ALPINA GRAND JUNIOR dětská lyžařská/snowboardová helma, rose matt

Sleva
Zboží není k dispozici

Pokud chcete být upozorněni, až bude položka k dispozici, zadejte svou e-mailovou adresu.

Čas vrátit nákupy: 14 dní >
Nedávno k dispozici: 17.02.2024

Popis

Popis

ALPINA GRAND JUNIOR je dvojče modelu GRAND určené pro nejmladší lyžaře. Vysoce kvalitní odnímatelné a pratelné polstrování, aktivní ventilační systém a izolační chránič krku zajišťují maximální pohodlí při lyžování. V případě nárazu poskytuje ochranu keramický plášť v kombinaci s technologií Hi-EPS. Díky metodě výroby inmold je GRAND bezpečný, robustní a zároveň lehký.

VLASTNOSTI:

  • Skvělý design ALPINA pro optimální přizpůsobení
  • Jedinečný design
  • Vysoký komfort díky materiálům použitým při výrobě

POUŽITÉ TECHNOLOGIE:

KERAMICKÝ PLÁŠŤ - polykarbonátová deska se při výrobě za intenzivního tepla natáhne do tvaru přilby a poté se pod vysokým tlakem nalisuje na tělo Hi-EPS a tepelně se k němu spojí. Keramický plášť se vyznačuje několika vlastnostmi: Je odolný proti nárazu a poškrábání, UV stabilní a antistatický.
ERGOMATIC - přezka na opasek s červeným tlačítkem a vícestupňovým automatickým blokovacím mechanismem. Ergomatic lze ovládat jednou rukou - při cestě nahoru můžete popruh povolit a při cestě dolů utáhnout - a při pádu se blokovací mechanismus automaticky neotevře.
Hi-EPS - vnitřní skořepina všech přileb Alpina je vyrobena z Hi-EPS (High Expanded Polystyrene). Tento materiál má mikroskopicky malé vzduchové komory, které v případě nárazu absorbují síly působící na přilbu.
RUN SYSTEM CLASSIC - jednoduchý knoflík, který vám umožní nastavit přilbu tak, aby vám dobře seděla na hlavě. 
VĚTRACÍ SYSTÉM - větrací otvory zajišťují optimální klimatizaci, cirkulaci vzduchu a účinně zabraňují hromadění tepla uvnitř přilby.
Y-CLIP - přilba může poskytnout nejlepší možnou ochranu pouze tehdy, pokud v případě nárazu zůstane v optimální poloze. Rozhodující roli hraje nastavení a upevnění obou náušníků. Systém Y-clip zajišťuje přesné nastavení na milimetr - během několika sekund.
INMOLD - Při výrobě inmold se polykarbonátová horní skořepina tepelně spojuje s vnitřní skořepinou Hi-EPS těla přilby za intenzivního tepla a tlaku. Tím vznikne mezi horním a dolním pláštěm velká a nerozbitná vazba. Výhody: přilba je velmi lehká a zároveň extrémně stabilní.

Funkce:

Sortiment: Lyžařská / snowboardová přilba
Barva: Růžový
Záruka na produkt 24 měsíců
Systém MIPS: Ne
Věková skupina: Junior
Hledí helmy: Ne

Recenze produktu

Recenze produktu

Názory mohou přidávat pouze lidé, kteří si zakoupili daný produkt a přihlásili se.