Obchod není aktivní a není možné provádět objednávky. ×
Filtr
× Filtry
Filtry

Bohužel jsme nenašli produkty, které hledáte. ×

Zkontrolujte kategorie v obchodě:

Sedačky na kolo - co najdete v naší nabídce?

Příchod dítěte do rodiny nemusí být spojen s nutností vzdát se své oblíbené činnosti, kterou je jízda na kole. Společné vyjížďky jsou nejen skvělým způsobem, jak spolu trávit čas, ale také aktivitou pro zdraví. A co víc, je možné, že se z batolete v budoucnu stane i dvoustopý nadšenec. Aby byla jízda pohodlná a bezpečná, vyplatí se investovat do kvalitních cyklosedaček . Naše nabídka obsahuje mnoho modelů určených pro batolata cestující s rodiči. Díky tomu je snadno přizpůsobíte jak věku, tak váze dítěte. Stojí za to připomenout, že tímto způsobem můžeme přepravovat děti, které jsou již schopny samostatně sedět a pevně držet hlavu. Díky tomu jsou sedačky nejčastěji určeny pro batolata od 9 měsíců věku.

Přední sedačky na kolo

Tyto typy modelů se montují na volant. Doporučují se zejména pro kojence. Co se týče maximální hmotnosti, obvykle se pohybuje kolem 15 kg. Z tohoto důvodu jsou takové cyklosedačky vhodné maximálně pro 3leté děti. Přední verze se rodičům líbí především díky tomu, že je batole neustále pod kontrolou a v případě potřeby dokážeme rychle reagovat. Navíc při jízdě má dítě lepší kontakt s rodičem a vidí na cestu před sebou. Tím je pro něj jízda zase zajímavější. Modely dostupné v naší nabídce jsou vybaveny nastavitelnými bezpečnostními pásy, které jsou polstrované příjemnou houbou, což se promítá do vysokého komfortu používání. Při jízdě v horkých dnech se skvěle hodí verze s vysokým polstrováním. Je také možné dokoupit čelní sklo.

Zadní sedačky na kolo

Tyto typy modelů jsou nejoblíbenější díky své větší nosnosti (až 22 kg), což se přímo promítá do delšího používání. To je dobrá volba, pokud berete na vyjížďku o něco starší děti kvůli omezené schopnosti ovládání a kontaktu. Námi nabízené cyklosedačky na nosič nebo rám mají tlumení nárazů, díky čemuž účinně potlačují nerovnosti. Další výhodou jsou nastavitelné podnožky, které umožňují jejich přizpůsobení délce nohou batolete. Podšívka je vyrobena z voděodolného materiálu. Samotná montáž je velmi jednoduchá a nastavitelná svorka je kompatibilní s rámy různých průměrů. Pro zvýšení bezpečnosti při jízdě je přezka vybavena uzamykacím zámkem, který lze otevřít klíčem. Nabízíme také autosedačky pro větší děti (nosnost do 35 kg), které se montují na kufr.

Přívěsy na kola k dispozici v prodejně

Příznivci delších vyjížděk různorodým terénem se mohou rozhodnout pro cyklistické přívěsy . Jsou určeny pro batolata od 1 roku do výšky 120 cm. Jejich nepochybnou výhodou je nadprůměrný komfort, díky kterému si dítě bude moci zdřímnout za jízdy, hrát si s hračkami nebo číst knížku. Je to také bezpečnější řešení než autosedačka, protože přívěs je blízko země a v případě kolize není vystaveno riziku pádu batolete z výšky. Modely dostupné v naší nabídce umožňují nastavit úhel sedáku. UV okna navíc účinně chrání před slunečním zářením. Další výhodou je voděodolný materiál a kompaktní rozměry po složení. Lidé, kterým záleží na bezpečné přepravě vybavení a nákupů nebo šikovného příslušenství, si mohou přečíst o stojany pro kola k dispozici v našem sortimentu.číst dál kolaps