Filtr
× Filtry
Filtry

Světla na kolo

Posviťte si na cestu a zajistěte si viditelnost po setmění. Žárovky na kolo jsou jedním z nejdůležitějších prvků, které by měl mít každý nadšenec na kole. Osvětlení jízdního kola jsou jak přední světla, která osvětlují trasu před vámi, tak zadní světla signalizující vaši přítomnost ostatním účastníkům silničního provozu. Můžete si také pořídit brzdovou svítilnu nebo jiné svítilny, které zvýší bezpečnost světla. Jejich přítomnost a správné fungování je otázkou bezpečnosti, proto je potřebujete bez ohledu na to, zda cestujete po silnicích, divočinou nebo parkovými uličkami.

Přední a zadní osvětlení jízdního kola

Přední osvětlení jízdního kola se vyznačuje bílým světlem a větším výkonem. Silné LED diody, které lze nalézt v moderních modelech, které navrhujeme, jsou účinné a energeticky úsporné. Červené LED diody jsou vybaveny zadním osvětlením kola , které zlepší vaši viditelnost po setmění.

V našem sortimentu naleznete široký výběr předních i zadních svítilen. Nabízíme také hotové sady osvětlení jízdních kol vpředu i vzadu. Díky univerzálním montážním řešením je jejich použití extrémně jednoduché. Veškeré námi nabízené cyklistické doplňky se také vyznačují spolehlivostí a vysokou kvalitou, proto s nákupem neváhejte!

číst dál kolaps