Obchod není aktivní a není možné provádět objednávky. ×

Zimní lyžařská / snowboardová přilba GIRO TERRA MIPS matte white sun print

Sleva
Zboží není k dispozici

Pokud chcete být upozorněni, až bude položka k dispozici, zadejte svou e-mailovou adresu.

Čas vrátit nákupy: 14 dní >
Nedávno k dispozici: 08.12.2022

Popis

Popis

TERRA MIPY
Helma Terra ™ MIPS je ultralehká freestylová helma, která se perfektně hodí v elegantním moderním designu helmy, takže se můžete soustředit na hladké sjezdy a ostrý styl. Zjednodušeného profilu přilby je dosaženo díky pasivnímu systému agresivního větrání. Tento diskrétní, ale výkonný systém automaticky řídí proudění vzduchu a teplotu, když se pohybujete nebo stojíte, zatímco čekáte na svého přítele ze svahu. Celkový vzhled je zakončen lehkým okrajem a jemnými liniemi pro bezproblémovou kompatibilitu s brýlemi Giro. Terra MIPS má také lehký design a nastavitelný systém In-Form 2 Fit, takže helmu na hlavě téměř necítíte. Tato helma je vybavena systémem MIPS, vícesměrným systémem ochrany proti nárazům, který může poskytnout lepší ochranu při některých běžných nárazech.

KONSTRUKCE:
MIPS® - vícesměrný systém ochrany proti nárazu
In-Mold konstrukce

SYSTÉM FIT / SEŘÍZENÍ:
V systému Form ™ 2 Fit
Svislé nastavení

VĚTRÁNÍ:
Pasivní ventilační systém
Stack Vent - odvětrání komínu

VLASTNOSTI / FUNKCE:
- Dámská verze
- Kruhový objezd vyztužený TPU
- Odnímatelný držák brýlí
- Odnímatelné ušní šálky
- Kompatibilní s aftermarketovými zvukovými systémy Outdoor Tech Giro
- Bezproblémová kompatibilita se všemi brýlemi Giro
- Prohlášení o shodě: CE EN1077

VELIKOSTI:
S: 52-55,5 cm
M: 55,5-59 cm

TECHNOLOGIE:

*ENGINEERED COMFORT
HEAD SHAPE - Patentované hlavové formy Giro byly vyvinuty pomocí kombinace přesných skenů hlavy, pečlivých studií přizpůsobení a celosvětové agregace údajů o velikosti a tvaru hlavy. Giro navíc používá zmenšené tvary hlav, aby odpovídaly naší asijské fit linii.

Hloubka přilby - Ideální hloubka přilby úspěšně kombinuje pohodlí s úplným pokrytím čela, zadní části hlavy a uší. Toho dosahujeme pečlivým testováním a 3D tištěnými prototypy, abychom zajistili dokonalou shodu v konfrontaci s nízkými teplotami, vysokými rychlostmi a větry.

MIPS OFFSET - Integrace MIPS je zvažována od samého začátku konstrukce helmy, aby bylo zajištěno, že použitá technologie neovlivní pohodlí používání. Naše současná řada přileb vybavených MIPS nabízí tak sofistikovanou integraci, že většina uživatelů si nikdy nevšimne, že tam technologie je.


*GIRO AUDIO ACCESSORIES BY OUTDOOR TECH - bezdrátová sluchátka Chips ™ 2.0 jsou vybavena ovládacími tlačítky jedním dotykem a funkcí hands-free telefonního hovoru. Kabelová sluchátka Chips ™ jsou univerzální kabelový model se snadno použitelnými ovládacími prvky (i se zapnutými rukavicemi) a 10 hodin přehrávání. Oba modely jsou vybaveny širokopásmovými měniči o průměru 40 mm a je prokázáno, že pracují při teplotách až do -29 ° C.


*IN-MOLD CONSTRUCTION  - Konstrukce In-Mold kombinuje tuhý polykarbonátový vnější plášť s pěnovou vložkou absorbující nárazy. Proces fúze umožňuje lepší ventilační systémy, díky čemuž jsou přilby In-Mold lehčí a lepší než tradiční přilby.


*IN FORM 2 FIT SYSTEM - Systém nastavení In Form 2 je lehčí a má nižší profil než originál, takže je ještě jednodušší vybrat správné přizpůsobení během několika sekund - dokonce i v rukavicích. Vylepšená funkce svislého zarovnání umožňuje umístit různé brýle a tvary hlavy tak, aby do sebe zapadly bez zbytečné vůle.


