Obchod není aktivní a není možné provádět objednávky. ×
Filtr
× Filtry
Filtry
 • Kategorie (Cyklistické oblečení)
 • Stav
 • Označit
 • Sortiment
 • Velikost
 • Pohlaví
 • Barva
 • Kapsa
 • Délka rukávu
 • Stahováky
 • Stojatý límec
 • Podvazky
 • Vložka na kolo
 • Materiál
 • Pohodlí
 • Voděodolný
 • Délka nohy
 • Amortizace
 • Stupnice tuhosti
 • Větruvzdorné
 • Móda
 • Kapuce
 • Lepené švy
 • Podšívka
 • Včetně párů
 • Výška ponožek
 • Délka zipu
 • Druh obuvi
 • Přední materiál
 • Lacing
 • Typ vložky na kolo
 • Délka šálu
 • Sezóna

Mikesport.cz je obchod s cyklistickým oblečením

Od roku 2005 se specializujeme v naší nabídce naleznete cyklistické oblečení. V kategorii cyklistického oblečení máme průběžně přes 3000 produktů. Bez ohledu na to, zda jste profesionál nebo amatér, široká nabídka cyklistického oblečení se postará o to, abyste si našli něco pro sebe.

Jakou značku cyklistického oblečení?

Výběr cyklistického outfitu je někdy těžké dilema. Prodejna cyklistického oblečení Mikesport nabízí několik značek oblečení pro cyklisty, které jsou každoročně prodejním hitem, což by vám mělo usnadnit výběr. Pokud absolutně netušíte, co si vybrat, jděte do dané kategorie cyklistického oblečení, kupř. pánské cyklistické dresy nebo dámské cyklistické dresy a poté vyberte řazení podle prodeje. Obdržíte seznam cyklistických triček, které si naši zákazníci nejčastěji vybírají.

V prodejně MikeSPORT naleznete značky cyklistického oblečení jako Rogelli, Kaymaq, Shimano, Chiba, 661, 100%, GIRO, SUPACAZ a FORCE.

Rogelli je značka cyklistického oblečení dostupná od samého počátku. Je to holandská značka existující přes 44 let, kterou založil bývalý cyklista. Její nabídka zahrnuje jak pánské cyklistické oblečení, tak dámské cyklistické oblečení. Nechybí ani nabídka pro nejmenší, tedy cyklistické oblečení pro naše dítě.

Kaymaq - je naše vlastní značka MikeSport, která vznikla jako reakce na nedostatek produktů s unikátním designem od jiných výrobců cyklistického oblečení. Zejména cyklistická trička a teplé cyklistické mikiny mají zajímavý a vzácný design v podobě grafiky na cyklotričkách

Rogelli, Kaymaq a FORCE jsou levné cyklistické oblečení, které však nabízí velmi kvalitní produkty za dostupnou cenu. Pokud tedy hledáte prémiové cyklistické oblečení, podívejte se na kolekci cyklistického oblečení Rogelli vyráběné v Itálii nebo jiných značek jako GIRO nebo 100%.

Jak vybrat profesionální cyklistické oblečení?

Zatímco v případě cyklistického dresu, cyklistické mikiny není problém, protože si vybereme vzor, ​​který se nám líbí, při výběru cyklistických šortek se vyplatí dbát na to, aby měly pohodlnou cyklistickou vložku, protože pohodlí při jízdě na kole závisí na typ cyklistické vložky. Zde by cyklistická vložka měla být nejlépe vyrobena v Itálii v cyklistickém oblečení, což jsou cyklistické kraťasy (tam se vyrábí největší počet továren na cyklistické vložky pro značky po celém světě), navíc perforované, anatomicky tvarované, ale nejdůležitější je že konstrukce cyklistické vložky by měla být vyrobena z několika různých typů pěny, nejlépe o hustotě 80 kg/m2 nebo více. Obecným pravidlem je, že čím dražší kraťasy, tím lepší vložka, ale pamatujte, že různé značky mají u cyklistického oblečení různé marže, takže cyklistické kraťasy jedné značky za cenu X mohou mít lepší vložku než kraťasy jiných značek, které jsou o 30 % dražší než X.

Cyklistické bundy - zde platí, že čím dražší bunda, tím lepší materiál, ale opět pamatujte, že značka nerovná se značka a např. při nákupu privátní značky obchodu MikeSPORT, tedy Kaymaq, dostanete vždy velmi dobrý poměr ceny a kvality. Drahé bundy jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které jsou vysoce voděodolné a prodyšné

Cyklistické kalhoty – zde věnujte pozornost dvěma aspektům. První je samozřejmě vložka na kolo. Dá se předpokládat, že pokud mají cyklistické kalhoty velmi dobrou cyklistickou podložku, je materiál použitý na výrobu zateplených cyklistických kalhot automaticky kvalitní. U zimních cyklistických kalhot je v předních panelech použita přídavná membrána, která chrání naše tělo (přední část) před náporem studeného vzduchu při jízdě. Otázka, zda cyklistické kalhoty mají být se šlemi nebo bez ní, podle nás vždy s šlemi, protože při jízdě nekloužou a chrání záda lépe než bez šle, je ale věcí individuálního rozhodnutí a preferencí.

