo spálených kalorií.

Klasický pult a cyklocomputer

Pokud však potřebujete zařízení, které bude mít všechny výše uvedené funkce, zvolte cyklocomputer s GPS . Kombinuje měřič srdečního tepu, rychloměr a výškoměr. Můžete na něm také kontrolovat spálené kalorie. Toto je řešení pro lidi, kteří mají rádi všechny užitečné možnosti na jednom místě. Určitě věnujte pozornost bezdrátovému cyklocomputeru Sigma. Obzvláště oblíbené je kvalitní vybavení.

Cyklocomputer - nezbytné příslušenství

Všechny cyklocomputery potřebují správné příslušenství. Díky nim si zpestříte komfort používání vybavení a výrazně zpestříte vyjížďky na kole nebo trénink. Nabíjení měřiče jistě usnadní dokovací stanice. Vysílač tepové frekvence a snímač kadence vám umožní plně využít jeho potenciál. Navíc se může hodit i držák, který udrží cyklocomputer stabilní. Pokud nevíte, jaký doplněk vybrat, vyberte si celou sadu, která vám cestování rozhodně usnadní.číst dál kolaps