Filtr
× Filtry
Filtry
 • Kategorie (Běžecké kalhoty)
 • Stav
 • Označit
 • Sortiment
 • Velikost
 • Pohlaví
 • Barva
 • Kapsa
 • Podvazky
 • Vložka na kolo
 • Materiál
 • Voděodolný
 • Větruvzdorné
 • Móda
 • Typ vložky na kolo

Běžecké kalhoty pro každé roční období

Kalhoty na jogging zaujímají v šatníku sportovce mimořádně důležité místo . Nejběžnější jsou klasické střihy blízko stehen a lýtek, ale dle vašich preferencí nabízíme i volnější kalhoty nebo kalhoty s podvazky. Víme, že pro amatérské nebo profesionální běhání potřebujete pohodlné oblečení, které v létě zajistí optimální ventilaci a v zimě vás ochrání před prochladnutím. Zateplené legíny pro ženy nebo muže jsou naším návrhem pro trénink v negativních teplotách. Jsou vyrobeny z rychleschnoucích látek, což vám zaručí pocit pohodlí i při obzvlášť vlhkém vzduchu.

Přestože je běžecké oblečení na první pohled podobné, co se týče dámské a pánské edice, nuance šikovných sportovců, kteří dbají na design, nuance neuniknou. Detaily u kalhot jsou viditelné například ve střizích nebo způsobu pasu. Pánské joggingové kalhoty mají jiné vlastnosti, zatímco dámské verze jsou jiné. Dámské kalhoty na jogging jsou více vytvarované, protože musí dokonale padnout na tělo. Dámy často volí upnuté běžecké legíny . Dámské kalhoty na jogging jsou v široké škále barev, přičemž mezi muži jsou nejoblíbenější hladké, černé nebo tmavě modré.

Běžecké legíny

Běžecké kalhoty jsou základním sortimentem běžeckého nadšence. Tento kus oblečení nejen zpříjemňuje trénink, ale ovlivňuje i jeho efektivitu. Kvalitní běžecké legíny vám umožní volný pohyb. Produkty od firem jako Rogelli, Kaymaq, Craft nebo Rogelli byly vytvořeny s ohledem na profesionální i amatérské běžce. Splní tedy očekávání všech fyzicky aktivních lidí. Díky nadprůměrné odolnosti, atraktivnímu vzhledu a funkčním doplňkům jsou běžecké kamaše zmíněných značek ušité na míru potřebám uživatelů.

Pro vášnivého běžce pojem špatné počasí neexistuje. Cvičení se provádějí bez ohledu na auru. Teplo, mráz, déšť, sníh – nic vás nezastaví. Aby však vaše snažení bylo efektivní, musíte se dobře připravit. Dress code je nesmírně důležitý. Teplé běžecké kalhoty se budou hodit na konci podzimu, v zimě a na začátku jara. Na druhou stranu odvětrávané běžecké sportovní kalhoty se v teplejším období ukážou jako neocenitelné. Vyvarujte se prochladnutí. Vylučte možnost přehřátí. Pečujte o svůj outfit, protože i ten ovlivňuje vaše výsledky.

Zateplené běžecké legíny s odrazkami

Zateplené běžecké legíny jsou zárukou pohodlí. Mohou však plnit i další funkci a nejen vám zpříjemnit běh. Prostřednictvím reflexních prvků zlepšují bezpečnost. Ve večerních a nočních hodinách viditelnost výrazně klesá. I v řádně osvětlených oblastech mají řidiči problémy si všimnout ostatních lidí.

Reflexní prvky světlometů mohou kolizím zabránit. Díky nim budete lépe viditelní pro ostatní účastníky silničního provozu. Dobře padnoucí ponožky navíc dělají běžecké ponožky vizuálně atraktivnějšími. Příkladem takové aplikace jsou produkty z řady Rogelli Eclipse nebo Rogelli Electro. Investicí do tohoto typu upnutých běžeckých kalhot získáte další výhody: zlepšíte svou bezpečnost a zároveň budete vypadat skvěle.

Funkční sportovní kalhoty

Barevné běžecké kalhoty i ty v základní, tmavé barvě se odlišují i dalšími vlastnostmi. Jednou z nich je funkčnost. Na rozdíl od zdání je to docela důležitá vlastnost. Odcházíte z domu na trénink. Zavřete dveře. Dal si klíče do kapsy. Narazil jsi na prázdnotu. Vracíte se pro ledvinku nebo jiný doplněk, ke kterému schováte balík. Víš, že tě to bude trápit. Nebylo by lepší, kdyby běžecké ponožky měly kapsy?

Ano, tento doplněk by byl velkým pohodlím. Značkoví designéři, jejichž produkty najdete v naší nabídce, na to mysleli. Ale to není vše. Stejně jako vy neradi zaostáváte, i oni udělali krok vpřed, aby splnili vaše další potřeby.

Praktické kapsy v běžeckých kamaších

Pánské běžecké kalhoty a dámské běžecké punčocháče musí mít kapsy. Budou užitečné při cvičení. Vložíte do nich nejen klíče. Skončí tam i peníze nebo magnetické karty. Mohou úspěšně pojmout mobilní telefon. Vypadnutí cenných předmětů zabrání zip nebo vázání. Schováte do nich svačiny, tak nezbytné při cestování na dlouhé vzdálenosti. Nezapomeňte je však nepřetěžovat. Více věcí je více balastu. Pak se běh stává namáhavým. V našem sortimentu naleznete modely se dvěma a třemi kapsami.

Inovativní zipy a lemy na sportovních kalhotách

Mezi další vylepšení patří zipy a stahovací šňůrky. První všité do nohavic usnadňují oblékání a svlékání zateplených joggingových kalhot . Cenná funkce nejen pro běžce, ale i pro triatlonisty. Na druhou stranu lemy v podobě šňůrek spojené elastickým páskem v pase pomáhají modelovat outfit. Legíny si rychle přizpůsobíte tvaru těla. Tímto způsobem také přizpůsobíte outfit každému typu tréninku. Tato všestrannost umožní neomezené cvičení na běžeckém pásu, asfaltové cestě nebo lesní cestě.

Vizuálně atraktivní dámské a pánské běžecké ponožky

Vkus mužů a žen je evidentně odlišný. Toto kritérium je viditelné i ve sportovním šatníku. Dámské kalhoty na jogging se většinou liší barvou. Jsou vizuálně bohatší. Střihově padnou na tělo více než standardní pánské modely. Pánové zase častěji volí tmavé odstíny. Například pánské zimní sportovní kalhoty jsou většinou nabízeny v černé a šedé barvě. Někdy jsou také volnější. Prvky, které oba produkty spojují, jsou však odolnost a ergonomie. Odolnost přispívá k dlouhému používání. Ergonomie ovlivňuje pohodlí, které se zároveň promítá do efektivity vynaloženého úsilí.

Sportovní kalhoty - na běhání a další

Zateplené legíny neboli legíny se dají využít nejen na běhání. Lze je s úspěchem využít i pro jiné činnosti. Budou perfektní kombinací s cyklistickým oblečením. Při výletech na sjezdovky se ukáží jako cenná výbava. Budou fungovat jako doplněk k lyžařskému nebo snowboardovému outfitu. Stojí za to na ně pamatovat i při pěší turistice v horách. V létě zajistí ventilaci těla ve vysokých nadmořských výškách. V zimě však budou zateplené kalhoty cennou ochrannou vrstvou proti omrzlinám.

prvotřídní běžecké sportovní kalhoty z těch nejlepších materiálů. Užijte si nakupování!

číst dál kolaps