Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav

Bohužel jsme nenašli produkty, které hledáte. ×

Zkontrolujte kategorie v obchodě:

Protipropichovací pásky – připravte se na cyklistickou sezónu

Vybíráte si při plánování cyklotras i těžké, kamenité stezky a divočinu? Máte rádi výlety na dvou kolech v lůně přírody? Přejedete náhodou rozbité sklo? Pak byste měli udělat vše pro to, aby vaše pneumatiky byly co nejlépe připraveny na jízdu za všech podmínek. Pásky proti propíchnutí byly vyvinuty pro ty, kteří se chtějí vyhnout propíchnutí pneumatik . Najdete je v nabídce našeho obchodu!

Pásky proti proražení na pláště jízdních kol koupíte od známých výrobců jako Zefal a Weldtite. Toto příslušenství vás může zachránit před přerušením vašeho cyklistického výletu a před opravou pneumatik. Pokud tedy chcete své vozidlo připravit na každou eventualitu a na jízdu v náročnějších podmínkách, vyberte si vložky proti proražení z nabídky naší prodejny!

Vložka proti proražení do pláště jízdního kola - co to je?

Takové pásky jsou skvělou volbou pro každého cyklistu. Jsou vyrobeny z odolných plastů, které pneumatiku dále zpevňují. Díky tomu je odolný proti propíchnutí.

Pásky proti propíchnutí vás ochrání před opravou pneumatik v případě poškození pneumatik. To se může stát, když jedete po jakémkoli typu silnice. Pneumatiky lze propíchnout jak při jízdě na štěrkové cestě nebo polní cestě, tak i na městské ulici.

Tyto vložky jsou ceněny pro účinnou ochranu pneumatik a snadnou instalaci. Pokud se tedy chystáte na cyklistickou sezónu a již jste investovali do klíčů od kola , maziva a oleje pro jízdní kola , myslete také na zpevnění pneumatik. Protipropichovací pásky jsou doplňky, díky kterým bude vaše vozidlo na trase méně problematické!

Čím se liší námi nabízené pásky proti proražení pro pláště jízdních kol?

Výběrem některé z protipíchacích pásek dostupných v našem obchodě se nemusíte obávat poškození pneumatik. Výrobci si dali záležet na tom, aby tyto doplňky měly vysoké technické parametry a byly mimořádně solidně provedeny.

Vložky proti propíchnutí z naší nabídky:

  • jsou vyrobeny z kvalitní EVA pěny nebo polyuretanu - díky tomu jsou tak dokonalou ochranou v případě jízdy po nerovné, kamenité nebo štěrkové cestě;

  • jsou určeny pro různé typy pneumatik včetně trekových a silničních modelů;

  • lze použít v pneumatikách různých velikostí - snadno najdete pásku, která je ideální pro pneumatiky na vašem kole.

Proč se vyplatí vybrat si pásky proti propíchnutí z naší nabídky?

V našem obchodě najdete vložky do pneumatik , které:

  • vyznačuje se atraktivním poměrem ceny a kvality - výběrem takového příslušenství se vyhnete nutnosti častého kupování záplat nebo výměny pneumatik za nové;

  • lze rychle a snadno nainstalovat do pneumatiky;

  • nezklamou vás ani při jízdě na extrémně náročném terénu.

Vyberte si z naší nabídky vhodné pásky proti propíchnutí a nebojte se, že budete muset pokračování v plánovaném výletu na kole vzdát!číst dál kolaps