Obchod není aktivní a není možné provádět objednávky. ×
Filtr
× Filtry
Filtry
 • Kategorie (Cyklistické rukavice)
 • Stav
 • Označit
 • Sortiment
 • Velikost
 • Pohlaví
 • Barva
 • Kapsa
 • Materiál
 • Pohodlí
 • Voděodolný
 • Amortizace
 • Větruvzdorné
 • Móda

Nejlepší cyklistické rukavice pro amatéry i profesionály MIKESPORT

V internetovém obchodě MikeSPORT naleznete nejkvalitnější cyklistické rukavice pro amatéry i profesionály od nejlepších výrobců, jako jsou např.CHIBA, 100%, Rogelli, Giro, Force, Seer, Shimano a supacaz. Naše nabídka zahrnuje cyklistické rukavice, cyklistické rukavice,dámské cyklistické rukavice, zimní cyklistické rukavice, cyklistické rukavice pro děti acyklistické rukavice pro děti, aby si každý cyklista našel dokonalé řešení pro sebe.

Naše cyklistické rukavice jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů, jako je přírodní nebo syntetická kůže, neopren, síťovina a polyester, což zajišťuje nejen maximální pohodlí při jízdě, ale také dlouhou životnost produktu. Všechny rukavice mají zesílení na prstech a speciální výplň, která snižuje vibrace při jízdě a chrání ruce před oděrkami a řezy.

V našem sortimentu naleznetecyklistické rukavice s odrazkami, které zlepšují viditelnost cyklisty na silnici, a také cyklistické rukavice plněné gelem, které poskytují optimální podporu rukám při dlouhých jízdách. Nabízíme takézimní rukavice s membránou GORE-TEX, která poskytuje vynikající ochranu před deštěm a větrem, což je důležité zejména v náročných povětrnostních podmínkách.

Naše nabídka zahrnujecyklistické rukavice pro ženykteré jsou také speciálně přizpůsobeny ženské anatomii rukycyklistické rukavice pro dětikteré poskytují optimální ochranu pro malé ruce. Díky našim produktům si každý cyklista bude moci užít bezpečnou a pohodlnou jízdu.

V internetovém obchodě MikeSPORT nabízíme ty nejkvalitnější cyklistické rukavice, které splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Poskytujeme rychlé dodání a profesionální servis, proto vám doporučujeme vybrat si naše produkty a užít si maximální pohodlí při jízdě na kole!

Jaké materiály by měly být použity při výrobě cyklistických rukavic

V internetovém obchodě MikeSPORT se vždy zaměřujeme na nejvyšší kvalitu produktů, proto jsou naše cyklistické rukavice vyrobeny z těch nejlepších materiálů, které zaručují maximální pohodlí a odolnost produktu.

Při výrobě cyklistických rukavic se používá především syntetická kůže, nikoliv přírodní. Syntetická kůže má mnoho výhod, jako je odolnost proti vlhkosti, snadné čištění a vysoká pevnost a trvanlivost. Je také pružnější a lépe se přizpůsobí tvaru ruky než přírodní kůže. Mnoho výrobců používá také neopren, který je pružný a přizpůsobí se tvaru ruky a zároveň poskytuje ochranu proti větru a chladu.

Síťovina je dalším materiálem, který se používá při výrobě cyklistických rukavic. Jedná se o velmi prodyšný materiál, který umožňuje pokožce dýchat a zabraňuje přehřívání rukou při dlouhé jízdě. Polyester je materiál, který se vyznačuje vysokou pevností a odolností proti mechanickému poškození.

V našem internetovém obchodě nabízíme cyklistické rukavice s membránou GORE-TEX, která poskytuje ochranu před deštěm a větrem, dále rukavice s gelovou výplní, které snižují vibrace při jízdě a zabraňují znecitlivění rukou.

Výhody používání cyklistických rukavic při jízdě

Cyklistické rukavice jsou jedním z nejdůležitějších kousků oblečení každého cyklisty. Jejich použití poskytuje nejen pohodlí a komfort při jízdě, ale také mnoho dalších výhod.