Dámské cyklistické oblečení, princip výběru dámského cyklistického oblečení je shodný s pánským. Produkty dámského cyklistického oblečení mají jiný střih, typicky ženský, dámské cyklistické dresy jsou střiženy v pase, stejně jako dámské cyklistické bundy. I zde se nabízí věčná otázka, zda dámské cyklistické kraťasy a dámské cyklistické kalhoty nutně musí být s šlemi nebo bez. Mnoho žen si vybere sadu cyklistického oblečení bez podvazků, a to z toho důvodu, že snáze uleví jejich fyziologickým potřebám, když dámské cyklistické kalhoty nebo kraťasy nemají podvazky. Jen je snazší je sundat a to je jediná výhoda cyklistických kraťasů a kalhot bez šle. Všichni ostatní hovoří ve prospěch verze s šlemi, i když máte pohodlnou cyklistickou podložku, která se přizpůsobí vašemu tělu, nebude při jízdě s cyklistickými kalhotami nebo cyklistickými kraťasy klouzat a hýbat, což vám zajistí pohodlné ježdění na dlouhé hodiny.

Profesionálové hledající cyklistické oblečení přesně znají své preference, proto zde nebudeme psát a radit, jaké cyklistické oblečení je nejlepší vybrat?

Cyklistické oblečení pro začátečníky. Jak se obléknout na kolo?

Zaměřme se na ty, kteří své dobrodružství začínají s cyklistikou, vyplatí se začít se základním cyklistickým oblečením. Zde je několik věcí, které byste měli zařadit do svého cyklistického šatníku:

 1. Pánské nebo dámské cyklistické kraťasy - poskytují pohodlí při jízdě a chrání před oděrkami kůže. Dámská verze cyklistických kraťasů má vložku přizpůsobenou anatomické stavbě žen.
 2. Cyklistické tričko - vyrobeno z materiálů, které odvádějí vlhkost a umožňují pokožce dýchat.
 3. Cyklistická přilba - nesmírně důležitý prvek ochrany při jízdě na kole, zajišťující bezpečnost při případném pádu.
 4. Cyklistické rukavice - chrání ruce před oděrkami, poskytují pevný úchop a absorbují vibrace při jízdě.
 5. Cyklistické sluneční brýle – chrání oči před sluncem, větrem, hmyzem a prachem.
 6. Nepromokavá cyklistická bunda - v případě náhlé změny počasí udrží tělo v suchu a ochrání před větrem.

Vyplatí se začít s těmito základními prvky cyklistického oblečení a jak se budou rozvíjet vaše dovednosti a potřeby, můžete si vybrat více prvků cyklistického oblečení, jako jsou cyklistické boty, cyklistické ponožky. Společně se změnou cyklistické sezóny budeme muset vyměnit i veškeré cyklistické oblečení na podzim a zimu.Jaké cyklistické oblečení nosit na jaře?

Jaro je přechodné období, kdy se teplota vzduchu může během dne velmi lišit. Proto se vyplatí vybírat cyklistické oblečení, které vám umožní přizpůsobit se měnícím se povětrnostním podmínkám. Zde je několik tipů, jak se obléknout na jarní cyklistiku:

 1. Cyklistická helma - bez ní se nehneme, hlavu máme jen jednu
 2. Vrstvené oblečení – vyplatí se vybrat oblečení, které vám umožní regulovat tělesnou teplotu. Například místo tlusté cyklistické bundy můžete obléknout více vrstev teplejšího cyklistického oblečení, jako je termodres, cyklistická bunda a tenká větrovková cyklistická bunda, kterou lze sundat nebo obléci dle potřeby.
 3. Vyplatí se vybrat si pohodlné cyklistické oblečení, které zajistí dostatečné odvětrávání, aby nedocházelo k přehřívání těla při intenzivní jízdě na kole. Příkladem mohou být letní cyklistická trička, která jsou vyrobena z prodyšných materiálů v kombinaci s větrovkovou bundou nebo cyklistickou vestou
 4. Zateplené cyklistické rukavice a kšiltovka pod cyklistickou helmu - ráno může být ještě chladno, proto se vyplatí zvolit teplé rukavice a čepici, kterou lze přes den sundat a dát do zadní kapsy cyklistické bundy.
 5. Vhodné návleky na cyklistické boty - místo silné neoprenové verze se vyplatí zvolit nepromokavé návleky na cyklistické boty s lehkou izolací, aby nedocházelo k přehřívání nohou, ale zároveň chránily před vlhkostí.
 6. Cyklistické sluneční brýle – na jaře může slunce silně svítit, proto se vyplatí chránit si oči před slunečními paprsky. Vzhledem k měnícím se světelným podmínkám budou nejlepším řešením fotochromatické cyklistické brýle, jejichž skla se samy zesvětlí nebo ztmaví v závislosti na intenzitě světla.
 7. Nepromokavá cyklistická bunda a nepromokavé cyklistické kalhoty – jaro je období, kdy často déšť bývá. Na ochranu před mokrem je dobré mít s sebou kalhoty a bundu.

