Filtr
× Filtry
Filtry
 • Stav
 • Označit
 • Sortiment
 • Barva
 • Objem
 • Přední materiál
 • Tepelné vlastnosti

Láhve na vodu na kolo 

Láhve na vodu na kolo jsou doplňky, bez kterých se těžko obejdou jak pro profesionály, tak pro amatéry, kteří mají rádi delší jízdy na dvou kolech. Díky speciálnímu designu umožňuje láhev na kolo s rukojetí snadné a rychlé doplňování tekutin, aniž byste museli z kola vystupovat. Je připevněn k rámu a je vždy snadno dosažitelný, takže můžete jezdit pohodlně a bezpečně bez obav z dehydratace. V našem obchodě najdete celou řadu cyklistických doplňků, které kombinují vysokou kvalitu a atraktivní design. Láhve na vodu a koše na jejich připevnění jsou širokou kategorií, ve které určitě najdete něco pro sebe. Zveme tě!

Cyklistické lahve na vodu, které ocení profesionální cyklisté

Je pro vás těžké odepřít si dlouhé cesty na dvou kolech? Dokážete strávit mnoho hodin za volantem? To znamená, že byste se měli na jízdu co nejlépe připravit. Uděláte to výběrem nejen správných blatníků resp nosič na kola , ale také cyklistická láhev na vodu . Taková vychytávka, která může obsahovat vodu nebo jakýkoli jiný oblíbený nápoj, na dvoukolce nesmí chybět. Náš sortiment zahrnuje cyklistické láhve na vodu navržené tak, aby vyhovovaly různým potřebám cyklistů.

Nabízíme cyklistické doplňky od známých výrobců - firem, které poskytují funkčně vyrobené vychytávky pro sportovce. Proto každá námi nabízená cyklistická láhev splní očekávání i těch nejnáročnějších cyklistů. Tyto nádoby na nápoje jsou mimořádně praktickým doplňkem pro cyklisty.

Jakou cyklistickou láhev najdete v naší nabídce?

V našem obchodě si můžete koupit přesně takovou láhev na vodu , kterou potřebujete. Doplňky nabízíme v různých barvách, z různých materiálů a s různou kapacitou. Máme mimo jiné:

 • 500ml cyklistické láhve na vodu ;

 • 750ml cyklistické láhve na vodu ;

 • 1l cyklistické láhve na vodu .

Ujistili jsme se, že najdete příslušenství, které je kompatibilní s většinou košíků na lahve s vodou. Jejich tvar je navíc navržen tak, aby usnadnil pití za jízdy. Speciální tvar láhve na vodu umožňuje její bezpečné uchopení jednou rukou.

Navíc nabízíme doplňky pouze z odolných, pevných, a přitom lehkých materiálů. Takové láhve na vodu navíc nezatěžují konstrukci kola a nepřekáží při jízdě.

Profesionální cyklistická láhev - připravte se na každé roční období

Láhev s vodou by měla obsahovat nápoj o teplotě, kterou chcete. Ať už tedy vyrážíte na letní vyjížďku nebo plánujete itinerář v chladnějším období, termomodel se vám bude hodit.

Taková cyklistická láhev na vodu je vyrobena ze speciálních materiálů, které poskytují tepelnou izolaci. To znamená, že jeho obsah je chráněn jak před zahřátím, tak před rychlým ochlazením. V létě si díky tomu budete moci dát doušek osvěžující vody a na podzim se můžete zahřát trochu teplejším nápojem.

Jak dlouho zůstane nápoj nalitý do láhve teplý, závisí na parametrech daného modelu. Některé z našich doplňků udrží teplotu až 2,5 hodiny.

Čím se liší cyklistické láhve na vodu dostupné v naší nabídce?

Výběrem produktů z naší nabídky rychle zjistíte, jak jsou funkční a spolehlivé. Cyklistickou láhev u nás najdete:

 • což je model, který používají známé cyklistické týmy účastnící se nejvýznamnějších sportovních akcí;

 • vyrobeno z odolných a lehkých materiálů. Na výrobu lahví na vodu, polypropylen. Díky tomu tak málo váží a nezatěžují konstrukci jízdního kola;

 • se speciálně navrženým náustkem, který usnadňuje pití při jízdě na kole;

 • jehož vnitřek je pokryt polypropylenem s ionty stříbra - díky tomu voda v něm nemění chuť;

 • vyrobeno z materiálů, které jsou zcela biologicky odbouratelné. Výběr takové láhve na vodu je poctou životnímu prostředí.

Vyberte si cyklistickou láhev z naší nabídky a připravte se na nejdelší cyklistické výlety!

Skvělý design, funkčnost, praktický design - to vše odlišuje námi nabízené cykloláhve . Nabízíme doplňky renomovaných značek, abyste si mohli vybrat model, který splní všechna vaše očekávání.

Námi nabízené modely vás potěší módním zpracováním a dynamickým sportovním stylem. Některé z nich mají výrazné, poutavé odstíny, jiné se vyznačují tlumenými barvami. Navíc zde najdete průhlednou lahvičku z průhledného plastu. V našem obchodě můžete také zakoupit lehké, odolné příslušenství za atraktivní cenu. Proto malou útratou získáte láhev na vodu, která vás bude doprovázet na mnoha trasách.

Vyberte si promyšlený design a kvalitní materiály – vyberte si láhev na vodu z naší nabídky!číst dál kolaps