V první řadě cyklistické rukavice poskytují ochranu proti oděrkám, řezům a poškození pokožky rukou při jízdě na kole. Jsou také schopny minimalizovat chvění a vibrace, které mohou způsobit znecitlivění rukou, zejména při jízdě po nerovných vozovkách.

Cyklistické rukavice jsou také schopny zajistit lepší přilnavost k řídítkům, což zvyšuje ovladatelnost kola a zlepšuje bezpečnost silničního provozu. Cyklistické rukavice s odrazkami navíc zlepšují viditelnost cyklisty na vozovce, což zvyšuje jeho bezpečnost zejména při jízdě v noci nebo za ztížených povětrnostních podmínek.

V případě cyklistických rukavic s membránou GORE-TEX můžete očekávat ochranu před deštěm, větrem a chladem při jízdě v náročných povětrnostních podmínkách. Na druhou stranu cyklistické rukavice s gelovou výplní poskytují optimální oporu pro ruce a zabraňují znecitlivění při dlouhých jízdách.

Cyklistické rukavice pro chladnější dny: které si vybrat?

Při poklesu teplot se vyplatí postarat se o správné cyklistické rukavice, které při jízdě na kole zajistí teplo a ochranu. V internetovém obchodě MikeSPORT nabízíme mnoho druhů cyklistických rukavic pro chladnější dny, které jsou dostupné v naší nabídce.

Při výběru správných cyklistických rukavic pro chladnější dny se vyplatí věnovat pozornost několika faktorům. Za prvé, rukavice by měly být vyrobeny z materiálů, které poskytují optimální ochranu proti chladu a větru. Naše nabídka zahrnuje zimní cyklistické rukavice z neoprenu, fleecu, softshellu nebo membrány GORE-TEX, které dokážou udržet teplo a ochránit před větrem a vlhkostí.

Dalším důležitým faktorem je správná výplň rukavic. V internetovém obchodě MikeSPORT nabízíme cyklistické rukavice s gelovou výplní, které poskytují optimální podporu rukám a zabraňují znecitlivění při dlouhých jízdách v chladném počasí. V naší nabídce jsou také rukavice s pěnovou nebo termo výplní, které poskytují dodatečnou tepelnou izolaci.

Proč se vyplatí nakupovat cyklistické rukavice v prodejně Mikesport?

 

Pokud hledáte cyklistické rukavice, které poskytnou maximální pohodlí a ochranu při jízdě, internetový obchod MikeSPORT je pro vás tím pravým místem.Naše bohatá nabídka, ve které najdete přes 600 modelů cyklistických rukavic, vám poskytne nejlepší výběr mezi produkty nejvyšší kvality.

V naší nabídce naleznete cyklistické rukavice vhodné prokaždý druh jízdy: od rekreační, přes MTB, až po silniční cyklistiku.Máme mnoho značek cyklistických rukavic jako CHIBA, 100%, Rogelli, Giro, Force, Ziener, Shimano a Supacaz. To vám umožní vybrat si z mnoha různých modelů, aby vyhovovaly vašim potřebám a preferencím.

V internetovém obchodě MikeSPORT klademe důraz na kvalitu a pohodlí. Naše cyklistické rukavice jsou vyrobeny z nejlepších materiálů, které poskytují ochranu proti oděru, vibracím, chladu a vlhkosti. V naší nabídce navíc najdete rukavice s odrazkami, které zvýší vaši bezpečnost na cestách.

Jako internetový obchod také nabízíme pohodlné a bezpečné online nakupování, aniž byste museli opustit domov. Garantujeme rychlé dodání objednaných produktů a snadný a bezpečný proces vrácení.

Navštivte náš internetový obchod a vyberte si pro sebe dokonalé cyklistické rukavice. Důvěřujte odborníkům v oboru a užijte si pohodlí a ochranu při jízdě na kole. Zveme vás!

číst dál kolaps