Filtr
× Filtry
Filtry
 • Stav
 • Označit
 • Sortiment
 • Velikost
 • Pohlaví
 • Barva
 • Kapsa
 • Délka rukávu
 • Stahováky
 • Materiál
 • Větruvzdorné
 • Móda
 • Délka zipu
 • Přední materiál

Dámské a pánské cyklistické mikiny

Cyklistika je v Polsku vedle běhu jedním z nejoblíbenějších a nejčastěji provozovaných sportů. Základem úspěšného tréninku je spolehlivé vybavení, stylové a profesionální cyklistické oblečení , takže každý, kdo provozuje závodní nebo amatérské sporty, by měl vědět, že džíny a bavlněný svetr nejsou tou nejlepší volbou na trasu dlouhou několik či několik desítek kilometrů. Mnohem rozumnějším řešením je investovat do vyhrazených cyklistických bund , ve kterých se budete při jízdě na kole cítit pohodlně.

V této kategorii našeho obchodu naleznete cyklistické dresy od nejlepších výrobců - díky obrovské rozmanitosti dostupných řešení si jistě vyberete něco vhodného pro vás. Podívejte se, co vám můžeme nabídnout!

Cyklistický dres pro každou sezónu

Pánské a dámské cyklistické mikiny netrpělivě vybírají jak lidé, kteří se občas vydají na projížďku, tak opravdoví nadšenci dvou kol, včetně profesionálů. Je to dáno tím, že při výrobě tohoto typu oblečení výrobci používají kvalitní syntetické tkaniny a dodatečné zateplení v podobě síťoviny či nofu pro chladnější období. Větruodolné panely dokonale chrání před nárazy nebo vlhkostí. Proto je teplá cyklistická mikina pro muže i ženy na podzim a zimu nezbytností - poskytne vám maximální jízdní komfort, nebude vás omezovat v pohybu a umožní vám užít si maximální potěšení při provozování oblíbeného koníčku.

Sportovní mikiny na kola od nejlepších výrobců

Abychom splnili očekávání nejrůznějších zákazníků, připravili jsme širokou nabídku sportovních triček na jízdní kola těch nejuznávanějších výrobců v oboru, jako jsou Deko Sport, Donen, FDX, Force nebo Kaymaq. Liší se nejen použitými materiály, ale i mnoha dalšími aspekty. Na co si dát pozor při výběru cyklistického dresu?

Velikost mikiny na kolo

To je samozřejmě nejdůležitější aspekt – cyklistický dres by měl být správně přizpůsoben vaší výšce, váze a postavě, proto mu věnujte zvláštní pozornost. Naše nabídka zahrnuje nejen sportovní mikiny pro dospělé, ale i pro mladší milovníky cestování na dvou kolech. Doporučujeme velikost XS i 7XL.

Materiál cyklistického dresu

V této kategorii naleznete pouze cyklistické mikiny, vyrobené z pečlivě vybraných látek. K dispozici máte mimo jiné polyesterové výrobky a také vyrobené z prodyšného materiálu Dynatherm Flex.

A co víc, doporučujeme také zateplené cyklistické bundy , které se skvěle hodí na pozdní podzim a zimu a poskytnou vám maximální tepelný komfort.

Pánské a dámské cyklistické mikiny

Nabízíme dámské cyklistické mikiny , které zdůrazní krásu vaší postavy a budou barevně i designově přizpůsobené vašim potřebám, ale také pánské cyklistické mikiny splňující očekávání těch nejnáročnějších uživatelů. Dámské i pánské mikiny spojují perfektní střih, odolnost a pohodlí.

Cyklistické mikiny s jedinečným designem

Každý cyklistický dres je jiný. Díky velké rozmanitosti stylů, barevných variant a vzorů si jistě najdete něco, co bude vyhovovat vašemu vkusu. Doporučujeme jak jednoduché, jednobarevné varianty, tak i ty nejoriginálnější, vícebarevné sportovní mikiny - díky nim vyniknete na každé trase. Jedná se o moderní, elegantní a stylová řešení na jednom místě!

Přizpůsobte cyklistický dres povětrnostním podmínkám a vlastním potřebám

Než nasednete na kolo, ujistěte se, že váš cyklistický dres je vhodný pro panující počasí. S ohledem na měnící se povětrnostní podmínky si před vyjetím na cestu oblečte cibulovou slupku nebo zabalte svrchní oděv do praktické brašny. Cyklistická halenka by po rozepnutí nebo navlečení měla přilnout k tělu, takže po složení bude i větší velikost skladná.

Doporučujeme vám investovat do nejlepších sportovních mikin a seznámit se s dalšími produkty dostupnými v našem obchodě. Doporučujeme nejen oblečení, ale také cyklistické boty a doplňky, které vám umožní užít si jízdu na kole ještě více!číst dál kolaps