Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav
  • Označit
  • Sortiment
  • Barva rámu
  • Objektivy
  • Věková skupina

Profesionální lyžařské brýle 

Lyžařské a snowboardové brýle dostupné v obchodě MikeSPORT jsou modely, které dobře fungují na svahu a jsou levné. Nabízíme doplňky pro lyžařské nadšence známých značek vč Cairn, Alpina, Giro. Pohodlné brýle a lyžařské brýle zajišťují bezpečnost, ochranu očí před UVA a UVB zářením a profesionální vzhled. 

Pořiďte si brýle vybavené technologií, která rozšiřuje výhled pro široké zorné pole a úpravou proti zamlžování, kompatibilní s vybranými přilbami. Máme široký výběr pánských, dámských i dětských modelů. Atraktivní ceny a rychlé vyřízení objednávky jsou velkou výhodou naší nabídky. Vyberte si bezbarvé nebo barevně potažené lyžařské brýle , které budou 100% vhodné pro nadcházející sezónu.

Stylové a ženské lyžařské brýle Pearl SPX 3000

Dámské lyžařské brýle Cairn Pearl SPX 3000 má propracovaný rám a ozdobné kovové desky na předním panelu. Dokonale ladí s tvarem obličeje. Barva a tvar zajišťují profesionální a krásný vzhled na sjezdovce. Určitě je lze považovat za jedny z nejženštějších lyžařských brýlí. Slaďte lyžařské brýle s helmou a zajistěte svou bezpečnost na svahu. V naší nabídce najdete to správné vybavení bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený lyžař.

Pohodlné dámské brýle Cairn

Dámské brýle Pearl jsou dobře vybavené! Mají sametovou pěnu s dvojitou hustotou a čočku kategorie 3 pro viditelnost za každého počasí, zatímco sférická a panoramatická duální čočka je velmi účinná.

Objektiv třetí kategorie propouští od 9 do 16 procent. sluneční světlo. Brýle poskytují pohodlné a široké panoramatické zorné pole a na vnitřní straně jsou pokryty vrstvou proti zamlžování, která pomáhá omezit tvorbu mlhy na čočkách. Pearl má vše pro ženy, které hledají kombinaci stylu a vynikající kvality.

Pánské lyžařské brýle

MikeSPORT - specializovaný internetový obchod nabízí pánské lyžařské brýle známých značek. V prodejně je velký katalog příslušenství pro pohodlné sjezdové i běžecké lyžování. Atraktivní ceny, velký výběr a rychlé odeslání objednávek jsou přednostmi nákupu v našem obchodě. Doporučujeme lyžařské brýle a fotochromatické brýle s účinnými polykarbonátovými skly a UV filtry. Dostupné jsou také modely vybavené technologií Expansion View.

EXV - EXPANZNÍ POHLED TECHNOLOGIE Giro

Technologie rozšířeného pohledu byla vyvinuta a vylepšena ve výzkumném a vývojovém centru v Santa Cruz v Kalifornii. Nový design rámu vytváří větší zorné pole. Jedná se o průlom v oblasti lyžařských brýlí kompatibilních s helmou . Materiál rámu byl výrazně snížen a brýle Giro získaly bezrámové zóny. Konstruktéři optimalizovali masivní sférické čočky a dosáhli tak maximálního periferního vidění. V katalogu jsou dostupné lyžařské a snowboardové brýle s technologií EXV rozšířeného pohledu, například Giro Cruze Blue Wordmark a Scan Grey Wordmark.

Lyžařské brýle Scan - pro muže i ženy

Klasické lyžařské brýle Scan ™ (k dispozici pro muže i ženy) mají vše, co potřebujete, abyste byli na svůj sport dobře připraveni. Díky tradičnímu stylu rámu a vylepšenému zornému poli zajišťují pohodlí a skvělou viditelnost. Technologie Expansion View (EXV) vám umožní včas rozpoznat překážky a ostatní uživatele na svahu. Model Scan má navíc fenomenální kvalitu díky válcovému vstřikovanému čelnímu sklu. Rám je střední velikosti a je dodáván s dvouvrstvou pěnou. Funkční brýle Scan jsou kompatibilní se všemi helmami Giro.

Lyžařské brýle na dioptrické brýle

Potřebujete lyžařské brýle na dioptrické brýle ? Nabízíme brýle přizpůsobené pro lidi, kteří nosí brýle denně. Mezi takové modely patří Cairn Spirit OTG. Velký boční výřez pěny výrazně usnadňuje průchod straničkami brýlí. Tím se zabrání vytváření tlakových bodů na rámu. Hloubka obruby brýlí na druhou stranu umožňuje optimální umístění brýlí. Cairn Spirit OTG zajišťují vždy maximální zrakový komfort, a to i pro ty, kteří trpí zrakovým postižením. Lyžařské brýle Carin Spirit OTG jsou ideální na sjezdovky!

Dětské lyžařské brýle

Dětské lyžařské brýle jsou vybaveny ventilačními systémy, které přesně odvádějí vlhkost pryč. Mají povlaky, které zabraňují usazování a kondenzaci uvnitř. Brýle sedí na obličeji dítěte a pohodlně se nosí díky pěnovému systému, který se skládá z několika vrstev. Zejména u dětských lyžařských brýlí je důležitá povrchová úprava odolná proti poškrábání.

Brýle pro juniory i dospělé splňují požadavky na individuální ochranu zraku a normy omezující použití škodlivých látek při výrobě. V MikeSPORT vždy najdete produkty nejvyšší kvality za atraktivní cenu.

číst dál kolaps