Filtr
× Filtry
Filtry

Podvozek a příslušenství

Nelze popřít, že běh je jednou z nejoblíbenějších sportovních disciplín, kterou praktikují amatéři. Běh je jednou z nejpřirozenějších forem cvičení a pravidelný trénink vám umožňuje nejen zlepšit kondici a vytrvalost, ale také udržet štíhlou postavu, mladistvý a dobrý pocit. Příslušenství pro běžce dostupné v našem sortimentu usnadní a usnadní každý trénink - amatérský i profesionální.

V naší nabídce najdete různé příslušenství pro běžce. Pokud trénujete na maratón nebo na jakýkoli jiný typ soutěže, mohli by vás zajímat naše batohy na běh na vodní vak, které vám umožní pohodlně a pravidelně doplňovat tekutiny i na dlouhé cesty. Všichni nadšenci běhání mohou také mít rádi běžecké pásy s lahvemi na vodu. Pohodlným opaskem je podvozek, do kterého se vejde nejen láhev s vodou nebo izotonický nápoj, ale také klíče, telefon, bar nebo energetický gel. Pokud cestujete hlavně venku, měli byste také nosit běžecké brýle. Jejich speciální design poskytuje vynikající ochranu před sluncem a vynikající viditelnost, stejně jako bezkonkurenční pohodlí.

V našem sortimentu najdete pouze prověřené běžecké příslušenství, které zaujme svou funkčností a dokonalým zpracováním. Díky nim bude každý trénink nejen příjemnější, ale také efektivnější!

číst dál kolaps