Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav
  • Označit
  • Sortiment
  • Barva
  • Barva rámu
  • Objektivy

Fotochromatické brýle na kolo

Fotochromatická skla jsou vybavena speciálními skly, která automaticky mění svou barvu pod vlivem intenzity světla. Fotochromy mohou být v závislosti na okolí zcela průhledné nebo zcela ztmavené. Fotochromní cyklistické brýle jsou proto perfektním řešením pro cyklisty, kteří často jezdí v měnících se podmínkách nebo trénují po celý rok. V naší prodejně naleznete kvalitní sportovní fotochromatické brýle s designem a tvarem přizpůsobeným potřebám cyklistů, ale i další cyklistické doplňky . Připravili jsme širokou škálu špičkových produktů, které vám usnadní trénink. Prohlédněte si také naši nabídku funkčního cyklistického oblečení pro maximální jízdní komfort. Brýle dostupné v našem obchodě se vyznačují krátkou dobou odezvy, díky které dokážou během pár okamžiků zesvětlit a ztmavit. Dále nabízíme sportovní korekční brýle , určené pro milovníky dvoukolek, kteří mají problémy se zrakem.

Fotochromatické brýle na kolo a jejich výhody

Popsané modely jsou skvělou alternativou ke klasickým verzím, které zároveň zajišťují vysoký komfort používání. Investicí do takového příslušenství nemusíte zastavovat kolo při každé výměně osvětlení a nasazování nových brýlí. Cyklista tak nemusí vozit další vybavení a přestat trénovat. Fotochromní brýle na kolo jsou univerzální verze, díky kterým si užijete ničím nerušenou jízdu bez ohledu na panující podmínky. Obsluha tohoto typu objektivu je velmi jednoduchá. Když se intenzita světla zvýší a je velmi jasné, začnou se stmívat. Když se zase setmí, rozjasní se. Díky tomu můžete počítat s vynikajícím jízdním komfortem v kteroukoli denní i noční dobu a vysokou úrovní bezpečnosti. Fotochromatické cyklistické brýle vám umožní vidět každou překážku, díky čemuž se výrazně snižuje riziko kolize.

Fotochromní sportovní brýle – co dalšího se o nich vyplatí vědět?

Pro tento typ modelů se mohou rozhodnout všichni milovníci dvoukolek, pro které je důležitý komfort a jistota v každé situaci. Fotochromní cyklistické brýle jsou však doporučovány zejména pro MTB cyklisty, protože se pohybují v extrémně obtížném terénu. Je to také dobrá volba pro všechny lidi, kteří preferují jízdu na horách a musí počítat s častými změnami počasí. Další výhodou tohoto typu modelů je účinná ochrana proti UVA a UVB záření. Navíc se ochrana zvyšuje s rostoucí intenzitou slunečního záření. V naší nabídce naleznete cyklistické brýle photochrom vyznačující se zvýšenou odolností proti nárazu. Příslušenství je lehké a zároveň flexibilní, díky čemuž je jejich použití čistým potěšením. V sortimentu jsou produkty značek jako Rockbros, Tifosi, Alpina, Force, 100%, Uvex a Rogelli.

Fotochromatické cyklistické brýle - co dalšího vyrábí modely z naší nabídky?

Pro další zvýšení komfortu nošení jsou doplňky vybaveny speciálními ventilačními otvory. Cyklisté se také mohou spolehnout na perfektní padnutí, protože sportovní fotochromatické brýle mají nastavitelné stranice a gumové nosní opěrky s vysokou přilnavostí. Další výhodou je fakt, že je opatřena zátěrem, který účinně odpuzuje nečistoty, vodu a mastnotu. Námi nabízené výrobky jsou odolné i proti mechanickému poškození a vlivu slunečního záření. Fotochromy na kolo jsou vyrobeny z extrémně odolných materiálů, díky kterým se vyznačují dlouhou životností. Jedním z nich je TR90 neboli grilamid, který vám umožní získat to nejflexibilnější a nejodolnější příslušenství. Díky němu se skla vyznačují nízkou křehkostí, odolností proti proměnlivému ohybu a praskání pnutím.

Fotochromatické sportovní brýle - nejen na kolo

Produkty dostupné v našem sortimentu doporučujeme nejen cyklistům. Mohou si je pořídit i běžci a další lidé, kteří mají rádi pohyb venku, a to i vysoce dynamického charakteru. Některé modely jsou dodávány se sadou se speciálním popruhem, který umožňuje jejich připevnění na místo spánků. Fotochromatické brýle na kolo se vyznačují atraktivním, vysoce sportovním designem. Naše nabídka zahrnuje i verze používané členy profesionálních cyklistických skupin. Příslušenství doporučujeme skladovat v přiložené krabici, která prodlouží životnost fotochromních pigmentů a ochrání je před negativními účinky UV záření. Příslušenství dostupné v naší nabídce je v širokém cenovém rozpětí, takže každý má šanci najít si to své.

číst dál kolaps