Filtr
× Filtry
Filtry
 • Stav
 • Označit
 • Sortiment
 • Velikost
 • Pohlaví
 • Barva
 • Vložka na kolo
 • Větruvzdorné
 • Včetně párů
 • Přední materiál
 • Typ vložky na kolo

Cyklistické boxerky s vložkou - nejvyšší úroveň jízdního komfortu

Den strávený v sedle dá zabrat i těm nejzkušenějším cyklistům. Při šlapání spočívá celá váha těla na hýždích, takže dlouhé ježdění na kole má často za následek bolestivé odřeniny a popáleniny. Trávíte hodně času na kole a přemýšlíte, jak se tomuto problému vyhnout? Na rozdíl od vzhledu nestačí získat dobré sedlo. Odpovědí jsou pohodlné cyklistické boxerky s vsadkou ! Jde o řešení, které má klíčový vliv na jízdní komfort a poskytuje nejvyšší úroveň ochrany před dráždivým podrážděním pokožky. Správně zvolené cyklistické boxerky dají zapomenout na aktuální problémy a rádi vyrazíte na dlouhé cesty.

Boxeři cyklistika – základ výbavy každého cyklisty

Pánské cyklistické boxerky nesmí chybět v šatníku každého cyklisty. Vyrobeny z pružných materiálů, dokonale přilnou k pokožce a přizpůsobí se tvaru těla. Poskytují vynikající tepelnou izolaci, chrání tělo před prochladnutím v zimě a zabraňují přehřívání v letních dnech. Nejvyšší komfort i při intenzivní zátěži zajišťují speciální termoregulační zóny umístěné v místech, kde se uvolňuje nejvíce tepla. Síťované panely zajišťují optimální ventilaci a stahovací šňůrka v pase zabraňuje rolování a posouvání látky při jízdě. Sportovní boxerky se budou skvěle hodit pod jakékoli kraťasy nebo cyklistické kalhoty. Vybrat si můžete i model se speciálními háčky pro snadné připevnění ke šortkám.

Pánské sportovní boxerky - zvolte pohodlnou stélku

I když to pro začínající cyklisty může být překvapením, zkušení cyklisté moc dobře vědí, že dobře zvolená vložka do boxerek může cyklistiku zcela změnit. Technologicky pokročilé vložky mají speciální strukturu, která zajišťuje optimální proudění vzduchu a zabraňuje nepříjemnému oděru a tření. Nejkvalitnější materiály zajišťují správný odvod potu a mají antibakteriální vlastnosti, díky kterým chrání před nepříjemným zápachem. Vložky jsou flexibilní a poskytují volný rozsah pohybu. Tlumí otřesy a vibrace i při jízdě po nejhrbolatějším terénu, čímž předcházejí zraněním a bolestem svalů.

Pánské sportovní boxerky – pozor na nohy

Správný typ a způsob zakončení nohavic cyklistických boxerek dokáže výrazně zpříjemnit chvíle strávené v sedle. V první řadě si dejte pozor na délku nohou a přizpůsobte ji svým očekáváním a preferencím. Příliš dlouhá noha bude omezovat pohyb, zatímco příliš krátká noha se bude kroutit a způsobovat nepohodlí. Po výběru správné délky zkontrolujte, jak jsou nohy dokončeny. Nejpohodlnější jsou modely s bezešvým panelem, který má na vnitřní straně speciální silikonový potisk, jako jsou cyklistické boxerky s vložkou KAYMAQ. Má protiskluzovou funkci a chrání látku proti rolování a můžete si být jisti, že šortky nebudou lepit a dráždit vaši pokožku.

Boxerky s vložkou na kolo - pohodlí je v detailech

Jedním z nejdůležitějších kritérií, které by měl pohodlný cyklistický boxer splňovat , je uspořádání švů, které nezpůsobuje nepohodlí při jízdě. Nerovnoměrné, špatně umístěné švy se mohou během dlouhých hodin jízdy zalepit do kůže a způsobit odřeniny a dokonce i rány. Proto, aby vás na výletech na kole nic nerušilo, dbejte na způsob a kvalitu spojování materiálů. Vyberte si sportovní boxerky s plochým švem vyrobené na speciálních strojích (jako jsou boxerky KAYMAQ) nebo zcela bezešvé modely Rogelli. Neméně důležitá je kvalita použitých nití a přízí – jsou pevné, pružné a přizpůsobené typu látky. Kvalitní nitě jsou měkké a příjemné na dotek, takže nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku.

číst dál kolaps