Obchod není aktivní a není možné provádět objednávky. ×
Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav

Bohužel jsme nenašli produkty, které hledáte. ×

Zkontrolujte kategorie v obchodě:

Dámské termoaktivní košile s krátkým rukávem

Cyklistika je velkým potěšením, které vám umožní relaxovat a odpoutat se od zdrcující reality, ale také s velkou námahou pro tělo. Pohodlí tréninku venku je do značné míry ovlivněno vnějšími faktory, jako je počasí. Abyste svému tělu poskytli tepelný komfort a omezili pocení, měli byste se vybavit vhodným oblečením. Při sportování jsou mnohem lepší dámská termoaktivní trička s krátkým rukávem než klasická bavlněná trička, která při kontaktu s potem rychle promoknou . Poznejte naši kolekci blíže a uvidíte, jak moc se inovativní spodní prádlo a oblečení může změnit v každodenním životě sportovce!

Dámské termoaktivní košile, krátké rukávy na kolo pro lepší výsledky a větší potěšení

Čím se vyznačují dámské termoaktivní košile s krátkým rukávem ? Oblečení určené pro aktivní lidi reguluje tělesnou teplotu a dokonale odvádí vlhkost. Spodní prádlo určené k nošení přímo na těle se chová jako „druhá kůže“. Přiléhavé, dobře padnoucí oblečení je vyrobeno z moderních vláken, která odvádějí vlhkost. Tričko zůstává suché i při těch nejintenzivnějších trénincích na přímém slunci. Nošením termoaktivního trička si zajistíte volnost pohybu a plné pohodlí.

Spolehlivé a univerzální dámské termoaktivní cyklistické trička - krátký rukáv

Termoaktivní dámská cyklistická trička s krátkým rukávem prezentovaná na webu se vyznačují nejen vysokou funkčností, ale také atraktivním módním střihem. Navrhované modely jsou vítány v šatníku každého člověka, který aktivně tráví čas venku. Oblečení s termoaktivními vlastnostmi se osvědčí jako neocenitelná podpora při cyklistických závodech a rekreačních vyjížďkách, zimních procházkách, trekkingu, lyžování nebo nordic walkingu. Nabízené termoaktivní dámské cyklistické trička s krátkým rukávem objeví svůj plný potenciál v kombinaci s dalšími produkty z naší kolekce - cyklistickými šortkami, cyklistické mikiny, bundy, cyklistické vesty .číst dál kolaps