Obchod není aktivní a není možné provádět objednávky. ×
Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav

Bohužel jsme nenašli produkty, které hledáte. ×

Zkontrolujte kategorie v obchodě:

Cyklistické brýle s korekční vložkou – dbejte na svou bezpečnost

Brýle pro cyklisty se speciální korekční vložkou. Určeno pro osoby se zrakovým postižením. Korekční vložku je vhodné doplnit čočkami, poté se vložka nasadí na vnitřní stranu brýlí. Zvenčí je zcela neviditelný. Toto řešení je zcela bezpečné, protože sportovní brýle jsou vyrobeny z pružných, lehkých a poškození odolných materiálů, které v případě pádu minimalizují riziko zranění oproti klasickým brýlím. Lidé, kteří mají problémy se zrakem, si často kladou otázku, jaké brýle budou vhodné pro jízdu na kole. Obyčejné brýle bohužel nejsou dobrým řešením kvůli mnohem nižšímu komfortu používání. Dioptrické cyklistické brýle vám pomohou dosáhnout lepších výsledků a zároveň poskytují mnohem vyšší úroveň bezpečnosti.

Cyklistické brýle s korekcí - čím se liší modely z naší nabídky?

Popsané doplňky by měly být trvalou součástí výbavy každého cyklisty, který trpí krátkozrakostí, dalekozrakem nebo astigmatismem. Dioptrické cyklistické brýle jednak zajistí správnou korekci zraku, jednak účinně chrání před škodlivým UVA a UVB zářením a mechanickými faktory, jako jsou větve stromů nebo drobné kamínky. Další výhodou je ochrana před silným větrem, který vede k suchým očím a slzení. Jak se tyto typy modelů liší od klasických brýlí? Za prvé jsou mnohem odolnější. Produkty dostupné v naší nabídce mají pevné rámy, které účinně odolávají zatížení při rychlé jízdě na různých površích. Dalším podstatným rozdílem je mnohem větší odolnost samotných čoček. V důsledku toho je v případě pádu méně pravděpodobné , že se dioptrické brýle rozbijí a poškodí vaše oči.

Sportovní brýle s dioptrickou vložkou - co u nás najdete?

Sortiment zahrnuje široký výběr modelů různých značek včetně Rockbros, Force, Tifosi, Rogelli a Alpina. Všechny jsou 100% vhodné pro vaše aktivity. Dobře se tedy hodí nejen jako cyklistické korekční brýle , ale také na běhání nebo trekking. Správně profilované pouzdro a solidně provedené nosy a bočnice udělají ani mnoho hodin jízdy nebude problém. Naše nabídka zahrnuje mj polarizované verze. Tento typ filtru zvyšuje kontrast obrazu, což se promítá do lepší kvality vidění. Navíc můžete počítat s účinnou ochranou proti slunečnímu záření a odrazům světla. Nabízíme sportovní korekční brýle s různými barvami skel, díky kterým si každý snadno najde model pro jízdu ve dne i v noci.

Sportovní dioptrické brýle - pohodlné řízení za všech podmínek

Produkty dostupné v našem sortimentu jsou lehké a flexibilní a zároveň vykazují velmi vysokou odolnost proti nárazům a deformacím. Některé modely mají také dodatečné větrací otvory v rámech. Některé dioptrické sportovní brýle jsou vybaveny fotochromatickými skly, takže se můžete spolehnout na pohodlnou jízdu bez ohledu na intenzitu světla a panující podmínky. Další výhodou je atraktivní design. Sada dále obsahuje prvky jako sáček na brýle, hadřík z mikrovlákna, úložné pouzdro, optický rámeček na korekční čočky a pásek pro uchycení místo stranic. Kromě brýlí vás zveme také k seznámení s nabídkou cyklistických přileb .

číst dál kolaps