Filtr
× Filtry
Filtry
 • Stav
 • Označit
 • Sortiment
 • Barva
 • Voděodolný
 • Objem
 • Incl. Hydration System
 • Pláštěnka
 • Zadní ventilační systém
 • Hrudní pásek
 • Bederní pás

Osvědčené batohy na kolo

Pokud se vydáte na delší trasu nebo plánujete seriózní cyklistický trénink, vyplatí se pořídit si speciální cyklistický batoh . Jedná se o pohodlné řešení pro přepravu nejnutnějších věcí a vybavení, navíc vybavené speciální kapsou, do které můžete vložit vodní vak s pohodlnou trubicí, což vám umožní pít bez použití rukou nebo sesedání z kola. Cyklistické batohy zároveň poskytují dodatečnou ochranu páteře, což může být důležité zejména při jízdě na enduru. Jsou navrženy s ohledem na maximální funkčnost, proto je každé řešení v nich použité pečlivě promyšleno. Většina je vybavena přihrádkami a madly, do kterých se vejdou chrániče, helma a další potřebné vybavení. Další výztuhy chrání záda v případě pádu.

Čím se liší batohy pro cyklisty od naší nabídky?

použití moderních materiálů a vyspělých struktur je každý cyklistický batoh extrémně pohodlný, vzdušný a dokonale padne na tělo. V našem sortimentu naleznete vynikající batohy s různými parametry a kvalitním příslušenstvím pro cyklistické batohy - především vaky na vodu, hadičky a náustky, které umožňují pohodlné pití tekutin v kteroukoli chvíli. Nabízíme vám pouze prověřené cyklistické doplňky , tak vybírejte bez obav. Cyklistické batohy se od typických turistických verzí výrazně liší, a to především komfortem nošení. Dobře zvolené přispívají k lepším výsledkům. V naší nabídce snadno najdete modely určené jak na kratší výlety, tak i na celodenní výlety. Jsme přesvědčeni, že každý si najde verzi, která mu bude vyhovovat, bez ohledu na to, zda preferuje rychlou jízdu nebo dlouhé, typicky vytrvalostní trasy.

Batoh na kolo – jaký vybrat?

Při výběru doplňku byste měli především zvážit, v jakých podmínkách bude nejčastěji používán. Lidé, kteří do práce jezdí na kole a chtějí bezpečně a pohodlně přepravovat například počítač a další věci každodenní potřeby, by si měli dát pozor na to, zda má cyklobatoh uvnitř dostatečně velké přihrádky a nastavitelný bederní pás umožňující dokonalé uchycení. Díky tomu se nebudete muset obávat náhodného posunutí, které zhoršuje jízdní komfort a může mít vliv i na naši rozptýlenost. Pokud hledáte model, který bude dobře fungovat při kratších trénincích, do několika hodin, bude 10l cyklobatoh skvělou volbou . Tyto typy verzí pojmou všechny potřebné prvky, včetně sady na opravu, základního nářadí a energetických tyčinek, stejně jako peněženku, klíče a telefon.

Cyklistický batoh s vodním vakem - modely na delší výlety

Lidé, kteří hledají univerzálnější řešení bez ohledu na délku trasy, se mohou rozhodnout pro 15l, 20l nebo 25l cyklobatoh . Je to skvělá volba jak pokud milujeme dlouhé eskapády a kratší vyjížďky a zároveň chceme být připraveni na všechny podmínky. Dovnitř se nám bez problémů vejde veškeré základní příslušenství a navíc pláštěnka, sada oblečení, jídlo, lékárnička a náhradní díly. Takovými verzemi jsou většinou cyklistické batohy s vodním vakem , do kterého můžeme nalít více vody nebo izotonického nápoje. Jsou dobrou volbou jak pro zkušené a pokročilé cyklisty, tak i pro amatéry, kteří chtějí pokročit a prodloužit trasy. V naší nabídce naleznete modely mnoha známých a renomovaných značek včetně Force, Ortlieb, Camelbak, Basil, Zefal a Ergon.

Čím se liší batohy na kolo od našeho obchodu?

Sortiment zahrnuje výrobky z kvalitního, odolného a prodyšného materiálu, který dobře funguje v různých podmínkách. Velkou část modelů tvoří voděodolné verze, perfektní i za nepříznivého počasí. Každý snadno najde batoh s vodním vakem na kolo s odpovídající kapacitou. Měchy se snadno udržují v čistotě, což jim umožňuje zůstat hygienické a užitečné po dlouhou dobu. Námi nabízené modely jsou vybaveny systémem odvětrávání zad, díky kterému je i dlouhá jízda velmi pohodlná. Nastavitelné hrudní a bederní popruhy zajišťují dokonalé přizpůsobení tělu. Pro zvýšení bezpečnosti cyklisty jsou dámské i pánské batohy vybaveny odrazkami. Produkty, které nabízíme, jsou lehké a nijak neomezují v pohybu.

Batoh na MTB kolo a další - co ještě najdete v naší nabídce?

Další výhodou modelů, které jsou k dispozici v obchodě, je přítomnost mnoha kapes. V závislosti na konkrétní verzi můžete najít samostatné místo pro drobnosti jako telefon, brýle nebo klíče, samostatnou přihrádku na vodní vak a kapsu na pumpu a nářadí. Cyklistická brašna o objemu 25l má také poutka, na která lze připevnit helmu nebo LED světla. V našem sortimentu nechybí ani kopie, které lze připevnit na kufr dvoukolky. Jsou vybaveny speciálními háky, což má za následek stabilnější jízdu. Každý uživatel má navíc možnost upravit si rozteč a přizpůsobit je svému kolu. Tyto typy verzí mohou využívat i lidé, kteří mají elektrokolo. Pokud chcete přepravit více věcí, podívejte se na produkty dostupné v kategorii cyklistické brašny .

číst dál kolaps