Je důležité pamatovat na přizpůsobení oblečení aktuálním povětrnostním podmínkám a na ochranu před větrem a deštěm.Jak se obléknout na kolo v horkých letních dnech?

Při jízdě na kole v létě noste lehké a vzdušné oblečení, které umožňuje volné proudění vzduchu. Pro pohodlí při jízdě se doporučují trička s krátkým rukávem a volné mtb šortky nebo lycrové šortky. Je důležité, aby vaše cyklistické oblečení bylo vyrobeno z materiálů odvádějících vlhkost, aby nedošlo k přehřátí vašeho těla. Nezapomeňte také na cyklistické sluneční brýle a opalovací krém, aby byla pokožka chráněna před škodlivými UV paprsky.

V chladnějších letních dnech nebo když večerní teploty klesnou pod 20°C se vyplatí mít ve svém šatníku cyklistické kalhoty, cyklistické návleky nebo nákolenky. Zaberou málo místa, ale zajistí pohodlnou jízdu při nižších teplotách.Co na podzimní cyklistické oblečení?

Podzim je obdobím, kdy je velmi proměnlivé počasí a časté deště a větry. Proto se vyplatí vybírat cyklistické oblečení, které poskytne přiměřené teplo a ochranu před deštěm a zároveň bude vzdušné a umožní volné proudění vzduchu. Níže uvádíme několik návrhů, jaké cyklistické oblečení vybrat na podzim:

 1. Cyklistická helma - ochrana hlavy k základně
 2. Bunda do deště s prodyšným materiálem - udrží tělo v suchu při dešti a poskytne ochranu proti větru.
 3. Nepromokavé cyklistické kalhoty - lze je nosit přes cyklistické kraťasy nebo cyklistické kalhoty, poskytnou účinnou ochranu proti vlhkosti. Navíc jsou větruodolné.
 4. Vrstvené oblečení – vyplatí se vybrat oblečení, které vám umožní regulovat tělesnou teplotu, jako je například termoaktivní prádlo v podobě trička, které lze nosit pod bundu v chladnějších dnech nebo samotné v teplejších dnech.
 5. Zateplené cyklistické kalhoty - poskytují teplo a ochranu proti větru v oblasti nohou.
 6. Zateplené rukavice a čepice pod cyklistickou helmu - ochrání naše distální partie před chladem.
 7. Cyklistické boty – vyplatí se volit boty s voděodolnou membránou, nebo levnější variantou jsou nepromokavé návleky na cyklistické boty, které ochrání před deštěm a vlhkostí.

Je důležité vybírat oblečení z materiálů, které odvádějí vlhkost a umožňují pokožce dýchat, aby nedošlo k přehřátí těla při intenzivnější jízdě.Zimní cyklistické oblečení co je důležité neprochladnout a jak se oblékat?

Cyklistika v zimě vyžaduje správnou přípravu a výběr vhodného oblečení, které poskytne teplo, ochranu před větrem a vlhkostí. Zde je několik věcí, které byste měli zahrnout do svého zimního cyklistického šatníku:

 1. Helma - extrémně důležitý prvek ochrany při jízdě na kole, zajišťující bezpečnost při případném pádu.
 2. Termoaktivní prádlo - tričko s dlouhým rukávem - zajistí teplo a odvod vlhkosti od povrchu těla.
 3. Zimní cyklistická bunda s větruodolnou membránou - ochrání před deštěm, sněhem i větrem a její zateplené materiály zajistí dostatečný tepelný komfort.
 4. Zimní zateplené cyklistické kalhoty s náprsenkou nebo bez ní vám poskytnou ochranu před chladem a větrem.
 5. Zimní cyklistické rukavice - chrání ruce před chladem a větrem, ale zároveň umožňují volné používání brzd a přehazovačky.
 6. Kolem hlavy a uší ochrání před chladem a větrem zateplená cyklistická čepice, nejlépe navíc s větrotěsným panelem.
 7. Zimní cyklistické boty nejlépe s voděodolnou membránou a zimní podrážkou - poskytnou ochranu před deštěm, sněhem i větrem a také vám umožní udržet správnou teplotu v chodidlech. Při absenci bot můžete zvolit levnější variantu a zakoupit neoprenové nepromokavé obaly na cyklistické boty.

Je vhodné připomenout, že při zimní cyklistice se tělo rychleji přehřívá, proto se vyplatí volit vrstvené oblečení, které vám umožní regulovat tělesnou teplotu. Také je dobré mít s sebou tašku na kolo nebo brašnu, do které můžete uložit přebytečné oblečení, např. rukavice, čepice, pláštěnka pro případ náhlé změny počasí.
číst dál kolaps