Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav
  • Označit
  • Sortiment
  • Barva

Sedadla na kola

Společná rodinná vyjížďka na kole je skvělý způsob, jak příjemně a aktivně strávit volný čas. Co když je ale některý z účastníků zájezdu příliš malý na to, aby se sám posadil za volant dvoukolky? Správná cyklosedačka je tady, aby vám pomohla !

Namontované přední sedadlo a nosič jízdního kola

Při výběru cyklosedačky se vyplatí vědět, že produkty dostupné v naší prodejně jsou modely, které se liší především maximální nosností a způsobem a místem montáže.

V naší nabídce naleznete přední cyklosedačku i zadní montovanou cyklosedačku na nosič . Prodávané modely jsou dětské sedačky určené pro mladší i starší cestující. Nabízíme výrobky s nosností 9 až 30 kg.

Naše cyklosedačky jsou také výrobky v různých barvách, které lze přizpůsobit jak kolu, tak vkusu nejmenších účastníků cyklovýletu.

Sedačky pro městská a horská kola

Cyklosedačka je praktický doplněk, který dobře poslouží jak ve městě, tak na delších trasách v terénu. Jde o doplněk ke kolu, který pomůže rodiči při odvozu batolete do školky a zároveň umožní společný výlet s dítětem.

Dětské cyklosedačky dostupné v naší nabídce jsou přizpůsobeny různým typům dvoukolek, a tím i různým podmínkám. Najdete mezi nimi jak městské cyklosedačky, které dostatečně ochrání dítě v provozu, tak terénní – účinně neutralizující otřesy a skoky na trase.

Bezpečná dětská sedačka s certifikátem EN14344

Nejdůležitějším aspektem cyklosedaček je samozřejmě kvalita jejich zpracování, která se promítá do bezpečnosti nejmenších cestujících. Dětské cyklosedačky, které najdete v našem obchodě, jsou produkty vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, vytvořené se zvláštní péčí a důrazem na každý detail, s ohledem na bezpečnost, odolnost a spolehlivost.

Díky vynikající kvalitě zpracování je každá naše dětská sedačka na kolo také mimořádně pohodlná, takže i při dlouhých cestách může batole v sedačce volně sedět a užívat si výlet.

Pečlivé zpracování, stejně jako materiály a komponenty použité k tomuto účelu, se promítají do 100% bezpečnosti cyklosedačky. Námi nabízené modely jsou autosedačky s evropským certifikátem EN14344 nebo oficiálním bezpečnostním certifikátem institutu TÜV / GS.

Vyberte si bezpečné a pohodlné cyklosedačky z mikesport.cz

Jednotlivé prvky jejich konstrukce přispívají k plné bezpečnosti cyklosedaček z naší prodejny. Dětské cyklosedačky jsou vybaveny pohodlným sedákem a opěradlem, zaručujícím nejen pohodlnou, ale i zdravou polohu páteře při jízdě. Speciálně profilované opěradlo má navíc boční ochranu pro ochranu dítěte. Cyklosedačka pro dítě je vybavena praktickými stupačkami, které výrazně zvyšují komfort a bezpečnost cestování, a také úvazy, které jsou naprostou nutností zaručující plnou bezpečnost batolete v sedačce.číst dál kolaps