Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav
  • Označit
  • Sortiment
  • Objem
  • Podmínky

Maziva na řetězy jízdních kol

Jízdní kolo je vozidlo, které i přes svou relativně jednoduchou konstrukci vyžaduje náležitou péči a údržbu – zajišťují údržbu dvoukolky v řádném stavu, což se promítá jak do odolnosti vozidla, tak i do pohodlí a bezpečnosti při řízení. Jedním ze základních přípravků, pomocí kterých můžete své kolo udržet v dobrém stavu, je cyklistický tuk.

Cyklistický tuk – proč je tak důležitý?

Na trhu existuje mnoho druhů maziv pro jízdní kola, která jsou určena pro konkrétní části vozidla. Jejich použití, i když stále poměrně nepopulární, je vhodné. Správná a pravidelná údržba tlumičů řetězu, pohonu nebo jízdního kola umožňuje výrazné prodloužení jejich životnosti, což ve svém důsledku přináší dvě hlavní výhody – umožňuje snížit náklady spojené s nutností nákupu nových dílů a výrazně zvýšit bezpečnost za jízdy.

Cyklistická maziva a oleje zlepšují jízdu na kole a činí její součásti odolné vůči obtížným jízdním podmínkám. Pravidelně a správně mazané řetězy a tlumiče si poradí nejen v létě, ale i při zimních výletech v nízkých teplotách. Maziva také chrání jednotlivé díly jízdních kol proti korozi, která je pro ně obzvlášť nebezpečná.

Tuky a oleje pro jízdní kola

V naší prodejně najdete velký výběr různých druhů cyklistických maziv. Mezi nimi jsou jak profesionální, speciální produkty, jako jsou maziva na ložiska jízdních kol, maziva na řetězy jízdních kol, tak i univerzální maziva. Dále zde naleznete brzdová maziva a oleje, řetězové oleje, maziva do tlumičů jízdních kol a silikonové mazivo na různé části vozidla.

Cyklistická maziva jsou k dispozici jak v malých baleních, tak ve velkých nádobách – díky tomu si vybraný produkt snadno přizpůsobíte svým potřebám. Velká balení maziv jsou nejlepší pro komplexní pravidelnou údržbu jízdních kol; menší, kompaktní balení, vyplatí se je brát na delší cesty, aby se v případě potřeby předešlo případným zadrháváním nebo jiným závadám vozidla.

Vyberte si libovolnou formu

Cyklistická maziva, která najdete v našem obchodě, jsou k dispozici v baleních vybavených pohodlnými atomizéry, pumpami nebo spreji. Navíc zde najdete praktické příslušenství jako je mazací lis nebo mazací lis. Díky nim nanesete patřičnou vrstvu maziva na vybranou část kola mnohem rychleji a efektivněji bez nutnosti ušpinit si ruce.

Pečujte o své vozidlo!

Pamatujte, že k tomu, abyste si mohli užít příjemnou a bezpečnou jízdu, je nutné vozidlo správně udržovat a pečovat o něj. Velký výběr různých druhů maziv a olejů na kolo Vám umožní profesionálně a efektivně pečovat o stav a životnost Vašeho dvoukoláku. Profesionální impregnanty dostupné v našem sortimentu vám také pomohou zvýšit efektivitu, výkon a estetiku vašeho kola! Seznamte se s naší nabídkou a vyberte si nejlepší cyklistická maziva a oleje pro vaše vozidlo!číst dál kolaps