Filtr
× Filtry
Filtry
 • Kategorie (Cyklistické rukavice)
 • Stav
 • Označit
 • Sortiment
 • Velikost
 • Pohlaví
 • Barva
 • Kapsa
 • Materiál
 • Pohodlí
 • Voděodolný
 • Kapacita
 • Amortizace
 • Větruvzdorné
 • Móda

Cyklistické rukavice a rukavice bez prstů

Jízda na kole vyžaduje nejen kvalitní cyklistické oblečení. Velmi důležité je také příslušenství a doplňky, jako jsou cyklistické rukavice. Není to jen návrhářský gadget, ale především prvek cyklistického oblečení s užitnými hodnotami. Cyklistické rukavice musí splnit řadu úkolů. Standardně chrání ruce před tvorbou bolestivých kuřích. Co jiného? Cyklistické rukavice pomáhají udržovat optimální tělesnou teplotu a navíc absorbují pot. Suché ruce proto neklouzají po volantu, aby mohl svůj jednostopý vůz pevně držet a ovládat.

Cyklistické rukavice - naše nabídka

V nabídce Mike Sport najdete klasické celoroční cyklistické rukavice, dlouhé nebo krátké, stejně jako dodatečně izolované zimní cyklistické rukavice. Během tréninku zůstávají ruce v teple a nejsou vystaveny nepříjemným omrzlinám.

Doporučujeme vám procházet kategorie pro muže a ženy. Dámské cyklistické rukavice se liší od pánských modelů nejen barvou, ale i velikostí. A přestože všechny modely mají možnost úpravy ve výšce zápěstí, pánské cyklistické rukavice jsou větší a širší. Zveme vás k nákupu cyklistického oblečení, doplňků a pomůcek pro amatéry i profesionály. 

Cyklistické rukavice, nezbytná vychytávka pro cyklisty

Cyklistické rukavice netrpělivě vybírají nejen zkušení cyklisté, ale i „nedělní“ cyklisté. z čeho pochází? Milovníci dvoukolek je oceňují pro jejich mnoho funkcí:

 • poskytují maximální tepelný komfort a chrání tělo před podchlazením, proto se doporučují na podzimní a zimní výlety;

 • umožnit pevné uchopení volantu, a tím i bezpečnější a plně kontrolovanou jízdu;

 • chránit ruce před bolestí a puchýři, což umožňuje dlouhé hodiny jízdy za všech podmínek;

 • Jsou dokonalým doplňkem stylingu a umožňují ženám i mužům vyniknout na jakékoli trase.

V této kategorii najdete ty nejlepší cyklistické rukavice pro každé roční období. Díky nim si svou cyklistickou vášeň užijete ještě více!

Cyklistické rukavice na léto i zimu

V nabídce Mike SPORT najdete klasické, celoroční cyklistické rukavice dlouhé nebo krátké, které se budou hodit na léto. Vysoká kvalita použitého materiálu znamená, že se vyhnete nadměrnému pocení a získáte maximální pohodlí při jízdě. Doporučujeme také dodatečně zateplené zimní cyklistické rukavice - ruce zůstávají během tréninku v teple a nejsou vystaveny nepříjemným omrzlinám.

Nabízené cyklistické rukavice jsou vyrobeny z lehkých, tenkých a neomezujících látek. Účinně odvádějí vlhkost a zároveň chrání před větrem a deštěm. Jsou také extrémně odolné, takže vám budou sloužit mnoho let!

Vsaďte na moderní cyklistické rukavice

Mike SPORT je obrovská rozmanitost a pečlivě vybrané produkty. Proto Vám doporučujeme nejmodernější cyklistické rukavice, které byly vybaveny funkcí tlumení nárazů (gelové, pěnové, ve formě EVA vložek nebo s technologií D30). Díky tomu se vyhnete nadměrným vibracím a budete si moci užívat pohodlnou a bezpečnou jízdu na těch největších nerovnostech.

V naší nabídce naleznete také cyklistické rukavice s kapsami , nepromokavé a větruodolné. Vyberte si řešení, které bude 100% přizpůsobeno vašim potřebám a stylu jízdy, který preferujete!

Pánské a dámské cyklistické rukavice

Doporučujeme vám procházet kategorie pro muže a ženy. Dámské cyklistické rukavice se od pánských modelů liší nejen barvami, ale i velikostí. Přestože všechny modely mají možnost nastavení ve výšce zápěstí, jsou pánské cyklistické rukavice větší a širší.

Bez ohledu na individuální preference nabízí Mike SPORT stylové cyklistické rukavice pro ženy i muže . Vytvořené na základě nejnovějších trendů a velmi rozmanité co do barev a vzorů, splní očekávání těch nejnáročnějších cyklistů a při jízdě budete vypadat skvěle!

naší nabídce nechybí ani cyklistické rukavice pro děti , které ochrání jejich jemné ruce při jízdě v náročných povětrnostních podmínkách.

Nejlepší značky cyklistických rukavic na jednom místě

Bez ohledu na to, zda máte zájem o pánské nebo dámské cyklistické rukavice, musí být té nejvyšší kvality. Když nakupujete v Mike SPORT, můžete si být jisti, že investujete do toho nejlepšího. Nabízíme pouze produkty těch nejlepších značek, jako je Chiba, Deko Sport, Giro, Kaymaq, Rogelli a Shimano. Když si vyberete tyto značkové cyklistické rukavice , zvolíte odolnost, pohodlí a zároveň estetiku.

Zveme vás k nákupu cyklistických rukavic!

Na Mike SPORT najdete cyklistické rukavice v různých velikostech, barvách a funkcích. Tak velký výběr moderních rukavic vám umožní využít řešení ideální pro každé roční období a přizpůsobené různým stylům jízdy.

Zveme vás k nákupu cyklistického oblečení, doplňků a vychytávek pro amatéry i profesionály. V dalších kategoriích našeho obchodu jsme také shromáždili ta nejlepší řešení, která vám pomohou dokončit vaši vysněnou cyklistickou sadu. Díky tomu se budete při jízdě cítit vždy pohodlně a na každé trase vyniknete!číst dál kolaps