Obchod není aktivní a není možné provádět objednávky. ×
Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav

Bohužel jsme nenašli produkty, které hledáte. ×

Zkontrolujte kategorie v obchodě:

Cyklistické brýle – proč se vyplatí je mít?

Jedním z prvků, který nás účinně ochrání před nebezpečím jízdy na dvoukolce, jsou cyklistické brýle . Ochrana očí je zásadní, protože oči jsou velmi choulostivé místo a zároveň jsou vystaveny různým druhům úlomků, kamenů nebo písku. Stačí i malý prvek, aby jízda, zvlášť když je rychlá, skončila vážným pádem. Navíc jsou cyklisté odsouzeni k nevyhnutelnému kontaktu s různými druhy hmyzu, který nás, pokud se nám dostane do očí, může připravit i o kontrolu nad kolem. Přímému kontaktu se slunečními paprsky by se měli vyhýbat i milovníci dvoukolek. Dlouhodobé a pravidelné vystavování očí slunci může způsobit vady zraku a vyústit v závažná onemocnění – včetně šedého zákalu nebo makulární degenerace. Z tohoto důvodu musí lidé, kteří sportují venku, věnovat zvláštní péči svému zraku.

Brýle na cyklistickou přilbu – co byste o nich ještě měli vědět?

MTB brýle nás samozřejmě kromě výše zmíněných funkcí ochrání i před blátem, které k nám létá zpod kol, před nepříjemným setkáním s větvemi při jízdě v lese a proti větru, zejména při sjezdech. Popisované příslušenství doporučujeme zejména milovníkům jízd v extrémních podmínkách. V případě klasického městského ježdění budou brýle zcela dostačující. Pokud se však rádi pohybujeme v terénu nebo preferujeme gravitační typy cyklistiky, jsou brýle tím nejlepším řešením. Modely dostupné v naší nabídce se vyznačují perfektní přilnavostí k obličeji. Následně se díky nim můžete spolehnout na nejvyšší úroveň zabezpečení. Jejich přítomnost oceníme i na podzim. Díky nastavitelnému popruhu je riziko nechtěného sklouznutí brýlí minimální.

Jaké brýle najdete v naší nabídce?

Poskytujeme široký výběr produktů, dostupných v různých cenových relacích a určených pro různé podmínky. Cyklistické brýle díky svému designu a přítomnosti speciálního rámu účinně chrání nejen oči, ale i část obličeje. Námi nabízené modely také chrání před slunečním zářením, kterému jsme vystaveni, a to i v zatažených dnech. Další výhodou je záruka velmi dobré viditelnosti a širokého zorného pole. Rám chrání před náporem vzduchu, který je cítit zejména při pohybu vysokou rychlostí. Vybaveno silikonovým povlakem, příslušenství drží pevně na svém místě a zaručuje dokonalou přilnavost. Z tohoto důvodu se skvěle hodí jako brýle k cyklistické přilbě - jak ve standardní verzi, tak v celoobličejových modelech.

Cyklistické brýle s vyměnitelným sklem – čím vynikají?

Velkou část našeho sortimentu tvoří produkty umožňující výměnu skla. Je to velmi dobré řešení pro lidi, kteří jezdí na kole v různou denní dobu a dbají na účinnou ochranu za všech podmínek. Skla lze úspěšně nosit s sebou a v případě potřeby je vyměnit. Samotný systém výměny je velmi jednoduchý a rychlý a hlavně nehrozí poškození rámu. Nabízíme široký výběr skel v různých barvách, které se promítají do množství propouštěného světla. Kromě účinné UVA a UVB ochrany disponují také vrstvou proti zamlžování. Sjezdové brýle se navíc vyznačují dobrou viditelností bez zkreslení a namáhání očí.

Další informace o cyklistických brýlích

V sortimentu jsou i verze s dvouskelným zorníkem, který výrazně omezuje problémy spojené s vypařováním bez ohledu na panující podmínky. Všechny modely jsou dobře odvětrávány, což se projevuje velmi vysokým komfortem používání. Díky četným otvorům pro přívod vzduchu brýle cyklistických brýlí dokonale odvádějí vlhkost a zajišťují správnou cirkulaci. Třívrstvá pěna má na svědomí i efektivní odvod potu. Příslušenství se prodává v pevných krabicích pro snadné skladování a bezpečnou přepravu. Zveme vás také k seznámení se sortimentem cyklistické brýle , ideální pro rekreační ježdění po městě.číst dál kolaps