Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav
  • Označit
  • Sortiment
  • Barva rámu
  • Objektivy
  • Věková skupina

Snowboardové brýle 

Snowboardové a lyžařské brýle dostupné v prodejně MikeSPORT jsou modely pro amatérské i závodní bruslení, které dobře fungují na svahu za každé situace. Pro amatéry snowboardingu nabízíme snowboardové doplňky od známých značek Giro a Aplina. Účinné lyžařské a snowboardové brýle zvyšují bezpečnost a poskytují ochranu očí před UV zářením.

Pořiďte si brýle vybavené širokým zorným polem a úpravou proti zamlžování. Nabízené modely jsou kompatibilní s vybranými přilbami. Náš obchod nabízí velký výběr dámských, pánských a dětských brýlí na snowboard za atraktivní ceny. Objednávky vyřizujeme rychle. Doplňte svou lyžařskou a snowboardovou výbavu pro nadcházející sezónu o bezbarvé nebo barevně potažené lyžařské brýle , které splní váš úkol a vaše očekávání.

Dámské snowboardové brýle

Dámské snowboardové brýle mají elegantní rám, který se svým objemem dokonale přizpůsobí rysům ženské tváře. Většinu modelů lze používat s dioptrickými brýlemi. Ozdobné detaily na horním okraji a vsadky na bocích dodávají brýlím eleganci.

Slaďte snowboardové brýle s helmou a zajistěte svou bezpečnost na svahu. V naší nabídce najdete kvalitní vybavení bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený snowboardista.

Pánské snowboardové brýle

MikeSPORT nabízí pánské snowboardové brýle od známých značek v mnoha barvách. Naše doplňky jsou určeny pro pohodlný snowboarding, sjezdové i běžecké lyžování. Atraktivní ceny, velký výběr a rychlé vyřízení objednávky jsou přednostmi nákupu v našem specializovaném internetovém obchodě. Doporučujeme nejnovější modely snowboardových brýlí s účinnými polykarbonátovými skly a UV filtry. K dispozici jsou také modely s EXV View Expansion Technology.

Giro EXV - TECHNOLOGIE EXPANZNÍHO POHLEDU

Nový design rámu snowboardových brýlí Giro vytváří velmi široké zorné pole. Technologie rozšířeného pohledu byla vyvinuta a vylepšena ve výzkumném a vývojovém centru v Santa Cruz v Kalifornii. Jedná se o skutečný průlom v oblasti snowboardových a lyžařských brýlí kompatibilních s helmou . Materiál rámu byl výrazně snížen. Brýle získaly bezrámové zóny. Masivní sférické čočky byly optimalizovány, a proto bylo maximalizováno periferní vidění. Snowboardové brýle Giro mají modernější vybavení. Vyplatí se procházet celý produktový katalog snowboardů a najít model, který dokonale odpovídá vašemu stylu jízdy. 

Snowboardové brýle DYLAN

snowboardové brýle Giro Dylan mají vše, co na svahu potřebujete. Moderní technologie - rozsáhlá a širokoúhlá viditelnost EXV se setkává s klasickým stylem inspirovaným retro. Technologie Expansion View vám umožní včas rozpoznat ostatní uživatele na svahu.

Součástí brýlí jsou také dvě vstřikovaná válcová skla. Jedna z nich, AMBER PINK 41% S2 je určena pro slunečné a zatažené dny a druhá je YELLOW 86% S0 pro noční a rychlou jízdu během závodu. Množství barev a vzorů na výběr zaručuje, že najdete model svých snů. Brýle Dylan jsou kompatibilní se všemi helmami Giro.

Juniorské snowboardové brýle

Snowboardové brýle pro děti zajistí pohodlí a dobrou viditelnost při prvních krocích na svahu. Jsou vybaveny ventilačními systémy, které přesně odvádějí vlhkost. Mají povlaky, které zabraňují usazování a kondenzaci uvnitř brýlí. Jejich přizpůsobení dětskému obličeji a komfort nošení zajišťuje pěnový systém, skládající se z několika vrstev. Zejména u dětských lyžařských brýlí je důležitá povrchová úprava odolná proti poškrábání.

Jedno sklo umožňuje nastavení viditelnosti za slunečného a zataženého dne a malý rám zajišťuje přizpůsobení pro helmy pro mládež .

Snowboardové brýle pro juniory i dospělé splňují všechny požadavky na individuální ochranu zraku. Splňují také normy omezující použití škodlivých látek k výrobě. Na MikeSPORT najdete další snowboardové produkty Giro .

číst dál kolaps