Obchod není aktivní a není možné provádět objednávky. ×
Filtr
× Filtry
Filtry

Běžecké brýle a doplňky

Zajistěte maximální pohodlí během každého běhu. Specializované běžecké brýle jsou určeny pro outdoorové aktivity. Díky aerodynamickým tvarům přizpůsobeným tvaru obličeje jsou brýle nepostřehnutelné a neomezují pohyb. Na druhou stranu vysoce kvalitní čočky chrání oči před UV zářením a výrazně zlepšují viditelnost.

Existuje mnoho druhů běžeckých brýlí, takže si můžete vybrat podle svých preferencí. Polarizované běžecké brýle díky speciálním filtrům snižují odlesky slunečního světla a zlepšují vidění. Fotochromatické brýle jsou ideální pro měnící se podmínky. Fotochromatické čočky se automaticky ztlumí a zesvětlí v závislosti na intenzitě světla. Můžete si také nasadit běžecké brýle s výměnnými čočkami, které si snadno přizpůsobíte svým aktuálním potřebám.

V našem sortimentu najdete pouze prvotřídní, masivně vyrobené značkové běžecké brýle. Zaručují profesionální ochranu očí a pohodlí při používání. Nabízíme modely s různými vzory a vlastnostmi, mezi nimiž si určitě najdete něco pro sebe. Zveme tě!

číst dál kolaps