Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav
  • Označit
  • Sortiment
  • Barva rámu
  • Objektivy

Cyklistické brýle s výměnnými skly

Cyklistické brýle s výměnnými skly jsou univerzálním řešením pro cyklisty, kteří chtějí brýle využívat nejen ve slunečných dnech. Brýle s výměnnými skly jsou v závislosti na modelu vybaveny kromě tmavých skel vhodných pro použití ve slunečných dnech také bezbarvými nebo oranžovo/žlutými skly, které v zatažených dnech chrání naše oči před blátem, hmyzem nebo jinými předměty, které mohou poškodit náš zrak. oči.

Cyklistické brýle s výměnnými skly doporučujeme všem, kteří chtějí trochu ušetřit na příslušenství. Je to dáno tím, že samotné optické prvky jsou levnější na nákup než kompletní brýle. Je také skvělou volbou pro milovníky dvoukolek, kteří mají rádi delší, vícedenní výlety na kole a chtějí být připraveni na všechny podmínky. Samotné prvky jsou lehké a nezaberou mnoho místa, takže je snadno přenesete kamkoli s sebou.

Cyklistické brýle - vyměnitelné čočky pro všechny příležitosti

Mnoho začátečníků, kteří své dobrodružství s běžným ježděním na kole teprve začínají, si klade otázku, jakými brýlemi je třeba na začátek vybavit. Verze s výměnnými objektivy jsou univerzálním příslušenstvím, které nám poskytuje spoustu příležitostí již od začátku a zároveň nám umožňuje užít si jízdu za všech podmínek. Brýle s výměnnými skly se doporučují i lidem, kteří se účastní cyklistických závodů v různých částech země. Díky tomuto řešení si s sebou můžete vzít pouze jednu krabici a rozhodnout se až před startem a upravit příslušenství podle převažujících podmínek. Velkou výhodou modelů dostupných v naší nabídce je možnost rychlé výměny skla. Nemusíte se bát nechtěného poškození rámů. V sortimentu jsou produkty značek jako Tifosi, Rogelli, Force, Rockbros, 100%, Arctica a Alpina.

Sportovní brýle s výměnnými skly - čím dalším vynikají modely z našeho obchodu?

Nabízíme pouze kvalitní příslušenství, které se vyznačuje vysokou odolností proti ohybu, poškození a UV záření. Díky vhodnému designu sportovní brýle perfektně padnou a poskytují velmi vysoký komfort používání. Nastavitelné stranice a nosní křídla umožňují snadné přizpůsobení jakémukoli tvaru hlavy. Některé z modelů jsou navíc vybaveny hydrofobním a oleofobním povlakem, díky kterému jsou vysoce odolné vůči vodě, nečistotám a oleji. Sortiment zahrnuje mj modely z TR90, který se vyznačuje nízkou křehkostí, lehkostí, odolností proti ohybu a chemikáliím. Námi nabízené brýle také zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu a dobrý úchop i při velkém pocení.

Brýle s výměnnými skly - co dalšího najdete v nabídce?

Ve většině případů je příslušenství vybaveno třemi typy výměnných objektivů. Transparentní verze jsou ideální pro deštivé dny, takže snáze urazíte další kilometry. Je to také dobré řešení při oblačném počasí. Žluté čočky jsou vhodné pro jízdu ve tmě, tmavé čočky zase na prudké slunce. Nabízíme také polarizační brýle s výměnnými skly pro zlepšení kvality vidění. Některé modely mají fotochromatické čočky, které se samy přizpůsobí povětrnostním podmínkám, ztmavnou, když je světlo velmi intenzivní, nebo zesvětlí, když intenzita světla klesne. Aby byla jízda ještě pohodlnější a bezpečnější, zveme vás, abyste se seznámili s osvětlením jízdních kol, které je k dispozici v naší nabídce.číst dál kolaps