Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav

Bohužel jsme nenašli produkty, které hledáte. ×

Zkontrolujte kategorie v obchodě:

Dámské cyklistické šortky

Každý zapálený cyklistický nadšenec moc dobře ví, jak velký vliv na pohodlí a bezpečnost při jízdách a závodech má dobře zvolené oblečení. Kalhoty jsou základním prvkem výbavy každého cyklisty. Právě ony výrazně ovlivňují rozsah pohybu, sílu při šlapání a tepelný komfort pociťovaný na trase. Myslíme na všechny ženy, které hledají spolehlivé sportovní oblečení, připravili jsme nabídku dámských cyklistických kraťasů doporučených profesionály. Prohlédněte si naše produkty a najděte dámské cyklistické kraťasy , díky kterým ze sebe vydáte při tréninku maximum!

Dámské MTB kraťasy - pohodlné oblečení na extrémní trasy

Dámské MTB kraťasy nemají mnoho společného s upnutými legínami, které jsou jednoznačně spojeny s cyklistikou. Volné, pohodlné dámské MTB šortky poskytují plnou svobodu pohybu. Jsou perfektní jak pro cyklistiku po nezpevněných lesních cestách, tak pro pěší turistiku v horách. Dámské cyklistické kraťasy této kategorie jsou vyrobeny z lehkých materiálů s výbornou cirkulací vzduchu. Můžete si být jisti, že teplo valící se z nebe bude méně silné, když budete nosit volné, lehké a „prodyšné“ oblečení. Díky praktickým hlubokým kapsám vám telefon ani klíče během jízdy nevypadnou. Důležité je, že deštěm promočené šortky velmi rychle uschnou.

Mezi dostupnými modely najdete dámské cyklistické kraťasy mnoha střihů a barev. Vybírat můžete z klasických, univerzálních modelů sahajících lehce nad kolena, sukně-šortky s gelovou vsadkou, modelů s odepínacími nohavicemi. Všechny produkty pocházejí z katalogů výrobců specializujících se na šití sportovního oblečení.

Dámské cyklistické kraťasy – s čím kombinovat?

Dámské cyklistické kraťasy jsou pouze součástí sportovního outfitu. Nové trenýrky objeví svůj plný potenciál v kombinaci s dámskými boxerkami na kolo s gelovou vložkou . Spodní prádlo navržené s ohledem na cyklisty zlepšuje dynamiku jízdy, zvyšuje komfort při několikahodinovém sezení na úzkém tvrdém sedadle, snižuje riziko otlaků a odřenin. Důležité je, že vložky jsou vyrobeny z antibakteriálních materiálů s dobrou prodyšností, což pomáhá udržovat vysokou hygienu a svěžest.

Internetový obchod MikeSport.pl - pro lásku ke sportu

V obchodě MikeSport.pl najdete vše, co je potřeba k dokončení cyklistického outfitu, který je spolehlivý za všech podmínek. Našim klientům nabízíme nejen dámské MTB kraťasy a spodní prádlo, ale také cyklistická trička , obuv, mikiny, bundy, rukavice a cyklistické doplňky . Všechny produkty pocházejí z nabídky vážených výrobců, které oceňují profesionálové, pro které jsou vysoké standardy prvořadé. Naše produkty jsou nejlepším důkazem toho, že profesionální oblečení a doplňky, které vám umožní získat maximální potěšení ze sportu, máte na dosah ruky. Nízká cena, široký sortiment, profesionální poradenství a efektivní dodávka znamenají, že obchod MikeSport.pl není konkurenceschopný.číst dál kolaps