Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav

Bohužel jsme nenašli produkty, které hledáte. ×

Zkontrolujte kategorie v obchodě:

K čemu slouží přívěsy za jízdní kola?

Přívěsy za kolo jsou praktickým příslušenstvím, které se těší stále větší oblibě. Jedná se o skvělé řešení pro všechny rodiče, kteří chtějí svým dětem zajistit pohodlnou jízdu. Tyto typy vychytávek také zpříjemní cestování s vaším dítětem. Cyklistické přívěsy umožňují batoleti zaujmout polohu vleže nebo vsedě, takže si během cesty může zdřímnout nebo si dokonce hrát se svými oblíbenými hračkami. Další výhodou je záruka bezpečnosti. Je to dáno tím, že samotný přívěs je mnohem blíže k zemi než například autosedačka připevněná ke kufru. V důsledku toho, pokud dojde k nehodě nebo převrácení, nebude batole vystaveno žádným zvláštním zraněním.

Jaké cyklopřívěsy pro děti najdete v naší nabídce?

cyklopřívěsy pro děti chrání i před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Pokud během jízdy začne pršet nebo sněžit, nemusíte se bát, že by oblečení vašeho batolete promoklo. Navíc můžete počítat s účinnou ochranou proti slunečnímu záření. To je důležité zejména při letních vyjížďkách, které mohou trvat až několik hodin. Cyklistické vozíky dostupné v našem sortimentu mají speciální potah vyrobený z látky a síťoviny, což se projevuje dobrou cirkulací vzduchu a prodyšností i v těch nejteplejších dnech. Některé modely jsou vybaveny i bočními okny chráněnými UV filtrem. Čím se dále liší přívěsy dostupné v naší nabídce?

Vysoká kvalita

Produkty v našem sortimentu jsou tím nejlepším řešením pro náročné rodiče, kteří kladou bezpečnost a pohodlí svého batolete na první místo. Každý cyklopřívěs se vyznačuje solidním zpracováním, díky kterému je perfektní pro jízdu na různých površích. Velkou výhodou je pevná a odolná konstrukce, vysoká nosnost a kvalitní spojovací prvky (trubky a panty) vyrobené z hliníku. Některé modely mají také odpružené odpružení, díky kterému se dítě bude cítit pohodlně i při jízdě na nerovném povrchu. Všechny dětské cyklistické přívěsy jsou certifikovány a testovány tak, aby překračovaly požadavky ASTM F1975-09.

Nejvyšší úroveň zabezpečení

Bezpečnost vozíků se odráží nejen v jejich konstrukci a nízké vzdálenosti od země, ale také v přítomnosti přídavných prvků. Námi nabízené modely jsou vybaveny 5-ti bodovými bezpečnostními pásy, díky kterým je batole při jízdě připoutáno správným způsobem a riziko pádu je minimalizováno. Cyklistické přívěsy také umožňují velmi přesné nastavení úhlu sedáku spolujezdce. Plná UV okna znamenají, že batole může bezpečně pozorovat okolí i během nejteplejších dnů. Část vybavení má nastavitelnou sluneční clonu a tónovaná okna.

Snadnost použití

Každý rodič ocení funkčnost a rychlost montáže. Všechny cyklopřívěsy dostupné v naší nabídce jsou všestranné produkty, které lze doslova během chvilky proměnit v kočárek, což vyplývá z výbavy přídavným předním kolem. Je tedy ideálním řešením pro všechny milovníky cyklistiky, běhu a dlouhých procházek. Další důležitou výhodou je možnost rychlé montáže. Kompaktní velikost znamená, že přívěs nezabírá mnoho místa, když se nepoužívá a má plochý tvar. Kola jsou vybavena tažným systémem. K jejich odstranění tedy stačí stisknout jedno tlačítko. Přívěs za kolo má také snadno odnímatelnou oj.

Čím se dále liší dětské cyklopřívěsy z naší nabídky?

Další výhodou námi nabízených modelů je, že jsou vybaveny polstrovaným sedákem. Díky tomu se během jízdy může batole cítit jako na skutečné královské posteli. Rodiče navíc mohou počítat s praktickými doplňky v podobě přihrádky na helmu, síťky na zavazadla a háčku na světlo a také se zvýšenou odolností proti opotřebení, když se přední část přívěsu opírá o zem. Dětské přívěsné vozíky za kolo se dodávají v různých cenových variantách, ve více i méně pokročilých verzích, aby si každý rodič našel vhodnou kopii.

Přívěs na kolo pro domácí mazlíčky a zavazadla

Milovníci cyklistiky využívají k přepravě svých čtyřnohých miláčků také přívěsy. Tyto typy modelů mají odnímatelnou podlahu, takže je můžete snadno udržovat v čistotě. Okna vyrobená z materiálu podobného síťovině zajišťují, aby měl mazlíček neustále přístup na čerstvý vzduch. Pro milovníky cyklistiky, kteří potřebují prostor pro přepravované vybavení , jsou navíc k dispozici přívěsy za kolo. Díky krytu jsou všechny nástroje účinně chráněny před negativními povětrnostními vlivy. Konstrukce kočárku činí jízdu stabilní a nezpůsobuje žádné větší potíže. Zveme vás také, abyste se seznámili s produkty v kategorii „ příslušenství a díly pro přívěsy “.číst dál kolaps