Filtr
× Filtry
Filtry

Bohužel jsme nenašli produkty, které hledáte. ×

Zkontrolujte kategorie v obchodě:

DÁMSKÉ TERMÁLNÍ BĚŽECKÉ PRÁDLO

Dámské termoaktivní prádlo musí být vzhledem k rozdílům ve stavbě těla přizpůsobeno potřebám ženské postavy. Dobře padnoucí termoaktivní prádlo zohledňuje velikost prsou, stavbu těla a preference kupujícího z hlediska střihu, barev a vzorů. Vlastnosti týkající se odvodu vlhkosti, prodyšnosti, udržení teploty, ale i materiálů použitých při výrobě zůstávají pro obě pohlaví stejné.

Funkční běžecké spodní prádlo pro ženy

Dámské běžecké prádlo chrání před chladem a poskytuje tepelný komfort při sportovních aktivitách. Díky termoaktivním vlastnostem spodního prádla v něm můžete běhat po celý rok bez ohledu na počasí. Internetový obchod MikeSPORT dokazuje, že profesionální sportovní outfit nemusí stát majlant! I s malým rozpočtem najdete ty správné modely běžeckých triček a ponožek v sadách nebo jako jednotlivé kusy.

Dámské termoaktivní spodní prádlo

prádlo pro ženy ve formě najdete na MikeSPORT. Vyberte si to nejlepší oblečení pro váš běžecký styl. Díky funkčnímu běžeckému oblečení se nemusíte omezovat a cítíte se pohodlně za každého počasí. Pěkné a určené především pro dámské termoprádlo na běhání poskytuje stylový vzhled a odpovídající úroveň pohodlí při běhu. V zimě ji využijete při mnoha outdoorových aktivitách.

Dámské termoaktivní spodní prádlo na běhání

Set Viking je multifunkční pohodlné běžecké spodní prádlo pro ženy . Termoaktivní tričko s dlouhým rukávem a dlouhé legíny jsou jako stvořené pro zimní dny. Běhání není jedinou příležitostí k nošení kompletu, protože ženy, které běhají, často provozují i jiné podobné sporty.

Tričko a legíny si obléknete na sjezdovku, turistiku v horách, na kole nebo na saních s dětmi. Spodní prádlo zajišťuje optimální termoregulaci. Je příjemná na dotek a přizpůsobí se postavě. Další běžecké oblečení najdete v kategorii běhání .

číst dál kolaps