Obchod není aktivní a není možné provádět objednávky. ×
Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav

Bohužel jsme nenašli produkty, které hledáte. ×

Zkontrolujte kategorie v obchodě:

Dámské cyklistické dresy s dlouhým rukávem

Všichni příznivci cyklistiky pečlivě vybírají oblečení podle specifičnosti sportu a povětrnostních podmínek. V chladnějších dnech je nezbytné tričko s dlouhým rukávem. Ve virtuální prodejně MikeSport.cz najdete dámské cyklistické dresy s dlouhým rukávem – jedinečné oblečení navržené s ohledem na potřeby žen.

Funkční dámské cyklistické dresy: dlouhý rukáv pro chladnější dny

Proč se vyplatí mít ve svém šatníku profesionální dámské cyklistické dresy ? Dlouhé rukávy se při tréninku ve dnech, kdy se počasí nekazí, ukážou jako neocenitelné. Námi nabízené modely jsou na rozdíl od klasických halen vyrobeny z materiálů s výbornou prodyšností. Dámské cyklistické dresy s dlouhým rukávem jsou vypasované na postavu, ale neomezují v pohybu. Díky použití inovativních materiálů oděv propouští vlhkost, neabsorbuje nepříjemné pachy a podporuje optimální termoregulaci. Ploché švy a pečlivá úprava zabraňují podráždění. Dámské cyklistické dresy s dlouhým rukávem se nevyhrnují, což by mohlo být zdrojem nepohodlí. Mírně prodloužené zadní díly zabraňují namotávání zad.

Preferujete tlumené sportovní oblečení v tmavých barvách? Nebo se naopak rádi na trase odlišujete? Nepochybujeme, že mezi navrhovanými dámskými cyklistickými dresy s dlouhým rukávem najdete model, který dokonale odpovídá vašemu vkusu!

MikeSport.cz - dokončete profesionální sadu!

Internetový obchod MikeSport.cz je vytvořen nadšenci do cyklistiky, což se odráží i v našem sortimentu. Rozsáhlá kolekce zahrnuje nejen dámská cyklistická trička s dlouhým rukávem , ale také modely s krátkým a bez rukávů, šortky, mikiny, termoprádlo pro jízdní kola , obuv, pokrývky hlavy, chrániče a cyklistické doplňky. Všechny produkty pocházejí z nabídek renomovaných výrobců.číst dál kolaps