*MIPS EQUIPPED
POSKYTOVÁNÍ VÍCE OCHRANY PŘI NĚKTERÝCH TYPICKÝCH PÁDECH - Strávili jsme mnoho let prací s designéry MIPS. Tato technologie byla vyvinuta vědci z Karolinska Hospital a Royal Institute of Technology ve švédském Stockholmu. Koncept je založen na více než dvou desetiletích výzkumu. Díky našemu rozsáhlému testování věříme, že přilby vybavené touto technologií poskytují při některých běžných pádech další míru ochrany. Jsme rádi, že můžeme nabídnout technologii MIPS na celé řadě helem Giro Snow, od freestylových přes All Mountain až po Alpine Race a juniorské modely.

Hlavní součásti helem vybavených MIPS jsou: 1. vnitřní vložka z pěnové hmoty, 2. vložka s nízkým třením a 3. elastomerový upevňovací systém. Při aplikaci pod úhlem se elastomerní systém připevnění natáhne, což umožňuje, aby se pěnová vložka nezávisle otáčela kolem hlavy.*PASSIVE AGGRESIVE VENTING SYSTEM - Diskrétní design externích větracích otvorů a vnitřních kanálů (včetně vložky a vložky) kombinuje optimální proudění vzduchu a regulaci teploty. Tato technologie automatického větrání řídí proudění vzduchu a teplotu během jízdy, pěší turistiky nebo odpočinku.


*PERFECTING FIT
CELKEM JE VÍCE NEŽ JEJICH KOMPONENTY - Vylepšování fit je učení. Je to souhrn 30letých zkušeností Gira ve výrobě helem a dávka černého umění. Jedná se o neúnavné hodiny věnované výzkumu a

vývoj v Dome - naše prvotřídní testovací laboratoř v Santa Cruz v Kalifornii. Je to věda, matematika a technologie; vše podpořeno výzkumem vývoje fit, tisíci 3D skenů hlavy a zahrnutím zpětné vazby od uživatelů, aby bylo zajištěno perfektní padnutí. Výsledkem je přesné a konzistentní přizpůsobení všem modelům přilby a brýlí Giro, které pokrývá různé typy konstrukcí, tvary hlavy, velikosti a vhodné systémy. Tomuto nepřetržitému procesu říkáme náš vzorec pro dokonalé přizpůsobení a právě toto odhodlání dělá z Giro přední světovou volbu.


*PRECISION PADDING
DESIGN ZNÍŽENÍ OBLASTI - Podšívka Giro je strategicky umístěná a jde ruku v ruce s tvarem hlavy, hloubkou přilby a systémem MIPS. Podšívka je umístěna tak, aby vás udržovala v teple a prodyšnosti, aby odpovídala ventilačním systémům helmy a dosáhla jednotné kompatibility s brýlemi Giro.

UMÍSTĚNÍ SLUCHÁTKA - Poloha náušníků je klíčovým prvkem pro pohodlí a pohodlí. Každý model přilby Giro je testován, aby bylo dosaženo dokonalého vyrovnání náušníků, aby bylo zajištěno potřebné teplo, pohodlí a snížení proudění vzduchu, a to vše bez ohrožení schopnosti slyšet vaše okolí.


*SEAMLESS COMPATIBILITY
LEPŠÍ SPOLEČNĚ - Helmy a brýle Giro byly pečlivě navrženy a testovány, aby hladce fungovaly jako celek. Bereme v úvahu všechny aspekty integrace a funkčnosti pro perfektní přizpůsobení, pohodlí a výkon na sněhu.

UMÍSTĚNÍ MONTÁŽE BRÝLE - Giro Pack doplňuje správné umístění montáže brýlí. Snadná integrace brýlí a přilby je nezbytná pro špičkový výkon. Mezi rizika špatného umístění připevnění patří: špatné nasazení přilby na hlavu, zhoršená viditelnost, omrzliny v mozku, špatné odvětrávání a mezera mezi přilbou a brýlemi.


* STACK VENT - Naše komínová ventilace je založena na výzkumu, který ukazuje, že většina teplého vzduchu, který může způsobit zamlžení oken, vychází z horního středního větracího otvoru brýlí. Zarovnání průduchu helmy s otvorem brýlí pomáhá udržovat ji čistou a bez mlhy.

Funkce:

Sortiment: Lyžařská / snowboardová přilba
Barva: Bílý
Záruka na produkt 24 měsíců
Systém MIPS: Ano
Věková skupina: Dospělí
Hledí helmy: Ne

Recenze produktu

Recenze produktu

Názory mohou přidávat pouze lidé, kteří si zakoupili daný produkt a přihlásili se.