Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav
  • Označit
  • Sortiment
  • Velikost
  • Barva
  • Stahováky
  • Materiál
  • Větruvzdorné
  • Móda

Kolenní chrániče kol

Cyklistika je sport, který si můžete dopřát v zimě i v létě. Správná ochrana nohou je klíčová, takže pokud máte v úmyslu jezdit v chladnějších dnech, měli byste investovat do kolenních chráničů. Jsou vyrobeny z lehkých, ale pružných materiálů, díky nimž během jízdy neklouzají, což přímo ovlivňuje pohodlí při nošení. Kolenní chrániče, stejně jako ostatní cyklistické oděvy, poskytují dostatečnou tepelnou ochranu, protože jízda na kole často probíhá za měnících se povětrnostních podmínek a náhlé změny teploty nepříznivě ovlivňují celé tělo. 

Doporučujeme široký výběr cyklistických bot a chráničů kolen od renomovaných výrobců - je to kombinace stylu, pohodlí a bezpečnosti!

Cyklistické návleky na kolena – cesta pro pohodlnou a zdravou jízdu

Cyklistické chrániče kolen lze použít jak samostatně, např. pro krátké kalhoty, tak i pod dlouhé kalhoty. Jejich hlavním úkolem je chránit nohy před drobnými poraněními a nízkými teplotami, proto se doporučují zejména na podzim a v zimě, kdy jsou povětrnostní podmínky náročnější. Lze je však použít i v teplejších dnech – zejména proto, že účinně chrání kolenní klouby a zabraňují bolesti.

Pokud trénujete v extrémnějších podmínkách, můžete zvolit návleky na cyklistické boty. Další řešení, jako je micro fleece, je ještě zahřejí a ochrání vaše nohy i proti nejnižším teplotám.

Nejlepší materiály a řešení termospodků

Nabízené cyklonákolenky a nákolenky jsou vyrobeny z lehkých, ale velmi odolných materiálů. Díky použití vhodně zvolených látek jsou nákolenky na kolo účinně odváděny vlhkosti a chrání před nadměrným pocením, což pozitivně ovlivní vaše pohodlí a zdraví!

V nabídce Mike SPORT navíc najdete větruodolné chrániče kol na kolo , které se hodí zejména na podzim a v zimě, za extrémně obtížných povětrnostních podmínek. Díky použitým stahovákům (obyčejným nebo silikonovým) budou stabilní i za jízdy. Doporučujeme také reflexní modely, které vás po setmění ochrání.

Všechny cyklistické boty a tepelné chrániče kolen dokonale přilnou k tělu, aniž by omezovaly pohyb, a proto je tak horlivě volí cyklisté.

Vyberte si stylové cyklistické chrániče kolen

Chcete se při jízdě cítit a vypadat skvěle? V tomto ohledu splní cyklistické spodky i vaše očekávání! Je to dáno jejich moderním designem, přizpůsobeným vkusu žen i mužů. U Mike SPORT najdete jak klasické černé chrániče kol na kolo , tak modely v originálních barvách. Doporučujeme fluorescenční doplňky, které nejen skvěle vypadají, ale také vás zviditelní při jízdě ve tmě nebo za ztížených povětrnostních podmínek.

Naše nabídka zahrnuje cyklistické návleky na boty pro muže, ženy i mladší uživatele, takže si zde každý najde to své!

Velký výběr cyklistických návleků na boty na jednom místě

Cyklistické chrániče kolen jsou k dispozici v mnoha velikostech (od XS po 2XL). Díky bohatému sortimentu jsme schopni vyjít vstříc různému vkusu cyklistů, včetně těch nejnáročnějších. Zaměřujeme se nejen na kvantitu, ale především na kvalitu – v této kategorii naleznete pouze ohřívače kol od nejuznávanějších výrobců na trhu. Doporučujeme zejména značky jako Deko Sport, Force nebo Rogelli, které zaručují odolnost, pohodlí a moderní design doplňků.

Doporučujeme vám také zkontrolovat další kategorie našeho obchodu. Mike SPORT je nejmodernější cyklistické oblečení a boty na kolo, dostupné v mnoha variantách a za dostupné ceny. Poskytneme vám to nejlepší vybavení, které vám umožní trénovat za všech podmínek!číst dál kolaps