Filtr
× Filtry
Filtry

Lyžařské brýle

Lyžařské a snowboardové brýle dostupné ve specializované prodejně MikeSPORT jsou modely, které dobře fungují na svahu i v terénu. Nabízíme lyžařské doplňky od známých značek pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Účinné lyžařské brýle zlepšují viditelnost a chrání oči před UV zářením. Polykarbonátové skleněné čočky s filtry jsou nutností pro všechny sportovní brýle. Doplňte výbavu na nadcházející sezónu o nové lyže brýle , které se perfektně hodí k helmě a mají účinné filtry proti ostrému slunci.

Brýle na běžky

Běžecké brýle Sledge Lite využívají nejnovější technologie a schopnosti Sledge a dodávají je v aerodynamickém a lehkém designu. Nadměrný, ergonomický tvar zahrnuje tři čočky:

  • AC RED - 90% propustnost světla;
  • CLEAR - 39% propustnost světla;
  • CLARION BLUE - 13% propustnost světla;
  • Navíc individuálně nastavitelné postranice.

Lyžařské brýle na běžky jsou odolné proti ohybu. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny - Grilamid TR-90 (homopolyamid nylon) se vyznačuje nízkou hustotou a vysokou odolností proti chemickému poškození a UV záření. Chrániče sluchu a nosu vyrobené z hydrofilní pryže zajišťují dokonalé usazení brýlí na obličej. Ventilační skla zlepšují cirkulaci vzduchu a zabraňují zamlžování, zajišťují 100% pohodlí a funkčnost!

Cylindrický objektiv Speedcraft

Pánské a dámské lyžařské brýle Speedcraft jsou perfektně vybavené! Pokročilá technologie poskytuje výjimečný sportovní výkon. 100% cylindrická čočka výrazně zlepšuje viditelnost. Brýle zajišťují celodenní komfort nošení a nejnovější technologie se spojily se zajímavým designem.

Značka Hudson vytvořila řadu slunečních brýlí, ve kterých zkombinovala průlomovou technologii čoček. Dynamická ochrana, kontrast a pohodlí vám umožní nosit brýle Hudson po celý den. V naší nabídce najdete také fotochromatické lyžařské brýle jako Tifosi Sledge, které dokonale chrání zrak a vypadají skvěle jak na svahu, tak v terénu.

Lyžařské brýle na brýle

Lyžařské brýle na brýle mají správnou hloubku a výřezy v pěně pro stranice obrouček. Mnoho modelů brýlí, které nabízíme, má vybavení pro lyžaře, kteří denně nosí korekční brýle. Patří mezi ně například Cairn Spirit OTG. Velký boční výřez pěny usnadňuje průchod stranic brýlí. Tím se zabrání vytváření tlakových bodů na optickém rámu. Na druhou stranu hloubka rámu lyžařských brýlí u brýlí bývá o něco větší, což umožňuje optimální umístění brýlí pod brýle.

snowboard , lyžařské brýle , lyžařské brýle a helmy od známých značek. Velký výběr a atraktivní ceny jsou přednostmi naší nabídky. Prohlédněte si katalogy pro snowboardisty, lyžaře a další sporty. Garantujeme rychlé odeslání zboží!

číst dál kolaps